April i 6 dana maja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: April i 6 dana maja

Post by Heroin Rehab 4 YU »

brat1987 wrote:ne znam jos kako se to radi a i trenutno nemam volje,samo mi trebaju neki odgovori...
Pitaj slobodno, ako te sramota ovde pitaj u privatnoj poruci. Ili napisi mi sta bi hteo, a ja cu ti otvorim poseban topic ako ne umes sam. Ali nije to sad neka kvantna fizika. :)
Fortuna wrote:
Heroin Rehab 4 YU wrote: Ako hoćeš, napiši mi u inbox adresu, pa ću ti poslati kad se vratim u BG primerak sa posvetom.
Poslala sam ti privatnu poruku, ja rekoh!
Ali ja nisam dobio istu.
Ni prvi, ni drugi put.
Ali svakako sam trenutno van Beograda, ispunicu obecanje cim se vratim, this time next week.
Ali proveri to sa pp, nema je u inboxu.
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
brat1987
Posts: 5
Joined: Tue Jul 26, 2016 9:11 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by brat1987 »

tema je jako teska i necu nekome da kvarim raspolozenje...treba mi neko jako iskusan i ko je prosao sve ovo iz svih uglova,da sa njim razgovaram...
Fortuna
Posts: 8
Joined: Wed Jul 13, 2016 12:26 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Fortuna »

Heroin Rehab 4 YU wrote: Ali ja nisam dobio istu.
Ni prvi, ni drugi put.
Ali svakako sam trenutno van Beograda, ispunicu obecanje cim se vratim, this time next week.
Ali proveri to sa pp, nema je u inboxu.
Poslala opet... Nadam se da je sada ok!
User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: April i 6 dana maja

Post by Heroin Rehab 4 YU »

brat1987 wrote:tema je jako teska i necu nekome da kvarim raspolozenje...treba mi neko jako iskusan i ko je prosao sve ovo iz svih uglova,da sa njim razgovaram...
S obzirom da si izabrao moj topic da potrazis pomoc, a ja ne verujem u slucajnosti, ponudicu ti svoj savet. Iako sam na ovom forumu samo 2 meseca, u ovoj prici sam tacno 20 godina, iz svih mogucih uglova. I iz ugla heroinskog zavisnika vise od 10 godina, i kao neko ko je onda apstinirao od heroina isto 10 godina, i kao neko ko je probao i radio i veliku vecinu ostalih droga. Nema puno ljudi sa vise iskustva na temu iz prve ruke... a pritom sam zavrsio i psihologiju. Ali nisam radio sa narkomanima, osim sto poznajem tu psihologiju u tanka crevca.

Drugi ugao mozes da dobijes od administratorke foruma, Sanele, koja ima vise iskustva iz one druge perspektive u radu sa zavisnicima i suovisnicima... ali bez narkomanskog staza.

Izaberi, pa se obrati. Najbolje prvo u privatnoj poruci, osim ako ne zelis da javno iznosis problem. Meni je OK svaki vid komunikacije.

Ne mogu da govorim u tudje ime, ali verujem da bi i Sanela pomogla savetodavno. Njeni stavovi su malo konzervativniji, moji liberalniji. ☺

Ima ovde i drugih iskusnih pojedinaca, ako bi otvorio poseban topic mozda bi se jos neko ubacio u diskusiju.

Now, it's up to you.
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
Fortuna
Posts: 8
Joined: Wed Jul 13, 2016 12:26 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Fortuna »

Ja se samo nadam da je ovaj naš drugar OK i da će nas uskoro obradovati nastavkom...
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: April i 6 dana maja

Post by breakdown »

zeleni wrote: uvek mi je u glavi nadežda mandeljštam koja postavlja jedno sasvim pošteno pitanje - gde to pa piše da u životu moramo da budemo srećni?


Bingo...
slučajno sam prije 5-10 godina naletio na sličnu izreku u 2 američka filma, zaboravio sam koja.
ta fraza je bila "nije sve u sreći" , a odnosila se na to da čovjek često mora djelovati i činiti u životu ono što mu ljudsko (ili šta već) u njemu nalaže, ma koliko god mu to bilo neugodno ili čak nekada i na vlastitu štetu.
nije život poljem proći
Someone
Posts: 2
Joined: Tue Feb 07, 2017 8:58 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Someone »

breakdown wrote:
zeleni wrote: uvek mi je u glavi nadežda mandeljštam koja postavlja jedno sasvim pošteno pitanje - gde to pa piše da u životu moramo da budemo srećni?


Bingo...
slučajno sam prije 5-10 godina naletio na sličnu izreku u 2 američka filma, zaboravio sam koja.
ta fraza je bila "nije sve u sreći" , a odnosila se na to da čovjek često mora djelovati i činiti u životu ono što mu ljudsko (ili šta već) u njemu nalaže, ma koliko god mu to bilo neugodno ili čak nekada i na vlastitu štetu.
da li si još aktivan?
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: April i 6 dana maja

Post by breakdown »

@Someone, malo pojasni, koga si pitala ?
nije život poljem proći
Someone
Posts: 2
Joined: Tue Feb 07, 2017 8:58 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Someone »

breakdown wrote:@Someone, malo pojasni, koga si pitala ?
Da li je Heroin Rehab 4 YU još uvek aktivan?
I ne znam iz kog razloga ne mogu da šaljem privatne poruke, stoji mi ovo: We are sorry, but you are not authorised to use this feature. You may have just registered here and may need to participate more to be able to use this feature.
Post Reply