April i 6 dana maja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: April i 6 dana maja

Post by nepopravljiv »

oce biti kakvog sexa? o ovu pricu :)
Fortuna
Posts: 8
Joined: Wed Jul 13, 2016 12:26 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Fortuna »

Heroin Rehab ja ako se pitam proter'o si autobus kroz ovaj forum. Sažeto, slikovito, dinamično, metaforično, odlično...(eto i rime niotkuda :mrgreen: ) P.S. Još dva nastavka pa do septembra ništa, nema šanse brate mili. Kaži mi da ćeš ipak naći načina ;)
User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: April i 6 dana maja

Post by Heroin Rehab 4 YU »

nepopravljiv wrote:oce biti kakvog sexa? o ovu pricu :)
Pa eto bilo seksa par minuta pre tog tvog pitanja. ;)
Ne može ništa bez sexa...
Fortuna wrote:Heroin Rehab ja ako se pitam proter'o si autobus kroz ovaj forum. Sažeto, slikovito, dinamično, metaforično, odlično...(eto i rime niotkuda :mrgreen: ) P.S. Još dva nastavka pa do septembra ništa, nema šanse brate mili. Kaži mi da ćeš ipak naći načina ;)
Šta ja da ti odgovorim na ovo... porumeneo sam. :oops:

Ako hoćeš, napiši mi u inbox adresu, pa ću ti poslati kad se vratim u BG primerak sa posvetom.

Ali upravo tu je caka... bilo je to 1. izdanje od pre 7-8 godina, malo neozbiljno, u autorskoj režiji... što kaže yasu, "pokušaj".
Ali bar imam lepe korice. Tvrd povez, dobra podloga... :)
Mislio sam da iskoristim ovo pisanje ovde, kako bih u hodu promenio nekih 20% sadržaja i oblikovao drugo izdanje u nešto malo ozbiljnije... ali ipak je to bilo neozbiljno i mladalački naivno napisano da ga je nemoguće sada doraditi. Moralo bi sve ispočetka, a za to danas nemam inspiraciju.

Ali kad vidim kakve se sve knjige štampaju, pišu i prodaju, duša me boli... što nisam bio istrajniji i što nemadoh vremena (i para za život) da se tome više posvetim.
Last edited by Heroin Rehab 4 YU on Thu Jul 21, 2016 7:38 pm, edited 1 time in total.
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by noel »

Ima li možda neki PDF s posvetom za nas iz Hrvatske? :)
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: April i 6 dana maja

Post by Heroin Rehab 4 YU »

noel wrote:Ima li možda neki PDF s posvetom za nas iz Hrvatske? :)
E, koliko je PDF-ova bilo i svi mi ostali na starom kompu... jbg.
Imam samo neke delove.
Ako pronađem PDF u celini, javiću.
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
Fortuna
Posts: 8
Joined: Wed Jul 13, 2016 12:26 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Fortuna »

Imaš pp :!:
brat1987
Posts: 5
Joined: Tue Jul 26, 2016 9:11 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by brat1987 »

zdravo svima,ja sam suovisnik,tacnije sam to bio....zanima me da li se dugogodisnji narkoman(na igli godinu dana),moze slucajno predozirati?mislio sam da postavim ovo u SUOVISNICI ali mi se cini da cu ovde dobiti adekvatniji odgovor.unapred zahvalan...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: April i 6 dana maja

Post by sanela »

brat1987 wrote:zdravo svima,ja sam suovisnik,tacnije sam to bio....zanima me da li se dugogodisnji narkoman(na igli godinu dana),moze slucajno predozirati?mislio sam da postavim ovo u SUOVISNICI ali mi se cini da cu ovde dobiti adekvatniji odgovor.unapred zahvalan...
Može.
Ako želiš više reći o sebi, predlažem ti da otvoriš novu temu.
Dobrodošao na forum. ;)
brat1987
Posts: 5
Joined: Tue Jul 26, 2016 9:11 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by brat1987 »

ne znam jos kako se to radi a i trenutno nemam volje,samo mi trebaju neki odgovori...
Fortuna
Posts: 8
Joined: Wed Jul 13, 2016 12:26 pm

Re: April i 6 dana maja

Post by Fortuna »

Heroin Rehab 4 YU wrote: Ako hoćeš, napiši mi u inbox adresu, pa ću ti poslati kad se vratim u BG primerak sa posvetom.
Poslala sam ti privatnu poruku, ja rekoh!
Post Reply