prica 17-godisnjaka

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
psyho
Posts: 1
Joined: Wed Dec 23, 2015 8:58 pm

prica 17-godisnjaka

Post by psyho »

Evo nesto i od mene,zeleo bih d avidim da li ima slicnih primera.U januauru ovde godine sam poceo da varim sa starijim likovima iz kraja,na pocetku 1 ketpa za nedelju dana jer sam se mnogo tripovao da ce me negde pretresti jer u mom kraju kontrole spektora stalno.Kao i svi kasnije sve vise i vise 4-5 ketpa nedeljno.Kasnije sam hteo i malo da dodjem do nekog kesa,jbg ipak treba imati stope za 1 ketpa.Tada sam video da tu mogu i zaraditi jer sam mogao da nabavim za stope,a u mom gradu se prodaje za soma.Vremenski sam i poceo imao sam kod sebe 10 ketpa tako uvek da rasprodam.Kes je samo dolazio novi duksevi,trenerke(ST naravno),ali jedno vece zove me cale na mob i govori da dodjem hitno kuci.Dolazim kuci pocinje samaranje i prica 2 sata,keva ne zna gde je,jer ono za njih sam bio trening i picke samo to,a ovo ostalo nikako.Posle 2-3 dana ignorisanja po kuci roditelji mi govore da ce biti sve normalno,ali da necu smeti da uzimam jer imaju testove,uradio sam jedan nisam bio cist,a kasnije cist([proslo 11 dana).Posebno sam porazgovara sa calom,i bilo je ovo,ako ti se ovo ponovi,za mene si mrtav.Meni su tada nasi 3 ketpa sto mi je ostalo,cale mi je saznao da vairm i rasprodajem od spektora druga.Evo vec mesec dana nisam zapalio dzoint.Nemam za sada problema,niti mi se drazi za sada.Ono po kuci je sve "normala",ali iapk znam da nece nikad biti kao pre.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: prica 17-godisnjaka

Post by oxo »

Bice, ako batalis

ako nastavis, bice mnogo gore (bu)
User avatar
Pocetak
Posts: 15
Joined: Fri May 20, 2016 10:38 am

Re: prica 17-godisnjaka

Post by Pocetak »

psyho wrote:Evo nesto i od mene,zeleo bih d avidim da li ima slicnih primera.U januauru ovde godine sam poceo da varim sa starijim likovima iz kraja,na pocetku 1 ketpa za nedelju dana jer sam se mnogo tripovao da ce me negde pretresti jer u mom kraju kontrole spektora stalno.Kao i svi kasnije sve vise i vise 4-5 ketpa nedeljno.Kasnije sam hteo i malo da dodjem do nekog kesa,jbg ipak treba imati stope za 1 ketpa.Tada sam video da tu mogu i zaraditi jer sam mogao da nabavim za stope,a u mom gradu se prodaje za soma.Vremenski sam i poceo imao sam kod sebe 10 ketpa tako uvek da rasprodam.Kes je samo dolazio novi duksevi,trenerke(ST naravno),ali jedno vece zove me cale na mob i govori da dodjem hitno kuci.Dolazim kuci pocinje samaranje i prica 2 sata,keva ne zna gde je,jer ono za njih sam bio trening i picke samo to,a ovo ostalo nikako.Posle 2-3 dana ignorisanja po kuci roditelji mi govore da ce biti sve normalno,ali da necu smeti da uzimam jer imaju testove,uradio sam jedan nisam bio cist,a kasnije cist([proslo 11 dana).Posebno sam porazgovara sa calom,i bilo je ovo,ako ti se ovo ponovi,za mene si mrtav.Meni su tada nasi 3 ketpa sto mi je ostalo,cale mi je saznao da vairm i rasprodajem od spektora druga.Evo vec mesec dana nisam zapalio dzoint.Nemam za sada problema,niti mi se drazi za sada.Ono po kuci je sve "normala",ali iapk znam da nece nikad biti kao pre.

slicnih smo godina , ja sam tabletoman od 14te sa epizodama alkoholizma istu stvar sam prosao sa mojima danas sam uzeo ekstazi da me neko provali ja sma mrtav sve sto ti mogu reci il ako me provale javim ti se za mesec dana kad izasje3m iz bolnice zbog telesnih povreda.... ja ne znam kako si uspeo mesec dana bez icega j asma danima pod necim sta god to bilo makar kafetini razni lekovi za psihu, ponekad mixnem sa alkoholom ali mislim da sam upao u zacaran krug jer nikada nisam bio ovoliko dugo pod jakim lekovima plus ekser ali sreca imam neku cudnu toleranciju urodjenu ili stecenu preko tableta da mogu iole normalno da delujem ako sam u sobi i kazem da sam zauzet i to uspem raditi dok me ne prodje...
a veruj mi ako ostavis to ubrzo ce svi zaboraviti i da je bilo ne brini....
Ništa ja ne potpisujem!!!
Post Reply