Volim brzinu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

VolimSpeed
Posts: 7
Joined: Fri Jul 17, 2015 4:54 am

Volim brzinu

Post by VolimSpeed »

Pa ovako.. Imam trenutno 18 godina i završio sam školu.. Počeo sam, kao i većina, sa vutrom krajem osmog, početkom prvog razreda.. Naravno tad' su padale zakletve : ma jooj nikad hemija, ma priroda majka, ovo nije droga, ovo ono.. vremenom su došle tabletice (antidepresivi) tipa apaurini, lexaurini, trazemi, lexilijumi i tako ta smeća.. Ma mislio sa tad : " pa ako stari ljudi piju ovo, što i ja ne mogu.. ako njima nije ništa, šta će meni da bude ? " naravno to je sve bježanje od istine.. poslije mnogo, mnogo propuštenih prilika da probam speed, u jednom navratu me ipak to ponijelo i povuk'o sam jednu lajnicu.. iskren da vam budem, malo me takla.. Da ne zaboravim, prije tog sam prob'o bobe (eksere) al' me udarala loša od njih, nije mi bilo dobro pa sam ih prekrižio. I odlučim ja sa svoja dva druga da probamo više taj spid.. uzeli smo speeda za 10 KM (haha) i vutre za 60 KM (tad za 60 si dobijao po 15 magra). Povućemo mi, ma šta ti je, mi zmajevi djeteta mi, im'o sam osječaj da sam kao Hulk. Po prirodi sam dosta, onako, lijen, većina govori da mi je mrsko živit, al' kad sam povuk'o to, pffff takav osječaj nisam osjetio.. Neposredno poslije tog, počeo sam da završavam sebi brzinu svaki dan, eventualno svako dva dana.. Jednostavno, prirasla mi je srcu.. Vutru sam batalio , iako sam bio strastveni pušač, sad mi smrdi dim džointa.. Naravno, kao i svi narkomani, mislim da brzina ne stvara ovisnost, ali.. sad ide zanimljivo.. ne znam da li ste upučeni ali je upravo završio muslimanski blagdan "Ramazan" u kojem vjernici poste.. Naravno, ja , koji vjerujem u Boga i njegove milosti, sam postio i nisam ništa konzumirao tih mjesec dana.. U početku nije bilo problema nikakvih, praktično nisam ni razmišljao o tome, ali što je više odmicalo sve sam više mislio o brzini (čak sam i sanjao da vučem) i samo sam čekao da prođe to pa da povučem više, da pustim mozak da mi radi.. I evo prošlo je i već sam spreman da odletim do lerdija sa haverima da završimo količinu iako je 5h ujutro.. E sad postavljam sebi pitanja : Do kad će me radit' ovaj speed ? Šta ako pređem, nedaj Bože, na hors ? Brine me to jer sam držao crveno svjetlo za hemiju, a sad mi je toliko draga.. Držim i crveno svjetlo za žuto, al' šta će biti sutra ? Eto to je moja priča, možda malo monotona ali sam morao negdje da ispričam.. i da razjasnimo, nikad se nisam smatrao zavisnikom, al' opet djelić moje savjesti mi to govori.. govori mi da još nije kasno da batalim sve to, dok drugi mi glas govori : ma hajde bolan, nije to ništa strašno, mlad si, isfurat će ti to kroz godine.. drago će mi bit' ako ostavite svoje mišljenje i nadam se da me razumijete jer je većina prošla kroz isto.. MRZIM DOP KAO LERDI PANDURA !
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Volim brzinu

Post by sanela »

Dobro došao na forum @volimbrzinu!
Postavio si pitanje i dao sebi odgovor u istom postu. Sve je rečeno.
Pročitaj priče drugih na forumu i samo će ti se potvrditi odgovor koji i sam znaš...
Sretno!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Volim brzinu

Post by yasujirozu »

xexe, koji folirant (gori nego ja)!
sanči, dokle? ;)
VolimSpeed
Posts: 7
Joined: Fri Jul 17, 2015 4:54 am

Re: Volim brzinu

Post by VolimSpeed »

Ma ne znam, opet se nadam da je sve to prolazno i da će jednostavno prestat'.. a iskreno meni se još ne prestaje i ne znam kad ću jednom za uvijek to prekrižit'..
btw. ovaj forum je odlična stvar :D
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Volim brzinu

Post by preispitivac »

Realno - ovako: Ako imas plan da ne radis nista u zivotu, da blejis sa ortacima, radis za neku platu da se zakrpis za troskove, ne putujes nigde, ne planiras porodicu, neces da nesto puno napredujes niucemu (a jebes mi sve - masa ljudi je ovakva), onda se drugar slobodno drogiraj. Ma da bre. Nemoj bas dopom, mozes da umres ili nesto gore, ali ove kombinacije, malo exeri, malo spida, vutre ponekad, da se napijas usput, to covece mnogo dobro pasuje uz sve to. Neces brzo da krepas - osim ako ne gutas po 10 eksera dnevno ili vuces po peticu spida pa se pretvoris u zombija i umres pored puta u 6 izjutra ili zavrsis u ludari - mozes covece tako do 60 da izguras. Mozda i duze, ko zna? Osim sto ce mozak da ti se pretvori u zvaku, al za takav zivot ti i ne treba mozak. Bice zanimljivo, uvek neke zajebancije, onako odradjen cime god, pijan, naduvan, na spidu (i sve kombinacije navedenog) pa bolje nego strejt majke mi, sarenije je, ionako zivimo u sjebanoj zemlji. Ne kosta previse, treba para i za to, da se ne lazemo, ali nije to neka ogromna kinta. A bude zanimljivo u globalu, lakse se podnese dan, noc, sta god da te pali.

Ako bi da ipak nekada zasnivas porodicu, zavrsavas neku skolu, negde odes malo, vidis sveta, uradis nesto sa sobom, onda nemooooooooooj, jer ce puno glava da te boli. Ali bas puno.

Pitaj koga 'oces.

...i cao Jasuhiro, kurvaru stari 8-)
Jurim rep
VolimSpeed
Posts: 7
Joined: Fri Jul 17, 2015 4:54 am

Re: Volim brzinu

Post by VolimSpeed »

ma ja sad post'o još gori :S
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Volim brzinu

Post by sanela »

VolimSpeed wrote:ma ja sad post'o još gori :S
bilo za očekivat'
VolimSpeed
Posts: 7
Joined: Fri Jul 17, 2015 4:54 am

Re: Volim brzinu

Post by VolimSpeed »

sanela wrote:
VolimSpeed wrote:ma ja sad post'o još gori :S
bilo za očekivat'
ti me vazda sjebeš sa odgovorom :?
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Volim brzinu

Post by sanela »

Šta ću!?
VolimSpeed
Posts: 7
Joined: Fri Jul 17, 2015 4:54 am

Re: Volim brzinu

Post by VolimSpeed »

pišaj po sirotinjii :lol:
Post Reply