Kad shvatis neke stvari...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
pandemia110
Posts: 1
Joined: Wed Aug 24, 2016 9:29 am

Kad shvatis neke stvari...

Post by pandemia110 »

Prvi put sam ovde i hajde da ispricam svoju pricu sa nadom da ima sličnih pa da razmenimo iskstva i savete.Naime,na raznim stvarima sam već skoro 10 godina i nikad do sada nisam imao problem dane mogu da kontrolišem, a uzimao sam sve sem koksa. Kad sam hteo da prekinem,prekidao sam i vraćao se bez vidljivih znakova nekih problema. Pre dve godine,sa bivšim deckom,počeo sam intenzivno koristti dop intravenski i to je trajalo do pre par meseci par puta sedmično.Pravo da kažem,nisam puno razmišljao o posledicama,tj.nisam kikako razmišljao. prestali su fleševi da me rade, nekakojoš uspevam da držim stvari pod kontrolom,ali mislim da ne mogu da se rešim problema.U međuvremenu smo se rastali, a ja sam nastavio.Želim da prekinem, ali znam da ne mogu sam, značio bi mi neki savet.Ja ovo na brzinu, zbrda zdola, ali mislim da razumete suštinu....
Post Reply