nesto me zanima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Sick, naravno da misliš na heroin kad si , uzevši ga, doživjela jedan poseban osjećaj koji nikad prije nisi iskusila. Ali viruj mi, da ga opet uzmeš, taj osjećaj ti se neće ponoviti. Uzela si ga 4 puta, to ti je to. To je vrhunac, sad ti može biti samo sve gore i gore. Ne 'može', nego bi ti 100% sigurno tako i bilo. Samo sranje do sranja. Uostalom - glupost - zašto razmišljati o jednom običnom osjećaju, ma koliko on neobičan bio? Ne'š mi ti. Ima milijun raznih osjećaja, od milijun različitih droga (probaj gljive, pa ćeš razmišljati kako ti je na njima dobro bilo, ili probaj bombon, pa ćeš razmišljati o njemu, ili DMT recimo, ili što ti ja znam - ovako razmišljaš o heroinu, ali bezveze - nemoj se tim zanositi jer je to obična glupost, u biti najbezveznija droga koju si mogla probati, s najviše fizičkih, a najmanje psihičkih doživljaja koje bi recimo mogla zapamtiti) i još milijun milijuna prirodnih osjećaja koji ti dođu sami od sebe. Ja ti, recimo, od srca želim da se zaljubiš, samo to - da se zaljubiš do ušiju, pa kad legneš u krevet sa svojim voljenim, kad te takne pa se rastopiš, pa ćeš vidjeti da su i najbolji heroin i sva ta sranja obična glupost u usporedbi s tako nečim, nečim konkretnim, maltene opipljivim - jer sreća ljubavi postoji, osjetiš je svaki put kad je voljeni s tobom - spojiti se, seksati se s nekim koga voliš - to je raj - ma raj je samo kad te zagrli - a heroinska sreća - to ne postoji čak ni kao sintagma - heroinski pakao, da, ali sreća? Eto, to je jedino to što si doživjela u tih par puta - dalje nema - neeheeemaaa!!! I pusti te knjige - ima i boljih knjiga od tih što laprdaju o drogi ...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sick, naravno da misliš na heroin kad si , uzevši ga, doživjela jedan poseban osjećaj koji nikad prije nisi iskusila. Ali viruj mi, da ga opet uzmeš, taj osjećaj ti se neće ponoviti. Uzela si ga 4 puta, to ti je to. To je vrhunac, sad ti može biti samo sve gore i gore
ziva istina,surova ali istinita :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply