LEJLA -POGREŠAN PUT

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Lejla, ti imas problem sto jos uvek ne mozes da se suocis sa samom sobom a kamo li sa roditeljima. Ti toliko volis drogu da ti je tesko da je ostavis, i ja razumem to, i meni su bila potrebna ogromna muda da sebi priznam da sam narkoman i da mi treba LECENJE nakon milion bezuspesnih skidanja lekovima. Delimicno znam tvoju pricu, i prvo da ti kazem da moras sama da rascistis sa sobom, a ne da kukas kako si se mucile celu noc a onda uzela. Sedi lepo i razmisli sta dobijas a sta gubis. Nije ni meni lako, ja sam tek nekih mesec dana cista,jos uvek pod terapijom, ali provalila sam da kinte imas tako da bi najbolje bilo da lepo kazes svojima da si narkomanka kojoj treba strucna pomoc, ako se skidas sama onako kako mislis da tebi odgovara za par godina te nece ni biti. I ja sam mislila da mogu sama, i da sam jaka i jebem li ga sta sve nisam mislila dok nisam shvatila da je narkomanija bolest koju treba leciti. Dobro procitaj ovo sto sam ti napisala. Razmisli da li si zaljubljena u heroin, da li ga volis? Ja jesam, i to je ono sto me izjeda iznutra. To izjeda i tebe, znam to. Ali po nekd se moramo odreci stvari koje volimo ako su stetne po nas i negativno uticu na nas. Mislis da je meni bilo lako da uopste udjem na vrata klinike?! Nije....znala sam da je tu kraj, presekla sam tu zicu izmedju mene i dopa i rekla DOSTA, i tako bi i ti trebala da uradis,zar ne?!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

Nisam se suočila tu si u pravu ali znam čemu to vodi kao i mi svi a veruj mi nisam od onih koji će da se predaju ,kažem tako jer sam čitala ispovest od one devojčice Angel ,e to mi nije jasno da dozvoliš da toliko potoneš katastrofa.
Moji su roditelji znali da sam uzimala (da ne ponavljam opet priču )ali ja se vratila na staro baš zbog toga što kažeš ,bukvalno se zaljubiš u heroin ,ali majku mu pa ponekad kažem volim ja više sebe nego to sranje.Vratila sam se jer tada nisam imala prave informacije ni moji ni ja kako je najbolje da se skidaš.Ja sam bila ubedjena da ja to mogu ,sa nekim trodončićima i tako polako ja izgurala desetak dana ,ali sama pomisao ako uzmem da će da mi bude tako lepo ,nije mi davala mira ,tako da sam i uzela !(Stručno sam odbijala svaku kliniku ,to je verovatno jer nisam bila 100% sigurna da ja to želim da prekinem )
Obećala sam, jednom prilikom ću ispričati celu priču ima tu svega i svačega ,naravno kao i kod svih nas,nije baš uvek bilo tako lako nabaviti dop ,znaš nekad imaš pare ali jednostavno nemaš šemu itd...
Nemogu sad nemam inspiraciju nikakvu ,kad dodjem kući lepo ,presvučem se ,odmorim i sednem za komp. e onda mogu da pišem sad teško za radnim stolom na poslu,gde su radnici o kojima ja treba da brinem ha,koja ironija a neznam ni sama o sebi da brinem !
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Ako ti ne mozes sama da kazes majci onda pokusaj drugacije. A to je da joj kazes da nisi dobro i da bi mogla sa njom na jedan razgovor kod doktora. Lakse ce ti biti priznati!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Luna wrote:Taj strah sto si vidjela....to nije strah to je nevjerica
To nije strah, to je vjeverica! :lol: Sori ljudi ali nisam mpgla odoliti!
A Lejla, kao prvo dobro nam došla na forum draga, ostani s nama i piši, bit će ti lakše. A moj savjet ti je isto: MORAŠ reći starcima - viruj mi, rado će ti oni pomoći - koliko god će im bit teško čuti to, toliko će im briti drago što si im se povjerila - ne smije ti bit teško - napi' se pa im reci - ako se doista želiš liječiti, ne bi ti tribalo bit teško - teško ti je ako nisi sigurna da se želiš kanit dopa, onda sigurno da ti je teško reći ... Ili reci frendici neka kaže za tebe - da ti nemaš snage i to - ali opet ćeš onda morati progovoriti s njima, tako da ti je bolje sama ... čuvaj se, pozz
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

eh kad se ti ne bi zezala ziva ne bi bila,hehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Image
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Lejla, nisam sve postove citala ali kolko sam skontala da tvoji roditelji misle da si cista a ti jos u tim vodama...jel tako??? Moje misljenje je da priznas roditeljima kao prvo. Ti znas da tvoji roditelji nece ti okrenuti ledja....bice mozda razocarani ispocetka ali ti je potrebna njihova podrska. Cim znaci prestanes da krijes da si u tim vodama, nema potrebe da ih vise lazes ili da lazes uopste jer istina je tad isplivala na vrh. Znaci koju god podrsku budes trazila od klinike, psihijatra, psihologa, prijatelja nebitno ona je moguca....ovako moras paziti gdje ces sta reci hoce li te ko izofirati blah blah....pametna si netrebam ti ja trubiti. Moji roditelji su mislili da sam se skinula 1998 godine kad su me doveli u Ameriku. Medjutim ja sam nastavila i jos dublje zaglibila. Otac srcani i mozdani udar dobio misleci da sam kurva jer kuci nisam dolazila....krila se....ali momenta kad sam im rekla istinu, za mene su se otvorila vrata pomoci....i sad imam 19 mjeseci cistih od svega. TESKO je priznati ali ja mislim da je to jedini nacin. Cuvaj se....i ja ti zelim sve najbolje....nekako sam se nasla u tvojoj prici pa evo placem ko dijete....postala osjecajna sta ja mogu. Pisi ako zelis.

ZNAM DA TI JE BEZZE DA PRIMAS NEKE SAVJETE KAD DOBIJAS IH OD NEKOGA POD VAKIM NICKOM ALI TO JE BILO U TRENUTKU SLABOSTI KAD SAM SE REGISTORVALA.


CUVAJ SE
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

odlicno....istina!!!!
User avatar
LEJLA
Posts: 45
Joined: Fri Nov 25, 2005 11:06 pm
Location: Beograd

Post by LEJLA »

NA KRATKO DA VAM SE JAVIM LJUDI ,
I DALJE NIŠTA OD MENE ,ČEKAM LEKOVE !
TAKO DA JE BEZNADEŽNO PRIČATI DALJE O MOM SKIDANJU BAREM ZA SAD !
LJUBIM VAS SVE !
ALI NEĆU SE PREDAVATI DO DALJNJEG!
"Kad se odreknete nečega ,ostajete zauvek vezani za to.Kad se borite protiv nečega ,zauvek ste vezani za to.Sve dok se borimo s nečim ,dajemo mu moć.Dajemo mu moć jednaku onoj koju mi trošimo u toj borbu"
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Lejla lutko...istinu reci a sve ostalo ce doci na svoje i vjeruj mi nista se nemoze promjeniti preko noci...tako da moras biti strpljiva i nemoj odustajati od zelje za boljim zivotom. Cuvaj se!!!
Locked