Pomozite mi!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomozite mi!

Post by sanela »

Isto kao što i ti misliš da mozeš kontrolisati njega, on misli da moze kontrolisati korištenje droga...
On je ovisan o drogi, ti si ovisna o njemu...
Vazno je da se odmakneš od njega, blokiraj ga na fb, okreni se sebi i svom zivotu. Posveti se aktivnostima, ljudima....
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Pomozite mi!

Post by dina_d »

znam da ti je tesko …ali isto tako bih ti bilo tsko da te ostavio decko koji ne uzima drogu ….to je zivot ..ljudi prekidaju veze ..idu dalje …ako ti s enejavlja i nezeli da mu budes djevojka moras to prihvatiti .to sto on uzima ili ne uzima nesto to vise nije tvoj problem ..niste skupa ..cubaj se i idi dalje ..
imee
Posts: 16
Joined: Mon Feb 29, 2016 3:05 am

Re: Pomozite mi!

Post by imee »

Znam da bi bilo tesko i da ne uzima,
al mi je krivo sto vidim na kakvom je putu, a ja tu nista ne mogu.

Ali opet mi smo toliko dugo skupa bili, i svasta smo skupa prosli
Nije bio neki tamo lik nebitan, bio je covjek s kojim sam planirala buducnost
s kojim sam htjela djecu, i znam da je i on to htio...
A sto se tice droge on je meni toliko puta govorio da ce se popraviti, biti bolji
Samo sto ja nisam tad znala na sta on misli, neke stavri su mi se tek nakon saznanja poslozile u glavi

A i kad sam saznala vidila sam da ga je stid bilo, i jos nakon toga mi je govorio
da ne bi zelio da ja uopce probam, pa kako moze sebi zeljeti nesto sto meni ne zeli jer viidi da je lose?

toliko toga mi je nejasno u glavi ostalo, a ne mogu ni s kim da pricam o tome

i procitala sam vasu ispovjest koliko toliko, vas sin je u problemu, i kao majku vas pitam,
da ste vi majka moga bivseg, biste li voljeli da vam kazem sve sto ja znam o njemu, ko s kim sta?
iskreno mislim da bi meni pomoglo bar da skinem ovaj teret sa svoje duse, jer bih znala da ce ga oni koliko toliko paziti
iako sam svjesna da njemu ne moze niko pomoc dok on sam ne uvidi
ali s druge strane znam da prvo izdajem njega, iako sam njemu rekla da cu rec njegovima sve ako uvidim da stavrno ima problem
i znam da ce ljudima tesko pasti da cuju nesto tako :/
Aless
Posts: 15
Joined: Sun Feb 14, 2016 4:40 am

Re: Pomozite mi!

Post by Aless »

lepo si to rekla ,,DODE MI DA SE I SAMA POCNEM DROGIRATI,,.DOK JE NA TIM BRZIM DROGAMA NE MOZE SE FIZICKI NAVUCI I IMA SANSE DA PRESTANE,A TI MU PROBAJ POMOCI U TOME.NISU ONE MANJE OPASNIJE OD HEROINA CAK STA VISE MISLIM DA VISE UNISTAVAJU ORGANIZAM I MOZAK.E SAD AKO SE NAVUCE NA HORS TO JE VEC PROBLEM JER UVLACI U PROBLEM CELU PORODICU,A AKO SI SA NJIM PONAJVISE TEBE.NA KRAJU CE BITI KAKO SI I SAMA REKLA.AKO MU NE MOZES POMOCI TI CES MU SE PRIDRUZITI,TO JE NEPISANO PRAVILO.MOJ DRUG KOJI JE PRVI PROBAO DOP U DRUSTVU PA ONDA SVI MI ZA NJIM,IMAO JE DEVOJKU SA KOJOM SE ZABAVLJAO 5 GOD ONA JE POKUSAVALA NA RAZNE NACINE DA MU POMOGNE I NA KRAJU SE SAMA NAVUKALA.NA KRAJU ONA ISPADE U NJEGOVIM OCIMA NARKOMANKA KOJOJ NEMA POMOCI I OSTAVI JE,SKINE SE SA GUDRE ZAVRSI FAKULTET.....A ONA OSTADE NA DOPU....
imee
Posts: 16
Joined: Mon Feb 29, 2016 3:05 am

Re: Pomozite mi!

Post by imee »

On nije dosao al su dosli njegovi roditelji,
zvala sam ih vcrs i dogovorili smo se da cemo sutra pricati,
iskreno se nadam da cinim ispravnu stvar. Strah me je
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomozite mi!

Post by sanela »

Cinis ispravnu stvar.
Samo naprijed.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Pomozite mi!

Post by nepopravljiv »

volim nekad da virnem na ovaj forum procitam nesto skraja na pocetak i nazad,upadoh ovoj djevojci na temu a prva je bila na forum. nisam sve mogo procitat ali bjez djevojko od drogasa i droge, droga je ko smrt pokida ziletom sve ljubavne niti. bjez od drogasa i udaj se nedje bolje. :)
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Pomozite mi!

Post by demijan »

Dodje mi da se i sama drogiram koliko me sve ovo jos muci.
Uzasno sam nesretna sto ne mogu nista uciniti, sto ne znam sta je u njegovoj glavi.
Znam po fejsu da je počeo dosta izlaziti i jos s tim ljudima.

Kako da izbacim sve nase iz glave i krenem dalje
i pustim ga da zivi svoj zivot kad znam da je glup i da ce uzimat opet jer on misli da je frajer
da on to sve moze kontrolirati
ljubav dodje i prodje a problemi i ludila sa tim ostaju,za neke na zalost ceo zivot.
verovatno ce me svi pljuvati ali moras biti srca kamenog i pustiti ga da sam padne na dno i ne dozvolis da te uvuce u tu pricu.pricala si,trudila se,raspitivala a procitao sam i da si organizovala sastanak sa njegovim roditeljima.ovo je surov svet i svaka pa i naizgled najmanja greska sada moze imati nesagledive posledice po tebe i tvoju buducnost.veruj mi,ne mozes mu pomoci ako on ne dokaze delima da mu zaista treba pomoc,ne recima vec delima.
sa druge strane mozes se posvetiti i tome da ga kao spasis,kontrolises,dotrcavas kada god krizira da mu pomognes etc sta reci i ti kao i on imas izbor...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
imee
Posts: 16
Joined: Mon Feb 29, 2016 3:05 am

Re: Pomozite mi!

Post by imee »

Nazalost s njegovim roditeljima nisam pricala iako su me rekli zvati. Pretpostavljam da ih je obradio prije dolaska vamo, upozorio na mene jer je znao da sam i tamo bila spremna reci sve, samo sto je uvijek bio kraj mene i uvjeravao me da je sve ok izmanipulisao ko idiotkinju hh :D
Steta sto tamo nisam rekla jer sad vise nikako ne mogu doci do njih ni njega jer sam sve pokusala i dala sve od sebe.
Umorna sam vise od ove price tako da cu se ja posvetiti sebi i pusttiti vremenu da odradi svoje.
Iskreno lakse se osjecam jer stvarno znam da sam ispala covjek i da sam imala najbolje namjere.
Citat cu i dalje vase price radi iskustva da danas sutra ne budem toliko naivna...isto vjerujem da sam prije se informirala ovoliko o ovome da sam znala vise o ovome da me ne bi uspio tako izmanipulisat
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Pomozite mi!

Post by dina_d »

sve ispricaj roditeljima ..neka ljudi znaju …to moze samo pomoci u njegovoj daljoj borbi sa porokom …ako ne sada mozda kasnije ..al bolje da znaju ..pozdrav
Post Reply