Nova na forumu...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Jovana Yo
Posts: 3
Joined: Mon May 02, 2016 4:01 pm

Nova na forumu...

Post by Jovana Yo »

E paa ovako.... nova sam ovde,nisam ni znala da postoje ovakvi forumi,dok sam pretrazivala ugradnju implanta doveo me je na ovu vasu str... Ne zamerite mi sto pisem ovako nerazumno,nadam se da cete razumeti sta sam htela da kazem,posto nemam uopste koncentracije. Drogiram se punih 15 godina,a recimo 10 intenzivno heroinom. Imala sam i pauze po par meseci,a najduza pauza bez dopa bila mi je tri godine,ali sam za to vreme bila na supstitucionoj terapiji metadonom. Kako sam bila u zabludi da ja mogu i bez toga,jer se osecam normalno,heroin me vise ne privlaci bar sam tako mislila,odlucila sam da se skinem i sa meta. E verujte,to skidanje je nesto najgore sto sam ikada osetila,48 dana u bolnici i jos 3 meseca iste krize konstantno svakog dana... kad je sve to proslo pocela sam sa normalnim zivotom... da skratim pricu posto mogu da napisem knjigu (ustvari i napisala sam) a sada bas nisam u stanju da razmisljam... opet sam se navukla... ovog puta kupovala sam po 10gr, da bih 5 prodala,a 5 ostalo za mene,i tako svaki dan... jako dugo.U januaru 2015. sam odlucila da se skinem i otisla van beograda gde sam provela pet meseci,samo na terapiji iz drajzerove. U septembru sam nasla posao i pocela da radim,ali tu pocinju opet isti problemi... opet pocinje cackanje,prvo 1-2 puta nedeljno,da bi od nove godine to pocelo svakodnevno,jer u suprotnom ne bih mogla da izdrzim smenu. I evo,sada imam nekoliko slobodnih dana zbog praznika,koje sam odlucila da provedem u krevetu kod kuce,da se iskuliram,jer necu imati drugu priliku,a ne zelim da izgubim posao. Danas mi je treci dan na metadonu,a vec u sredu treba da idem na posao, u drugu smenu od 15-23. Pa ne znam kako da to uradim,smanjicu met koliko god mogu,ali plasim se tog dana kada dodje da nemam vise meta,a moram na posao... i kako cu izgurati smenu,da li cu uopste imati snage... i sta kad zavrsim sa njim,neki lekovi... nije mi prvi put da se skidam,ali nisam morala da razmisljam o poslu niti sam bila vremenski ogranicena. A i svaki put mi je sve teze i gore,tako da ovu priliku ne smem da shebem jer druge nece u skorije vreme biti...
Jovana Yo
Posts: 3
Joined: Mon May 02, 2016 4:01 pm

Re: Nova na forumu...

Post by Jovana Yo »

I ne mogu nikako da se snadjem da odgovorim na poruku iz inboksa... :roll: ne dozvoljava mi verovatno neko podesavanje... pomoooooc :o
RagDoll
Posts: 1
Joined: Wed Aug 10, 2016 4:25 pm

Re: Nova na forumu...

Post by RagDoll »

Jovana Yo wrote:I ne mogu nikako da se snadjem da odgovorim na poruku iz inboksa... :roll: ne dozvoljava mi verovatno neko podesavanje... pomoooooc :o
Ne razumem zashto ne mogu postati Nishta.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nova na forumu...

Post by sanela »

Zato što si novi na forumu.
Kako bi se spriječila zloupotreba, prve postove ti ja moram odobriti.
Dobrodošao na forum.
kajasa
Posts: 1
Joined: Tue Aug 16, 2016 9:14 am

Re: Nova na forumu...

Post by kajasa »

mogu li molim vas dobiti br telefona da ako je moguce vec prekosutra idem
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Nova na forumu...

Post by sanela »

kajasa wrote:mogu li molim vas dobiti br telefona da ako je moguce vec prekosutra idem
Čiji br telefona ti treba?
Post Reply