da li je droga jača od nas?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Anela55
Posts: 2
Joined: Mon Jul 06, 2015 7:52 pm

da li je droga jača od nas?

Post by Anela55 »

Dragi svi,
ovdje sam nova i kao i svi ostali da podjelim svoju priču...mislila sam da nikad se nebi moglo meni tako nešto dogodit,jer nikada nisam bila u doticaju s drogom,odgojena sam da to zlo nikada ne dotaknem i sada vjerujem da je 50% tog u odgoju a 50%u kakvom se nađeš društvu a ja sam imala sreću što sam zaista imala super društvo koje nije konzumiralo...ali eto,prošlo ljeto upoznam Njega...dečka s kojim sam prvi put osjetila onako pravu,duboku ljubav...na prvu mi je nekada bio čudan u ponašanju,prvo sam pomislila da je to možda njegov karakter dok mi nisu to primjetile i frendice pa čak i moja oibtelj dok je počeo dolazit meni.Mi smo funkcionirali super,kao najdivniji par dok mi nije odmah na početku prizno da se prije 8g.drogiro,tipa par mjeseci,pa bi stao,onda opet...uglavnom šmrko heroin,nikada nije iglu!!Uglavnom večina mu je i društvo bilo takvo,a i doživio je veliku tragediju i izgubio sestru...Tada je bio reko i sve roditeljima koji su odmah reagirali i otišli potražit pomoć te je bio na terapiji suboxone.Nakon nekog vremena je sam od sebe stao sa terapijom i opet se navuko,i roditelji su ga bili poslali u komunu tamo je bio proveo svega 6mjeseci i izašo i bio čist nekih 2god i onda opet,koji mjesec pa stane i onda opet terapija...Kada mi je to reko za prošlost i da je i sada na terapiji,mislila sam prvo dali je moguće da ja sam s dečkom ovisnikom?Možda grubo zvuči,ali bilo mi je zlo,zlo od tog zla koje on voli više od mene...naravno slijedili su mjeseci provjere,imala sam osjećaj da sam u vezi prava detektivka,provjeravala na sve načine...a tako dobro je manipuliro uvijek,glumac za oscara...i onda je reko da nemre mi skrivat da opet povremeno uzima,pa stane na koji mj pa opet....odmah smo rekli i roditeljima sve.Lomila sam se u sebi,bila bjesna,plakala zašto ne možemo biti sretni,a i on me molio da izađe iz tog svega zauvijek da ne može tako živjet,da želi sa mnom brak,sve...ali da mora rješit svoj život,sebe...bili smo mu naravno podrška u svakom danu,i odlučio se za zajednicu Cenacolo i otišo,obećo je da će dat sve od sebe da ozdravi jer želi da imamo zdrav i normalan život,naravno sigurni smo u naše osjećaje i ljubav...užasno mi je teško ali znam da je dobro tamo i siguran,a da li ja mogu biti sigurna da će on biti zdrav kad izađe?Naravno ne mogu,voljela bi ga čekat i želim,vjerujem da on to može...a opet s druge strane taj strah me ubija,strah da bi mogao naš brak raspat se,naši život,sve....Vjerujete da ljubav može pobjedit to zlo? Hvala Vam od srca na svakom savjetu unaprijed....
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: da li je droga jača od nas?

Post by lizard »

Prvi put kad sam dosao na ovaj forum procitao sam da Isus moze hodati po vodi, praviti vino od vode,mislim bez voca i fregmentacije al' covjeka od narkomana? Mnogi svjedocise, sto Krista poznavase da bez komune...
Nekako u isto vrijeme sa autoputom stigose i,
Anonimni...
Drugovi dadose zakletvu da nece vise nikad, i
dok kazes keks vec su odrasli, ne boje se m(R)aka...
Ljubav moze pobjediti sve ❤
Naravno, mislim ako moze, uglavnom, vjerujem u ljubav, i Boga i da je Isus bio njegov...
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
Post Reply