Volim brzinu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Vesten
Posts: 4
Joined: Thu Nov 19, 2015 1:55 pm

Re: Volim brzinu

Post by Vesten »

Kakva je situacija sada? Na cemu si, dokle si dosao
direktor_Dragan
Posts: 10
Joined: Tue Nov 17, 2015 12:43 pm

Re: Volim brzinu

Post by direktor_Dragan »

treba probati zivot ,nije dosta sto udisemo lepo vazduh ,malo je to ostati miran u svojoj kuci jer to i nije neki zivot :?: :?: :?:
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Volim brzinu

Post by nepopravljiv »

200 na sat obozavam ti brzinu, 200 na sat koce brze ko ce bolje. jednom sam vozio golfa 2 nekih 120km na kokainu, otpao mi prednji branik, stao pored puta izvuko jos jednu liniju i krenuo da namjestam branik.
MadMax
Posts: 2
Joined: Tue Jan 12, 2016 9:13 pm

Re: Volim brzinu

Post by MadMax »

nepopravljiv wrote:200 na sat obozavam ti brzinu, 200 na sat koce brze ko ce bolje. jednom sam vozio golfa 2 nekih 120km na kokainu, otpao mi prednji branik, stao pored puta izvuko jos jednu liniju i krenuo da namjestam branik.
ahahahahhah,sta je bilo kad si se probudio jesu ti noge bile u lavoru xaaxaxaxaxaaxaxxa kralj siiiiii
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Volim brzinu

Post by yasujirozu »

čovek je napisao šta je radio, čemu ruganje?

ceniš da je sarkastičan? :o
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Volim brzinu

Post by sanela »

yasujirozu wrote:čovek je napisao šta je radio, čemu ruganje?

ceniš da je sarkastičan? :o
Ti sad nekoga upozoravaš?
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Volim brzinu

Post by nepopravljiv »

ma kakav san, ne sanjam ja nista odavno, srece mi :) kasni neki sati bili bio jos jedan prijatelj samnom u auto pionirov cd plejer u auto 4x45 mosfet za to vrijeme bruka dobra muzika , master of pupets svira, on trese glavom prepada me mislio sam da ce iscasit vrat.potpuno nenormalni od kokaina, na nekih 120km na sat odpada branik sa golfa 2. preskace cd ovaj i dalje trese glavom. poenta price kad god su se radile neke brzine amferamini , koka spid ekseri uvjek neko sranje. da izgine se ali bukvalno pogibja
Post Reply