Kada se navučeš u ozbiljnim godinama...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

lilly marlene
Posts: 11
Joined: Mon Aug 08, 2016 8:04 am

Re: Kada se navučeš u ozbiljnim godinama...

Post by lilly marlene »

Jony Spirala wrote:
lilly marlene wrote:Na dobrom si putu ,odnosno dobro razmisljas. Inace , isto mi je se desavalo prvih mjeseci sto i tebi,sad kad se sjetim tih dana znam da mi je bilo tesko ali istodobno i sve lakse iz dana u dan. Ali sam nekako bila kao u nekom transu,nemogu to opisat bas ,nekako kao da sam bila u gustoj magli koja se polako razisla i sve mi se izbistrilo. Kad izadjes iz tog stanja sreca je neopisiva,upravo onako kako kazes ,uzivas cak i u svojoj nesreci jer napokon zivis kao covjek a ne kao biljka. Ugl ,samo nastavi bit ce jos bolje ,vjeruj mi....
A koliko dugo si ti čista?


Jos malo pa 16 mjeseci
Sometimes the wrong choices
Bring us to the right places. :!: :!: :!:
Jony Spirala
Posts: 15
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:05 am

Re: Kada se navučeš u ozbiljnim godinama...

Post by Jony Spirala »

x
Last edited by Jony Spirala on Tue Aug 16, 2016 10:03 pm, edited 1 time in total.
lilly marlene
Posts: 11
Joined: Mon Aug 08, 2016 8:04 am

Re: Kada se navučeš u ozbiljnim godinama...

Post by lilly marlene »

Jony Spirala wrote:Ajde, bravo baš mi je drago :) !
A da li uzmiaš kakve AD, normabele, alkohol ili nešto?

Hvala ...
Nista , cista od svih otrova,jedini porok ,nikotin...Sve bude,sve prodje,ja sam dosta zeludac zeznula tim tableturinama pa sad imam nekih smetnji radi toga ali i da nisam,ono nemam nikakvu potrebu nit zelju za tim...Kad sam mogla proc ono najgore bez tog, nemir,turobne misli , nesanice,,,,sve je to s vremenom proslo...
Sometimes the wrong choices
Bring us to the right places. :!: :!: :!:
Jony Spirala
Posts: 15
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:05 am

Re: Kada se navučeš u ozbiljnim godinama...

Post by Jony Spirala »

x
Last edited by Jony Spirala on Tue Aug 16, 2016 10:03 pm, edited 1 time in total.
Jony Spirala
Posts: 15
Joined: Mon Mar 14, 2016 11:05 am

Re: Kada se navučeš u ozbiljnim godinama...

Post by Jony Spirala »

x
Post Reply