Ono što me pokreće

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ivyyy
Posts: 2
Joined: Sun Mar 04, 2018 10:54 pm

Re: Ono što me pokreće

Post by ivyyy »

Nevjerovatno je to dok citam tvoju ispovijest isto kao da citam ispovijest mog momka. Bila bih ti zaista iskreno zahvalna kaada bi se javio meni porukom ovdje i pomogao mi, jer vidim jedan od rijetkih koji zive neki uspjesan zivot. Pisem i ja ispovijest vec dugo al skupljam hrabrosti da je objavim. Pozdrav.
User avatar
MansonReloaded
Posts: 19
Joined: Mon Jan 15, 2018 11:07 am
Location: Sarajevo

Re: Ono što me pokreće

Post by MansonReloaded »

Evo i ja bih da se zaljubim i zenim...odakle krenut?
User avatar
motivation
Posts: 86
Joined: Fri Jan 23, 2015 10:23 pm

Re: Ono što me pokreće

Post by motivation »

ja mislim... da trebas krenut od kuce..
Vladati nad sobom najveća je vlast.
User avatar
dioda_cenerka
Posts: 24
Joined: Mon Aug 29, 2016 10:02 pm
Location: BiH

Re: Ono što me pokreće

Post by dioda_cenerka »

Four years later.

Dječak sada već ima skoro 3 godine. Žena, novi stan, auto, promijenio 2 posla, uvijek na bolje. Hvala Bogu, to mi u Bosni zovemo nafaka (a u hindu tradiciji je karma), treba da se prepustiš sudbini i trudiš da budeš bolji, i sigurno će biti bolje. Želimo drugo dijete. Poseban je osjećaj imati dijete, gledati ga kako raste i pružati mu ljubav i gledati sebe u njemu. Zašto onda ne i više djece? Hvala ženi koja me je trpila dugo, a i razumjela, posebno u prvim mjesecima napuštanja stare raje i čitavog tog narkomanskog psećeg života, potjere za šemom, partijom i afterom. A nakon toga i sa depresijom do sljedećeg vikenda.

Danas, zapalimo rijetko džoint uz jutarnju kafu vikendom. Navika koja se gasi sama od sebe jer su, posao, bliža i šira porodica i obaveze tu 24/7. Vratio se ekipi iz srednje, koja pije samo pive i puši cigare dok gleda utakmice. Skijanje zimi, fudbal ljeti, poker partije. Važno je ostati socijalan. Speed i bobe sam skroz zaboravio, a vidim kod mlađih oko sebe da je speed još uvijek itekako rasprostranjen u BiH. Vratio sam se nekako u normalu, posebno u toku prošle godine. Treba puno vremena da se mozak vrati. Olakšanje sam doživio kada sam prošle godine skontao da mi okruglo godinu nije palo na um ništa (ni džoint), baš ništa. To je kad imaš obaveza. ;)

Ove godine smo kao i svi napaćeni roditelji koji rijetko izlaze, planirali na EXIT :D Tri dana, ali turistički isključivo. Meni je treći put nakon 2015. i 2016., a sada razmišljam i od drugim stejdževima osim Dance Aren i No Sleep, pa da malo upoznam i Novi Sad. A ne da spavam po žbunju i afteram po molovima. :mrgreen:


Pozdravljam sve dobre ljude, a svim forumašima i čitaocima koji su u trenutno u teškim trenucima iskušenja, želim da izdrže. Volim vas sve, a pišemo se nekad opet.

@ivyyy poslao sam ti pp
Post Reply