Apel za pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Apel za pomoc

Post by Ludi Momak »

danas sam puko 8mg suba u nuve i za 6 sati poslije polu dopa ne znam ni dal je djelovala ugl sam opaljen.sta mislite o uzimanju suba intravenozno?ev imam cvaju cekam da me popusti blokator u subu pa cu sutra jednu polu puknut i onda odo van ove bosne na tri dana krizirat.....sta ima kod vas hvala na savjetiva stvarno narkomani su dobri u dusi i inteligentni ljudi ali jebe nas zaljubljenost u opijenost.pozdrav svima
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Apel za pomoc

Post by ziki »

Za to u venu..mislim da je prvi korak da tu naviku izbacis, jer tako nikad nesec izaci iz te narkomanske psihologije.
Ni ti sto uzimas u venu ni oni koji ga drobe i uzimaju na nos.
Dokle god se bodes u venu to znaci da si daleko od bilo kakvogo odvikavanja.
Jos ti ubrizgavas lekove koji nisu ni namenjeni za takvu upotrebu.
Ti sa Subom hoces da postignes kompletan dozivljaj i da se uradis, a ovamo mislis da ces da se skidas..
Ne znam, tesko to ide tako..bolje uzmi taj lek pod jezik i malo istrpi ako treba, jer ja pouzdano znam da Sub resava i najace krize ali prvo obuzdaj apetit.
...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Apel za pomoc

Post by sanela »

ziki wrote: Dokle god se bodes u venu to znaci da si daleko od bilo kakvogo odvikavanja.
Ovo bih podvukla.
Saberi se i skontaj jel hoćeš da se liječiš ili drogiraš. Ako hoćeš da se drogiraš, nemoj sub zloupotrebljavati.
Post Reply