Krokodil

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Wish_You_were_H
Posts: 2
Joined: Wed Apr 01, 2015 6:47 pm

Krokodil

Post by Wish_You_were_H »

Bok imam 24 godine ,iz Zg sam..i jako želim pomoći jednoj osobi ... ima jako težak život i traume kakve ima 1% ljudi (iako nikada se u nevolji ne nadmeće čija je gora to moram naglasit :/)i nemogu joj zamjerati na ničemu ,ali joj želim pomoći na sve načine kao prvo svojom energijom ,svojim vremenom koje sve "žrtvujem" za tu osobu i tu sam kada god joj padne napamet neka nova glupost.
Ovo sve je u mojoj glavi ,ta osoba još ne vidi koliko sam ja zagrizao da pomognem jer vjerojatno joj nisam prvi na pameti pored jakog kaosa u glavi..
Znači droga je samo jedna od stvari kojih se domogla da se cijeli taj kaos u glavi utiša.
E sada prva stvar neželim je otjerat od sebe pošto smo u puno poroka slični i zato jer jedinim marim ni doktori ni psihijatri ne mare uopće,roditelji i bližnji neznaju puno toga i tu je razumijem. Zato bi htio biti tu kad god poželi uzeti nešto ..preskočimo faze gdje uspijem stotine puta odgovoriti od uzimanja i nađem i smislim nam druge načine zabave i ubijanja vremena i svašta nešto da ne misli na loše stvari..želim samo savjete kada se to ipak desi i kad je očito i jasno da je tjeskoba i depresija na "čisto" puno štetnija za izdržat za psihu,pa je ponekad manje štetno se urokat (stvarno to nekad mislim).
Znači u najgorim trenucima želim bar da roba "valja" ,većinu toga i sam znam,a kod heroina nisam stručnjak(iako je "uz mene "od 11godine al to je neka druga prica heh) i trebam savjete jer osobi o kojoj pricam kada je u navedenim trenutcima nije bitno niti malo što uzima niti koliko..i tu nastupam ja "anđeo čuvar"..znam da je jadno ali moram i taj najjadniji zaštitnični mehanizam imat u rezervi kao što rekoh kad do toga ipak dođe..
Osoba je izrazito autodestruktivna nije buntovnik bez razloga kako se kaže,ima jako "dobre" razloge to jest školski je primjer za puno toga ..neću ni spominjat koliko je pametna inteligentna ..ali takvi su očito tami najslađi:/ ..ovo je samo jedan od načina kako joj želim pomoć i gdje mi vi direktno možete pomoć, već sam puno toga učino neželim da mislite kako neznam da bi trebao uključit roditelje ,psihologe ,vjerujte mi i mnoge druge službe ali moram početi na ovaj način dok se ne uvjeri da mi može vjerovati i da joj želim sve najbolje ...i ja mislim da bi neke stvari morao odmah reagirati ali vjerujte praktički malo toga znam a već mi je puno ,teško se ta osoba dade upoznati..nadam se da ste polovili barem nešto kad pišete pod emocijama sve izgleda nabacano..btw naslov posta sam eto tek sad pogledao da zanima me kako njega izbjeći ako je ikako moguće(dosta je sličan s đavlom heh) iako ga nema toliko kod nas ..
Post Reply