pa da krenenem od pocetka

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
gonzo88
Posts: 11
Joined: Tue Jun 09, 2015 3:24 pm

pa da krenenem od pocetka

Post by gonzo88 »

pozdrav svim forumasima,bivsim ovisnicima i sadasnjim,suovisnicima i posjetiocima koji nisu imali nikakvih dodira s supstancom niti ce imati ako bog da.
ovako ja sam duze vremena prisutan na forumu ali pasivno tj.citao sam sve vezano za supstance ali nisam nikada pisao svoju ispovjest tj.moj put kroz pakao droge.
davno nekada prije zelio sam da probam to zuto,taj heroin,taj hors,tog kralja kako cu ga kasnije i sam zvati,zelio sam da osjetim taj ston to sto su svi pricali(ovisnic o horsu)da se ne moze osjetit nikako drugacije osim uzimanjem istog.
i naravno probao sam i naravno osjetio sam to sto oni koji nisu probali nece nikada osjetiti i moj im je savjet da nikada i ne osjete tj.da ga ne probaju nikada jer kasnije ce im taj osjecaj presjesti ili cak doci glave.
prvo moje uzimanje je izazvalo povracanje i strah ali odma nakon povracanja sam se osjecao kao kralj,toliko mi je bilo dobro da nisam mogao vjerovati da je to moguce..sve moje nedostatke koje sam sam sebi nabio je pokrila ta doza mala(pocetna).
da se kratko vratim mom zivotu prije heroina.prije heroina sam probao sve sto se moglo probati,od alkohola,trave,eksera,bjelog i speed sam jednom probao ali mi se toliko zgadio njegov smrad fuj da ga vise nikada nisam probao.da sam bogdom takav osjecaj imao s heroinom ali hajde sta je tu je tako je moralo biti..
nastavicu moram da idem..
pozz
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: pa da krenenem od pocetka

Post by Hemfri »

E,a ja prosto MORAM da se "ubacim u ispovest" i kažem-napišem,svečano objavim DA MI JE MUKA VIŠE I OD BUPOVA A KAMOLI TEK Žutog djubreta,tako da mi je DEFINITIVNO DOSTA NARKOTIKA,KRAJ-NEMA VIŠE,trenutno u Beogradu,uopće u Kraljevini Srbiji (zamislite kako dok ovo čitete u pozadini ide pjesmica"TON FILMA-Svi VI Što Maštate o Sreći" :) , se pojavio,svi pričaju to-neki Mnogo dobar i jak dop,a ja razmišljam o dramskom nekom mom takmičenju i putovanju u Espanu,i kako me više ništa ne može naterati,navesti,dovesti više IKADA u situaciju da se latim narkotika (sem možda trave,ali i to ako se bude pušilo u društvu-ja da dajem pare za to,više NIKADA,KRAJ)!

ZBOGOM ANESTEZIJO - DOBRODOŠAO ŽIVOTE I BUDNOSTI PUNE LJUBAVI :)
Ja sam BIO Dugogodišnji zavisnik o Dop,pa kasnije o Buprenorfin kao supstitucijsku tarapiju,a SAD mi je DOSTA I TOGA-PROBUDIO SAM SE NAPOKON IZ JEDNOG KOŠMARNOG SNA U KOJI VIŠE NEĆU ULAZITI,to je TO.
Pozdrav SVIMA,ODJEBITE DROGU I ZAVISNOST,DOŠLO JE LETO,JURITE SLATKE CURICE I VODITE LJUBAV SA NJIMA,VEEELIKI POZDRAV OD MOMKA SA DORĆOLA! Ćaos :D :)
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply