Jos jedna prica o meni, o nama.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by preispitivac »

Ona bi malo da bude "cool" pa bi da se gudra. E, bas si nasla nacin, svaka cast. Nije tesko biti budala, tesko je biti normalan, budalo. Bezi od droga, pojesce te, pogotovo te sintetike. Sprzice ti mozak kao laserom.
Jurim rep
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by oxo »

Kao sto su ti svi napisali, imas dve proste opcije

1-nastavices da se drogiras i zavrshicesh kao i vecina narkomana, na ulici ili pod zemljom

2-prekinuces sve kontakte sa ljudima koji se drogiraju i pobeci od droge i ziveti neki normalan zivot

toliko je prosto. Ljubav, adrenalin, prazne price, sve je to nebitno i za kratko vreme ce proci i ostace samo cinjenica da si narkoman i mucices se i ziveti bedno ceo zivot. Ali, sto bi ti slusala nekog random lika na nekom tamo forumu, kad ti znas bolje

Secam se neke 2000-01. ja tek poceo da se drogiram, pisao tako na nekom forumu o gudri i tacno se secam, neka devojka, ana joj je bio nick, mi je pricala da cu da zavrsim na dopu ako tako nastavim. Ja se naravno zgranuo, kao sestro, bla bla, nisam ja glup bre?.. samo vutra, samo priroda, pa samo ekseri, nikad dop, pa samo dop, i nije toliko strasan,pa...

i tako, cesto se toga setim i pomislim, a sta bi bilo da sam je poslusao tada gde bih bio sada? Jos sam ja imao retku srecu da se skinem sa droge, ali sam mnogo, previse godina bacio

i da, ne pisem ovo da bi me poslusala posto znam da neces, nisam ni ja nju, ali eto, zivot je cudan
Post Reply