Još jedna priča...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
miyagi
Posts: 2
Joined: Sat Nov 14, 2015 11:35 am

Još jedna priča...

Post by miyagi »

Odakle početi.
Prije par dana sam slučajno (?!) dobio 3 hepa koji su mi i inače u prošlosti bili najdraža opcija. Počeo sam ih intenzivno uzimati u kasnim 20-ima, prije toga po potrebi (sportske povrede, padovi s motora, bolovi i sl.) Bili su mi super solucija dok sam uzimao 1-2 tblt na dan, niko živ nije kužio da se šlaksam a drugi dan si zdrav ko bebač. Inače je ekipa s kojom sam trenirao, ne svi ali dobar dio njih, uzimala i hepove i steroide i anabolike i tralala.. Moj staž je bio drugačiji, u mladosti sam se volio napljugat, povremeno maznut bonkas ili trip ali bijelo i brzo ili slične supstance mi nikad pa ni danas ne leže.
Hepovi su mi bili odlični prijatelji, prvo 1 pa 2 pa za par mjeseci 3-4 i tak se kroz par godina razvuklo na 10 i više. I sad jebi ga nemreš tolko ni nabavit, barem ja tada nisam mogao dok nisam skužio da susjed radi u Plivi, furao mi je po soma komada a onda je dobio premještaj i jao si ga meni. nema više hepova po kunu, nisam baš znao ko ih u kvartu prodaje i tak...da ne dužim, nakon par odvratnih epizoda s dopom koji sam, u nedostatku hepova, pušio na foliju otišao sam u vinogradsku na terapiju. I to je trajalo par godina ali nikak se riješit hepova do kraja. Inače sam se svako ljeto sam skidao na suho jer sam volio roniti a biti 20m pod morem na dah na hepu i nije baš pametno. Na jesen opet hepovi i stara priča, začarani krug. Onda sam se spizdio s motora, prekinuo višegodišnju vezu (isključivo mojom krivnjom) i nakon toga živio skoro godinu dana čistog pakla kojeg se većine ni ne sjećam. uglavnom došlo je do toga da sam svom doktoru rekao da mi da uputnicu za vrapče. Odgulio sam mjesec dana, zikra od hepova je dosta jaka ali pošto mi nije bilo prvo skidanje bez beda sam to izgurao. To je bilo prije 8g. Kad sam izašao bio sam čist ali nakon par mjeseci vražićak mi nije dao mira pa sam počeo uzimat subove na kojima sam i danas. Bez ijednog recidiva Tj. lažem, danas sam maznuo ta 3 hepa :twisted: I da, jebeno me zbog toga muči savjest.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: Još jedna priča...

Post by nenormalan-a-lud »

a na koliko si suba?i sta je to hep,jel to kao trodon u srbiji?
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Post Reply