Jos jedna prica o meni, o nama.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by Frajla »

Pa ne pravi te majka samo nego i otac, a otac ti je i sama kazes zbog droge i umro.
Citaj malo o tome na netu......Ja kazem imas genetske predispozicije a ne da po defoultu ces i biti takva, ali po predispozicijama je veca verovatnoca....sto se i pokazalo tacnim, tako da cu ti opet reci da si na odlicnom putu
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by ziki »

Kad vidim tako razne nadimke za opijate i jos tepanje iz miloste..kao spiki..dodje mi odmah da odem u wc i izvrsim veliku nuzdu. Ova prica je toliko napumpana i neiskrena, gde se mesa ljubav prema opijatima i narkomanskom zivotu, sa navodnim nerazumevanjem okoline, pa malo ubacena drama i tragedija... Ne znam zasto sam uopste i usao na ovu temu.
...
bonkaspiki
Posts: 9
Joined: Tue Dec 01, 2015 4:35 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by bonkaspiki »

ziki wrote:Kad vidim tako razne nadimke za opijate i jos tepanje iz miloste..kao spiki..dodje mi odmah da odem u wc i izvrsim veliku nuzdu. Ova prica je toliko napumpana i neiskrena, gde se mesa ljubav prema opijatima i narkomanskom zivotu, sa navodnim nerazumevanjem okoline, pa malo ubacena drama i tragedija... Ne znam zasto sam uopste i usao na ovu temu.
Prica nije neiskrena, naprotiv, u potpunosti je iskrena i mislim da tome i sluzi ovaj forum, da kazemo sto stvarno mislimo/zelimo. Ne kuzim sto je tebi tu napumpano i neiskreno al okej...
"I never thought that I'd be broken, I never thought I'd be this far from home. I'm dreaming with my eyes wide open now, if only I could hit the ground."
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by Frajla »

Meni je samo palo na pamet, sta je zelela ovom pricom da postigne? da dobije blagoslov i razumevanje? Koliko god mi tupili o necemo njena ljubav prema gudri je veca od svega, pa i od deteta
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by ziki »

Dobro, to je moje misljenje i moj utisak.. Slazem se da forum sluzi zasta sluzi,i nastavite i sve najbolje iskreno.. Moje neko iskustvo mi govori da je prosto nemoguce da se na travi smrsa,to prvo...jer ona enormno pojacava apetit. A drugo ne znam kome moze biti ideal da pronadje "decka narkomana" jer narkomanskim nacinom zivota dobija svoju slobodu...Onda ne razumem poentu, jel u pitanju podrska u oporavku i borbi protiv droge? ili u borbi za ostvarivanje uspesnog narkomanskog zivota, ovencanog brakom dvoje narkomana..dvoje zavisnika koji egsistiraju tako sto konzumiraju spid. A novac ce padati sa neba, ili ce se mozda moze biti i navucen i radno sposoban u isto vreme. Koja vrsta podrske vam je potrebna od foruma?
...
bonkaspiki
Posts: 9
Joined: Tue Dec 01, 2015 4:35 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by bonkaspiki »

Frajla wrote:Meni je samo palo na pamet, sta je zelela ovom pricom da postigne? da dobije blagoslov i razumevanje? Koliko god mi tupili o necemo njena ljubav prema gudri je veca od svega, pa i od deteta
Ne mozes reci da je moja ljubav prema drogi veca od ljubavi prema djetetu jer me ne poznajes. Naravno da svoje dijete volim vise od droge, ali droga me privlaci. A svakako ne ocekujem blagoslov vec sam se nadala nekom razumjevanju jer, koliko sam uspjela vidjeti, tu ima jos ljudi koji se drogiraju i nisu se spremni skinuti...
"I never thought that I'd be broken, I never thought I'd be this far from home. I'm dreaming with my eyes wide open now, if only I could hit the ground."
bonkaspiki
Posts: 9
Joined: Tue Dec 01, 2015 4:35 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by bonkaspiki »

ziki wrote:Dobro, to je moje misljenje i moj utisak.. Slazem se da forum sluzi zasta sluzi,i nastavite i sve najbolje iskreno.. Moje neko iskustvo mi govori da je prosto nemoguce da se na travi smrsa,to prvo...jer ona enormno pojacava apetit. A drugo ne znam kome moze biti ideal da pronadje "decka narkomana" jer narkomanskim nacinom zivota dobija svoju slobodu...Onda ne razumem poentu, jel u pitanju podrska u oporavku i borbi protiv droge? ili u borbi za ostvarivanje uspesnog narkomanskog zivota, ovencanog brakom dvoje narkomana..dvoje zavisnika koji egsistiraju tako sto konzumiraju spid. A novac ce padati sa neba, ili ce se mozda moze biti i navucen i radno sposoban u isto vreme. Koja vrsta podrske vam je potrebna od foruma?
Znam i ja da vecini ljudi trava izaziva glad, ali isto tako je ta ista trava u mojoj mokraci zadnjih 5 mjeseci sto takodjer nije normalno. Ocito mi organizam funkcijonira drugacije nego drugim ljudima. Ovdje nemam razloga lagati jer sam anonimna tako da garantiram da nisam zapalila travu od pocetka ljeta niti bila u kontaktu s ljudima koji puse. Kako onda to objasniti? Ja recimo nakon bombona mogu najnormalnije jesti, a na speed-u sam zaspala u kaficu i svi su se cudili, na bombonima sam isto spavala, prva 3 bombona sam provela sjedeci i gledajuci u jednu tocku, povremeno bi dosla do prijatelja (onog koji me i "uvukao" u drogu) i zagrlila ga, ali to je bilo sve, nisam imala potrebu gibati se niti ista slicno. Jebiga, nisam ja birala svoj organizam.
Zasto sam ovdje? Pa iako je moja zelja za drogom jaka, postoji i druga strana mene koja je spremna odreci se svega toga, ali moj decko je ovisnik, kao sto sam napisala, vec godinama iako on tvrdi da nije i zelim ga nekako izvuci iz takvog zivota iako je radi mene smanjio i za sad se drzimo da 2 tjedna ne uzme spiki. Uspjesno smo prosli prvi tjedan, sada smo u borbi do iduceg vikenda.
"I never thought that I'd be broken, I never thought I'd be this far from home. I'm dreaming with my eyes wide open now, if only I could hit the ground."
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by W.White29 »

Daj bolan spid ekseri jedes spavas pod njima gledas u jednu tacku,kakvu robu ti to uzimas?Eksovi su ionako danas sranje jos da tako djeluju ja to ne bih vise pipnuo u zivotu
bonkaspiki
Posts: 9
Joined: Tue Dec 01, 2015 4:35 pm

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by bonkaspiki »

W.White29 wrote:Daj bolan spid ekseri jedes spavas pod njima gledas u jednu tacku,kakvu robu ti to uzimas?Eksovi su ionako danas sranje jos da tako djeluju ja to ne bih vise pipnuo u zivotu
Uzimala sam robu od kakve su svi oko mene bili doslovno ludi, ali moj organizam je cudan, to sam vec napisala. A bomboni... E to ovisi. Uzimala sam i lose i dobre. Kasnije sam ja naucila "vozit" taj bombon ali od prvih mi je u glavi bilo odlicno ali se tijelo nije imalo potrebu micati.
"I never thought that I'd be broken, I never thought I'd be this far from home. I'm dreaming with my eyes wide open now, if only I could hit the ground."
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Jos jedna prica o meni, o nama.

Post by sanela »

Ovdje podrsku za drogiranje neces dobiti.
Genetska predispozicija postoji, ti, a sutra i tvoje dijete, nazalost, ste skloniji da postanete ovisni nego neko ko nema ovisnika u porodici.
Ovaj forum postoji da ludi dobiju informaciju i podrsku kad se zele izvuci iz svijeta ovisnosti, a ne da bi prepricavali sta ih to privlaci i drzi u ovisnosti bez zelje da se mijenjaju.
Post Reply