LEJLA -POGREŠAN PUT

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

LEJLA -POGREŠAN PUT

Post by LEJLA »

Ljudi drago mi je ,a to kažem po ko zna koji put ,da sam pronašla vas i ovaj Forum .
Što se mene tiče ja sam i dalje ovisnik ,želim da prekinem, neki ljudi sa foruma to su već valjda i shvatili !Ž
EVO MALE PRIČICE O TOME KAKOSAM JA IZNEVERILA SAMU SEBE PA I RODITELJEč
NEZNAM DA LI SE SVIMA VAMA DEŠAVALO KAD STE POKUŠAVALI DA SE SKIDATE SA DOPA DA BUKVALNO PLAČEM ZA NJIM ,JER SE RASTAJEM OD NJEGA ,PITAM SE DA LI SAM NORMALNA PA PLAČEM ZBOG TE STVARI KOJA SAMO DONOSI ZLO. ALI S DRUGE STRANE SVESNA SAM AKO USKORO NEPRESTANEM BIĆE JOŠ TEŽE JOŠ GORE!
TRENUTNO SAM U FAZI KAKO DA POČNEM DA SE SKIDAM!
BOJIM SE DA ME NE SHVATITE POGREŠNO ,DA KAŽETE VIDI OVA SAMO PRIČA ,VERUJEM DA JE ZA TAKO NEŠTO POTREBNO SKUPITI SVU SNAGU KOJI IMAŠ A JA SAM JE DOSTA POTROŠILA ZA PAR NEUSPELIH POKUŠAJA .MISLIM DA MI SE ZADNJE 2 GOD .SVELO SAMO NA BORBU KAKO UZETI ILI KAKO NEUZETI.STRAŠNO.........SVE KREĆE KAO ZEZANJE A ZAVRŠI SE KAO POTREBA DA ČOVEK MOŽE DA FUNKCIONIŠE , DA RAZMIŠLJA , DA SE SMEJE . DA VOLI,DA BRINE ZA DRUGE !
JA SAM SE JAKO POVUKLA U SEBE I NEPRIČAM VIŠE NI SA RODJENOM SESTROM KAO ŠTO SAM RANIJE .A KAMOLI SA RODITELJIMA !
TAKO JE SVE I POČELO PA SU ME MOJI PROVALILI ,MISLIM VIDELI SU DA SE SA NJIHOVOM ĆERKOM NEŠTO DOGADJA ,PREDPOSTAVLJALI JESU ALI SU ČEKALI I ČEKALI .NA KRAJU SU SVE SAZNALI ALI NARAVNO OD MENE ,JER ČOVEK KAD JE KRIZI STIGNU GA EMOCIJE ,TAKO DA MORA NEKOME DA KAŽE,DA SE POŽALI.
POSLE TOGA SAM IMALA POTPUNU PODRŠKU OD NJIH ,POSLALI SU ME NA PLANINU JER SAM IH UBEDILA DA JA TO MOGU SAMA ,KAD SAM SE VRATILA KUĆI NIJE PROŠLO 1 DAN JA SAM SE VRATILA NA STARO ,ONI DANAS MISLE DA SAM SKINUTA. A MENE U DUBUNI DUŠE ME BOLI ŠTO SAM IH IZNEVERILA,IZNEVERILA SAM NJIHOVO POVERENJE PO KO ZNA KOJI PUT,SADA NEZNAM KAO A I NESMEM DA IM SE OBRATIM ZA POMOĆ TAKO DA MORAM SAMA ŠTO ZBOG SEBE A NAJVIŠE ZBOG NJIH !
MOLIM BOGA DA MI POMOGNE DA SE IZVUČEM IZ SVEGA OVOGA ,JER BILA SAM DIVNA ĆERKA ,SUPER DEVOJKA ,STUDENT.....
A ŠTA SAM SAD JEDAN OVISNIK O HEROINU ,KOJI PLAČE ZA NJIM A NE ZA SOBOM I POGREŠNOM PUTU KOJI SAM IZABRALA!!!!!!!!!!

VAŠA LEJLA......CMOK
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Tvoja situacija je teska, ali nije neprelazna kao sto i sama znas. Moras uloziti mnogo truda, cak nekada moras biti i jaca od same sebe. Imas li kakve planove?
Zasto ne priznati roditeljima? Evo ja sam im uvijek priznavao kada sam poceo sa ponovnim drogiranjem. Iskrenost je najosnovnija stvar ne samo u lijecenju navike, nego i u cjelokupnom zivotu. Neka ti roditelji mogu vjerovati, shvati da ce tada postovati tvoju iskrenost. Nemoj da se desi to da ti ne uspijes, a roditelji saznaju da si se drogirala. Oni ce te opet poslati na lijecenje i pitati ce te zasto si ponovo pocela. Poslije toga ti nece vjerovati malo duzi vremenski period. RECI NJIMA DA SE DROGIRAS PONOVO I DA TI JE ZAO, ALI DA SE NISI MOGLA KONTROLISATI. JEDNOSTAVNO SI UZELA ZBOG TOGA STO SI BILA TUZNA.
OVO TI JE NAJBOLJA SOLUCIJA. ISKRENO, ISKRENO I SAMO ISKRENO.
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

DRAGI MOJ U OTME I JESTE PROBLEM STO MOJI RODITELJI ,ZA MENE BI SVE DALI JA SAM IM NAJSVETLIJA TACKA U ZIVOTU,CAK STA VISE KAD SAM SE KAO SKINULA OTVORILI SU MI I SALON ,ETO TO JE BILA MOJA ZELJA .ZALOSNO BI SAD BILO DA SAZNAJU DA JE NJIHOVO DETE I DALJE NARKOMAN !
NEGO RADI NJIH USPECU I SAMA ,PA MAKAR UMIRALA !
NEZNAM STA DA KAZEM ,IDEM DALJE KORAK PO KORAK PA CU VIDETI ,AKO MI BUDE POTREBNA STRUCNA POMOC JA CU SE NA KRAJU I OBRATITI NEKOJ KLINICI !ALI TO JE KRAJNJA SOLUCIJA !

TRENUTNO SAM U OPSANOJ DEPRESIJI,STA DA RADIM! :smt059
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

znas ti sta da radish....morash se boriti. Hoces sama? Morash se boriti ko lavica...za svoje male kad ih neko napadne. Volis svoje toliko....i ja svoje. ALi sam na kraju skontala da ne mogu sama da ga je*esh...em sto sam se patila krijuci se...em sto je to mucilo moj mozak pa sam se os silnog sjeba sto ne mogu sama josh vishe drogirala. Em sto oni vide da nesto nije ok....pa roditelji su. Oni su nas stvorili...vi mislite da oni ne znaju??? znaju ...sve...i uvijek. Samo sto neki nece da povjeruju u to...pa se to nama cini kao da ne znaju. Ma znaju sve.
Pa se pitaj....jel mozes sama? a sama je jebeno....da znash. Jesi li spremna za tako nesto? morash biti iskrena prema sebi. Oprostice ti oni...zivot je pred tobom. ako bas neces s njima...onda morash biti jaka. jaka. odlucna. kazes mogu ja to....nabavish sta ja znam...trodone eto recimo (neki kazu da su uspjeli s tim)...licno...ne znam...po meni...je to sve isto. No...ja ipak ne bih mogla na suho...pa sta da ti kazem. Katapresan i to...i odboluj 5dana....
jeste spremni za to? al nema vishe dosao drug donio malo...nista! Novi broj novo sve. i vidis zato je tesko kad je 2...povjerenje...jel on uzeo? hoce li? stres...a on je opasan. zato ti kazem pazi. polako...razmisli...mozda istina i nije tako strasna a?
ljubim te
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mislim da ako pocnes sama da ce to jako tesko ici,evo svi mi ovde smo kao hteli sami i sta se na kraju desilo dogurali smo gde smo dogurali,Lejla treba ti strucna pomoc i ne znam zasto je toliko izbegavas?
Moras se nekome obratiti kao sto si se obratila nama,veruj mi tesko ces sama to uspeti,cast izuzecima ali stvarno je tesko to izvesti,u trenutku ces puci i oticices da se uradis,zar nije tako? Zato razmisli malo o svemu ovome sto ti ljudi pisu :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

...

Post by mirzas »

Mala Zvrky ima potpuno pravo!
Moraš shvatit da je narkomanija bolest i da si ti trenutno bolesna. Nije to nekakav pubertetski hir ili neznam što...to je jebeno zajebana bolest.
Nemoj izbjegavat stručnu pomoć, nemoj da te bude sram, vidit ćeš kako stručne osobe znaju razgovarat!
Nitko ne spominje komunu! Imaš hiljadu ustanova za prevenciju ovisnosti, obrati se njima, otiđi sama ili sa roditeljima, svejedno!
Samo se javi, traži pomoć jer ti je potrebna, prije nego šta zaglibiš puno dublje!
Imaš našu punu podršku, pozdrav od Mirze!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Lejla!
Ja ti takodjer savjetujem da se otvoris roditeljima bez obzira sto ti mislis da si ih razocarala ili sta vec.Bitno je da ti je pomoc potrebna jer sama ne mozes izaci na kraj sa njime.
Onda budi jaka, ne bjezi, ne izbjegavaj terapije i izguraj.
Drz se....pusa
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

Dobro ,doboro, ljudi šta ste zapeli da im kažem pa da im kažem ,evo sinoć sam bila sa mamom ,šetale se po gradu,pile kafu, ja sam pokušala da započnem razgovor o svemu tome ali mi se nije dalo da sve kažem ,prvo sam joj rekla da sam razgovarala sa nekim ljudima koji su u sl. problemima kao i ja da postoji mnogo načina da se čovek leči od ovog ,napomenula sam joj za taj lek Subotex eto kako bi bilo dobro da vidi tata u Rusiji pošto tamo već radi ,da li ga ima i da li može da ga kupi,ili bilo kakav blokator .Na njenom licu sam odmah spazila strah i naravno njeno pitanje a kako si ti ,da li ti je dobro i da li možeš bez svega onog !
Ja naravno na njena pitanja nisam smela da odgovorim nego sam kroz zube promrmljla "ma daj mama šta ti je,ja sam odlično,malo me psiha muči i to je to"....UFFFFFFFFFFFFFF
Kakav osećaj ,htela sam da umrem ,užas ,jednostavno nisam mogla .
Bilo je jače od mene!
Nemože te ni da zamislite taj njen zabrinut pogled i bol njoj koji sam i ja osetila u tom momentu.Evo sad kad vam pišem ,dodje mi da zaplačem jer boli me ,boli me što jednostavno nemogu da se izderem pred svima i kažem na sav glas LJUDI ,MAMA ,TATA, JA SAM NARKOMAN I HOĆU DA MI POMOGNETE !DA ME SVE PRODJE KAO KAD SAM BILA MALA A MAMA JE BILA TU KAD KOD SAM BOLESNA PA MELJUBI DA PRODJE!
Ali jednostavno neide ,ja sam odrasla osoba ,koja ume sama,
i nesmem da pokleknem .
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

vjeruj,....mozemo da zamislimo. Zamislili smo...probali smo....i uspjeli. I niko nije umro...hvala bogu. Ovako ces je ssamo vishe na sekirati....i osjecat ces se jos jadnije...razmisli. Mama ti je...ona te rodila....ona sve zna. Taj strah sto si vidjela....to nije strah to je nevjerica. Jaka zelja da ne vjeruje... Nije ona luda vjeruj mi...
a tako ces i do subutexa doci....
ne znam.....ti znash sta radis....samo pazi...vrijeme ide....
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

znam Luna ,sve znam
neznam samo kad ću da umrem ,jeb...te,
sada sam na poslu javim se kad stignem kući !A u pravu si treba da malo ozbiljnije sednem i popričam sa mojima o tome

LJubim te i čijemo se !
Javiću ti se na pm,kako si mi ti ,šta ima novo kod tebe!
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
Locked