nesto me zanima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

S ick
Posts: 4
Joined: Fri Nov 25, 2005 10:23 am

nesto me zanima

Post by S ick »

ove godine,2005. u prvom mjesecu sam bila kod svoje sestricne koja je diler. vec dugo,dugo me zanima heroin.procitala sam nekoliko knjiga o ovisnosti uopce kao sto su:mi djeca s kolodvora zoo, dnevnik jedne narkmanke,horse i ne moram vam ni reci da su mi knjige odlicne pogotovo ova prva! uglavnom, skrenula sam s pocetka...bila sam kod sestricne tjedan i pol dana u svicarskoj, tamo sam probala prvi put pusiti travu i prvi put sam, odmah nakon trave uzela heroin. imala sam 15 godina(sada imam 16). Uzela sam jednom na nos i 3 puta na iglu i jos i danas, 10 mjeseci nakon toga nemogu prestati misliti o heroinu,o tom jebenom osjecaju. Pogubljena sam totalno,samo o tome razmisljam. nije ovisnost,to znam ,ali mozda moja zelja za jos,ako je izludjuje me totalno i htjela bi nekako izbaciti sve misli o tom osjecaju. Izgubiti cu i naj frendicu zbog toga jer mi se ponasanje promjenilo iz korjena, cijelo vrijeme sam zamisljena,mracna,tupog pogleda,svi mi idu na zivce,u skoli (gimnaziji) sam sve sjebala, nista mi se neda!!plasi me ta moja zelja za jos, uzela sam samo 4 puta i kako je moguce da zelim jos,to nije moguce!
znam da ova moja prica nije nista naspram vasih,ali poludit cu!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

a da tebe malo vise ne puca pubertet nego dop?
mozda si citala nase price, iskustva i ispovijesti pa se pronalazis u svemu tome. To sto si odmah pukla ti je velika greska i gledaj da se ne ponovi jer ces upasti u zacarani labirint iz kojeg se fucking tesko izvuci, to ti govori netko ko je 8 godina u giru i znam sta pricam. Zato ti savjetujem da zaboravis hors pod svaku cijenu, prije nego te uzme zapravo ok?
A sto se tice tvoje najfrendice koju ces izgubiti zbog svoje pogubljenosti ili kako god si vec opisala svoje stanje...kakvo je to prijateljstvo da je tako labilno i osjetljivo?
Mlada si, sve je pred tobom ali jebes hors...probaj pronaci taj kick u necem drugom npr.sportu, pisanju ili ljubavi...nas zivot je svakodnevna muka i borba...nikom ne zelim taj nacin zivota...
dobrodosla na forum
S ick
Posts: 4
Joined: Fri Nov 25, 2005 10:23 am

Post by S ick »

a da nisam napisala godine ne bi ni spomenuli pubertet,nije pubertet,a vase price i ispovijesti sam procitala tek prije 2-3 dana jer nisam ni znala da postoji ova stranica. frendica zna za ono sto sam napravila u svicarkoj i recimo da se ljuti na mene, a i ona je uzela par puta, ali samo na nos. tek kada je ona uzela, prije nekih mjesec dana, sam joj priznala za sebe i rekla je da vise nece, al jebiga skuzila je zasto sam ja u kurcu cijelo vrijeme. i nije pubertet, sta da imam 30 godina, a ne 15? pubertet ne postoji, to su neki ljudi izmislili i poceli nas sve uvjeravati u to, a i da postoji to sam prosla s 12 godina!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

joj nemoj me molim te pogresno shvatiti jer mi nije bila namjera da te povrijedim ili spika tipa:mlada si nemas pojma sta se dogadja sa tobom! Vjeruj mi, molim te da mi to nije bila namjera, nije to moj stil da nekog tek tako bockam.
A ako pubertet ne postoji onda ne postoji ni djetinjstvo ni mladost ni odrastanje ni zrelost pa na kraju ni starost...oder?
Opet ti savjetujem da pazis jer se igras sa jako zajebanim stvarima.Ili, da me ne shvatis pogresno, zelis jako zajebane stvari a ne znas da je cijena prevelika.Ti, makar za razliku od nekih od nas koji nisu imali nekog da ih dobro posavjetuje, upozori ili isamara i kaze:"fuck dop, cak i jednom je too much"...
Zato ti kazem, ok probala si i znas feeling i neka ostane na tome.Citaj ove ispovijesti, vidi kroz koje svakodnevne patnje, muke i borbe mi prolazimo.Jesi li sigurna da zelis odustati od svega i sjebati zivot komplet? Da te straci odjebu, brat ili sestra dignu ruke od tebe, poznanici i prijatelji izbjegavaju, ne pozdravljaju na ulici, to je zivot od danas do sutra. Ustajes sjeban, ne osjecas svoje tijelo, znojan, sve, apsolutno svaka koska i misic te boli, povracas ides na wc mali milojon puta i pred tobom je samo jedno pitanje:"kako cu danas iskemijati lovu za pado?"...
Ima i postoji drugi nacin zivota za koji ti savjetujem da se ga drzis i pronadjes nesto sto ce te ispuniti tako jako da neces osjetiti potrebu za laznom iluzijom...poslusaj me bitte
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

S ick...

ne znam odakle bi pocela i sta bi ti rekla.. sunrise ti je vec dala upozorenje.. ja bi se nadovezala na nesto sto je rekla: mi nismo imali nikoga pored nas da nam kaze sve ovo sto mi tebi govorimo i da nas dobro nasamara. Da je barem bilo nekoga. Ja sam isto kao i ti probala dop, prvo na nos, pa onda drugi put ( i svaki puta nakon toga) u venu. Imala sam i godina koliko i ti; 15. Prije toga sam par puta pusila travu i pojela 2 bombona... Danas, 7 godina kasnije i nepunih 5 mjeseci od posljednjeg suta, mogu reci da sam konacno nasla ono sto sam trazila svih tih godina u dopu; nasla sam sebe i prvi puta u zivotu sam sretna.
Vjerujem da je to ono sto i ti trazis, a dop je samo jedan lazan osjecaj srece, on nije ono sto ti trazis... on je umjetan i ne traje dugo, traje samo dok je dop u tebi, a kada prestane ti se svaki puta budis u sve vecoj i vecoj nesreci. Dop je jedna velika zaobilaznica, a nekima i sljepa ulica u potrazi za srecom. Vjeruj mi da ne zelis provesti najljepse godine svoje mladosti u nekim smrdljivim ulicicama cekajuci dilere. Nadji svoju srecu sama, na pravi nacin, bez droge... Jedino to je ono pravo.
Nista u zivotu sto se dobije lako nije vrijedno, pa tako ni "instant sreca" koju ti dop naizgled pruza. Nista sto se cini jako ljepo nije ljepo, vec ono sto je katastrofalno uvijek mora biti upakirano u neki nevjerojatno ljepi paket... A dop nije nista drugo nego to: BACVA PUNA GOVANA SA SLAGOM NA VRHU. Kada si polizao slag, jedino sta su ti ostala su govna, i to ti je sustina narkomanije.

Kada bi moja i svaka druga zivotna prica ovdje mogla postediti barem jednu osobu, onda je to sve vrijedno necega. Nadam se da ces prihvatiti ovo kao istinu jer ti mi ovdje zaista svi zelimo srecu i da budes pametnija od nas tu.. I jos jednom ponavljam; trazi svoju srecu i trazi sebe u malim stvarima, ne daj nikome da stane na put tvojoj osobnoj sreci, a ponajmanje dopu. Dop te ne cini sretnom, on je kemija koja podsjeca na to.. pravi osjecaj srece je nesto potpuno drugo.. Da samo znas koliko puta sada pogledam u nebo i kazem: Boze hvala ti, hvala ti sto sam sretna.. koliko je samo vremena trebalo da dodjem do tu, i koliko puta sam bila blizu da sve to bacim u vodu, da doslovno nestanem sa ovog svijeta, da ne dozivim ovo jutro, ovu kavu i propustim pisanje jednog maila curi koja je tek na pocetku svog zivota...

zelim ti srecu i svakako pisi ako budes od volje :)
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
S ick
Posts: 4
Joined: Fri Nov 25, 2005 10:23 am

Post by S ick »

e da,znam ja da to nije ovisnost i znam da je taj osjecaj jebeno lazan, da traje samo dok imas tu tvar u sebi, da je to bacva puna govana sa slagom na vrhu itd itd itd...al kako izbaciti to sjecanje na taj lazni osjecaj?cijelo vrijeme razmisljam kako je to prejebeno dobar osjecaj i nista me drugo ne zanima! znam uzela sam samo 4 puta ali dovoljno da zapamtim osjecaj. imam nekoliko problema zbog kojih sam to i uzela, odnosno probala ili kako god vec, ali nisam znala da je tako dobar osjecaj, ali istina, samo dok traje...kada se spustis si opet u istim sranjima mozda jos i vecim.
prije toga i nakon toga sam rukala praxitene s alkoholom, pusila tavu i sta vec ne, ali ovo nije normalno, ne mogu izbacit iz glave to sto sam osjecala u tom trenutku!sranje!!!!
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

ne mogu izbacit iz glave to sto sam osjecala u tom trenutku!sranje!!!![/quote]

pa to nitko od nas ne moze, i to nije niti ideja. Ideja je naci nesto drugo sto te cini sretnom. Nemoj racunati da ces zaboraviti taj osjecaj, samo nadji nacin funkcionirati i dalje bez njega. Jebi ga, probati jednom je dovoljno. Koji te vrag uopce tjerao da probavas? Sada zivi s tim.
Kako je netko rekao: zaljubi se, pisi, pjevaj, radi bilo sto, ali nesto radi.. dosada ti je najgori neprijatelj u ovoj borbi. Radi to sto sam ti nabrojala i nakon nekog vremena ces prestati misliti na dop.
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Cao Sick. Pazi uopste se ne slazem sa Jelenom da nama nije imao ko da kaze sta je droga...Ma to je cista laz!
SVI mi ovde smo dobro znali sta je droga i ko kaze da kao nije znao nego su ga mangupi zajebali pa taj laze samog sebe. I dan danas mi nije jasna ta PREVENCIJA haha. Ma ne vredi draga moja, i ja sam se nacitao i prica, i predavanja o heroinu, komsija iz zgrade mi je overio i eto ti ga opet sam uzeo heroin. Znaci mozemo mi sad ovde da te ubedjujemo, da te preklinjemo, da ti iznesemo milion razloga da se ne radis.....al konacna odluka je na tebi. Kazes 4 puta si ga radila i proslo je 10 meseci a ti i dalje ne mozes da zaboravis taj osecaj, e pa zamisli da si ga radila 4 g. i koliko je tada zajebano da se zaboravi osecaj i koliko god. treba da prodje da se vratis u normalu. Znaci eto razmisli kako bi ti bilo da si duze u tome, kad ti je sada zajebano, samo razmisli.....i opet ti kazem sve je u tvojoj glavi. Ili ces ko mi ovde da se licno uveris u istinitost nasih ispovesti ili ces zivot da prozivis na jednostavniji i bezbolniji nacin. I ne zaboravi da kad-tad se mora reci zbogom tom "osecaju", ako ne zelis da budes lep les....
Ja ti zelim srecu i ponavljam ti samo RAZMISLI!!
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

S ick wrote:pubertet ne postoji, to su neki ljudi izmislili i poceli nas sve uvjeravati u to, a i da postoji to sam prosla s 12 godina!
:smt043
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

uhhh....sve sto cu ti reci je bjezi dok mozes. jer ako nastavish...prodjes kroz ta vrata sto vode direkt u pakao (smo sto ti to neces odmah vidjeti)..onda si u paklu draga moja. Onakvom za kakav ne znas ni da postoji. Vjeruj mi. Ne treba ti to. Mislis na to jer ti je bilo fino. To i jeste navlaka....ali nece vishe biti fino kontash? Uzimaces da budes normalna a ne da ti bude fino. Ako nesto morash uzimati...jebi ga duvaj. sta da ti kazem. Iako je i to droga i to sjebe mozak i sve...ali eto...nije dop . Nemoj majke ti. Zaboravi na to. moze ti biti lijepo i na druge nacine. Cek jos koju godinu ...kad nadjes momka ...i osjetis kako je fino voliti ...i voditi ljubav. Jebesh dop. On ce te unistiti.. Pojesce te. Izgubices menstruaciju, jetra ti ode u k...., mozak u kantu za smece....a tebi je ipak samo 16. Znash sta? i meni je bilo 16...i jos uvijek mi je na neki nacin. Ali ...te knjige sto si nabrojala....to nije tako. Pogledaj film requim for a dream. To ce ti malo promjeniti misljenje. Kopka te....igra se s tobom...igra ti se s mozgom. To je dop. Samo da te kroz vrata pakla progura...i onda vishe nema igre....nema fun...nema fino i lijepo. Skola? kakva skola.....neces biti ni za sta sposobna. I dop je sranje...em sto je prljav tu...sto je pun otrova raznih....sta ce ti to??????
daj...pricaj s frendicom tom...bjezi dok mozes.
E sada nemoj da se neki pametnjakovic javi i kaze...a luna sto je tako crno nije zar? nije crno...bice joj crno. Meni je sada ok. ali borba ce zauvijek da traje. e pa sad..ako ti to ne govori sve onda....
Post Reply