Komunac

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Zato nemanya
Posts: 1
Joined: Fri Oct 02, 2015 5:32 am

Komunac

Post by Zato nemanya »

Moja prica je bas, duga ali pokusacu da puno ne davim i kazem, po meni ono najbitnije.
Poceo sam da se drogiram za vreme bombardovanja 99g, krenulo je kao i u svakoj prici, marihuana, trodoni i na kraju dop. Bio sam tesko razmazeno deriste, puno para, pored oca alkoholicara i majka je volela popiti. Od zivota sam im napravio pakao, secam se da nisam znao ni koji je mesec, samo je bilo bitno imati heroina.Tako sa kratkim.pauzama sam ja do 22g, tada sam potrosio "vece pare" i bio sam svestan ili trazi pomoc ili ces umreti. Otisao sam u komunu u banja luci "udruzenje gradjana viktori", koja funkcionise na cistoj psihologiji, svi mi znamo da se drogiramo iz nekog razloga, kompleksa, straha.....tamo sam proveo 2g zavrsio program, bilo je tesko za medalju, i jos kada sam tek bio pola godine, otac mi je umro. Uglavnom vratio sam se 11g nisam pipnuo dop, ali sam bio kao pusten sa lanca, poceo da uzivam u zivotu, izlazim, i nisam radio na sebi, sto je jako velika greska, devojke su prolazile, patio sam ali uvek sam bio cvrsto nogama na zemlji. Pre 3g sam upoznao devojku i zaljubio se kao nikada pre, hemija je varnicila, uspeo sam da poverujem i mislim da je to do kraja zivota, slepo joj verovao, naravno puno mojih gresaka je bilo, tako devojka me je pocetkom 2015g ostavila, sto je meni jako tesko palo, ranije bih trcao nasao 3 nove dok bol ne prodje, ali ovaj put, sam bio zaposlen, koncentrisan na napredovanje, i ispao sam totalno iz fazona, naravno znala je sve o mojoj proslosti, rekla mi je da je pomisljala da bih jednog dana mogao da pocnem opet, jos svasta je izgovorila sto nisam ni sanjao da misli....Tada krece moja patnja ponovo, poceo sam da uzimam spid, pa ubrzo svaki dan, postao sam les gadio sam se sam sebi, ali usput sam uspeo da renoviram stan i preselim se (prestanem da budem petr pan), 6 septembra sam otisao na more i bio 15 dana cist, vratio se i bilo je dobro sve do sinoc, kada sam se toliko napio i uzeo to djubre, da me danas ceo dab depresija ubija, do te mere da bih skocio sa terase. Moja neka razmisljanja su da mi "bivsi ovisnici" nikada necemo biti normalni, da nam je mozak, jako cudan......
Post Reply