Nije mi jasno !!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Niksa13
Posts: 1
Joined: Wed Mar 09, 2016 3:32 am

Nije mi jasno !!!

Post by Niksa13 »

Zdravo svima. Koristim opijate vise od 12 godina. 4 heroin, 4 metadon i na kraj 4 god buprenorphine. Lani sam otkacio bupre i opet sam poceo uzimati metadon. Nekoliko dana sam smalio dozu na 2-3kubika, inace uzimao sam velike doze 15-20 kubika na dan. Resio sam da odjebem sve, nemogu ovako. Danas mi je treti dan a ja skoro bez krize. Osetio sam i prejake i poslabe u ovih 12godina, ali ovi 3 dana je bilo cudno. Imam samo par simptoma a danas treti dan a meni bolje. Procitao sam da Lsd sreduje hemije u mozak i uzeo sam pred detox. Dali je moguce da radi Lsd nemam krize, ill sve je moc podsvesti.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Nije mi jasno !!!

Post by Param-parcad »

ume metadon da iznenadi,ne brini,you will suffer kad se zbunjeni naboj krize zbunio usled lsd-a...a možda si revolucionar koji je otkrio veliku misteriju,kako se rokati bez posledica...postaćeš heroj svim narkomanima,šta misliš,kolike su šanse za to?
Post Reply