vutra i ekseri

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

NemamFejsbuk
Posts: 11
Joined: Sat Jun 20, 2015 2:24 pm

vutra i ekseri

Post by NemamFejsbuk »

Pozdrav ljudi, ponekad pusim travu i u mom zivotu je vise pomogla nego odmogla, kad sa sakupi ekipa u bloku nije problem da se zapali po koji joint. Pusim vec 2.5 godine ne konsantno naravno, i znam da trava nije opasna vise nego alkohol i duvan (stara prica ali tacna) cak je i doktor profesor u medicinsloj skoli rekao trava nije nikakav problem ali ako ostanate na nju, tj najveci problem i negativno dejstvo trave je taj sto zbog njenog konzumiranja mozemo probati neku novu supstancu. E sad... zbog toga sam otvorio temu.. i zanimaju me odgovori ljudi koji su probali tj. imaju subjektivno misljenje a ne oni koji imaju samo objektivno. Ovog leta u mom gradu se sprema najjaca zurka, gostuje jedan mnogo poznati dj kojeg slusam godinama i imam priliku otici na taj nastup.. e sad 90% koji ce ici bit ce na eksere spid i slicno, jer je takva vrsta muzike e sad da ja zapalim joint bio bi šonja, svi oko mene u najjaci trip, svima predobro a meni solidno...A kad bi nekom rekao da sam samo na vutru bio smijali bi se, nepisem ovo zato sto mi je bitno sta ce drugi reci nego objasnjavam o kakvom se dj radi i kakva je vrsta muzike. E sad ne znam da li da uzmem ekser, cisto da ispostujem dj, da imam predobro iskusto, i uvjek da ga slusam i kad ga neko pomene dakazem bio sam full exer nezaboravno i slicno... ja znam da je ekser hemija ali mislio sam uzeti pola tu noc... od kad sam poceo pusiti travu rekao sam sebi moram probati i taj ekser , ali samo sa ribom sex po pola ili ako bude gostovao ovaj dj i evo posle tri godine on gostuje... Drug je vec odlucio da hoce... Jedino me plasi da mi se bas bas ne svidi taj osjecaj i navucem se al dobra okolnost je da se na exer ne moze navuci jer posle odredjenog vremena on vise ne 'dize' ...... Da li da zviznem pola? Subjektivni mi ljudi trebaju za odgovorene koji su probali, ne teoreticari. Pozdrav!
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: vutra i ekseri

Post by dzankoza »

Ti si decko pogresio forum. najbolje da odes do tog tvog profesora po savet. A ovde se javi posle posle par godina kad odes u k... sigurno ce ti neko dati odgovor
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: vutra i ekseri

Post by nepopravljiv »

dj o jeee dobra muzika ,speed, ekseri,rokaj misko,daj jos malo pusca me rad,ooojee kako je dobro sve vas volim kako je ovo dobro slusaj prelaz oooo super,daj jos koji ekser vrh.malo red bul,guarana.daj jos ekser koji. :rock: :drinkers: ljubav ,ljubav na sve strane ,love is in the air.vidji,vidji skupio mi se penis kako je mali i tvrd.a nema veze daj jos.skrgucu zubi bas lijepo.nek neko nesto smota valja se to sa ekserima.uhhh sto se nesto osjecam umorno a nemogu spavat,daj malo dopa da se spustim ,nema nema veze daj koji dazepam da se spustim prste mi glava. :rolleyes: :vom: odoh da spavam u jeee vidi ovo lezim u krevet i jos cujem muziku u ritmu tam ,tama kroz noc.do jaja...i dalje.
NemamFejsbuk
Posts: 11
Joined: Sat Jun 20, 2015 2:24 pm

Re: vutra i ekseri

Post by NemamFejsbuk »

ti si dodao jos tablete dop i speed, ja pitam samo za ekser koji bih uzeo tu jednu noc. I koliko vidim u tvom postu je sve okey do speed-dop-tablete. penis nije mal i tvrd od eksera, i depresija od speeda je 10x veca i tad se uzimaju tabletuce i hors. A ja pitam za eksere, tako da si vjerovatno promasio temu? Nemam nikakvi narkomansk dosije, i cak da hocu nemam gdw zavrsit speed hors a isto se gadim od tih stvari i nikad nebih mogao uvuci nesto kroz nos... Tako da ako se otpise prelazak na jace (jer me ne privlaci) i zavisnost jer vremenom exer gubi efekat, da li se isplati uzeti na ovaj nastup?
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: vutra i ekseri

Post by nepopravljiv »

isplati se ne isplati se ,svako ce ti reci da se ne isplati,iz mog licnog iskustva posto ti je prvi put bice ti vrh od pola eksera provesces se do bola dobro ,e sad vazda postoji mogucnost da ti bude i lose.jednostavno organizam lose odreaguje.jer ekseri nisu ni malo slicni travi to je potpuno drugi univerzum rada droge.ima ljudi koji tako sa vremena na vrijeme progutaju ekser kad je neko malo vece desavanje bude im fino odvoze se i to je to.a ima i potpuno suprotno.jednom uzmu svidi im se onda oce svaki dan.ja licno nikad nisam bio neki ljubitelj eksera,vise sam volio cekic drogu dop.a ti moras sam vidjeti oces li uzeti ili ne i kolko ti je bitno misljenje tvojih prijatelja oces ispanut njunja u drustvo.jer ekser to ti je otrov teski.
ps.ako oces da vec ne ispanes sonjo u drustvo zvekni po boce ljute loze.boli te K.urac.pa im onda reci jeli ko je sad sonjo,aaa?salim se malo nemo zamjerit.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: vutra i ekseri

Post by nepopravljiv »

e da ako vec odlucis da zakucas ekser,nabavi nedje od nekog jedan diazepam,bensedin ili neki slabiji benzodiazepam da ti bude bar malo lakse kad prodje dejstvo eksera.ovo ce ti reci svaki doktor. :bear:
NemamFejsbuk
Posts: 11
Joined: Sat Jun 20, 2015 2:24 pm

Re: vutra i ekseri

Post by NemamFejsbuk »

opet mijesas babe i dzabe sto bi rekli u mom gradu 8) napisao sam fino u prvom postu da to sto sam rekao da ne ispadnem šonja i to nije zbog ortaka nego sam tako opisao o kakvom je dogadjaju rijec. Upravu si za ovo, najvjerovatnije necu uzimati ekser jer necu da se igram sa vatrom, ipak je to prelazak sa lake na tesku gudru. A i bojim se loseg tripa i ako mislim da se on javlja u 0.01% slucajeva, valjda sam u pravu?
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: vutra i ekseri

Post by Hemfri »

Dajte bre ljudi da pomognemo čoveku jer čovek nije tica-jel tako nepopravljivi :)
Zvizni ti exer i to ti preporučujem da uzmeš i tražiš "duplu miciku"-razumeće već taj koji bude dilao xere,a i zašto lepo ne pitaš "profesora"da ti on završi nešto da se spustiš posle,jer ima da te zvizne takva depresija i spuuuust + glavobolja + povraćanje i mučnina a nećeš moći da dođeš k sebi narednih 5-7 dana jer ćeš istrošiti preko svake mere sve zalihe serotonina u mozgu da ćeš...ma u svakom slučaju -biti će to iskustvo za pamćenje,i ajde nemoj više da nas smaraš ođena sa tim dečjim forama i pitanjima dok se lepo ne navučeš na DOP,pa onda dođi po savet,ali prvo po redu,prvo i prvo se lepo ko čovek-ne ko tica,uradiiii!!!! a da,obavezno zvizni još i lozovaču onu naj ljuću-da ne misliš na traktor i kuću ,puši malo šita da te starost "gde je bila mladost"-ne pitaaa,a kad bude tropa-obavezno malo DOPa,cijelo selo šmrče bijelo-prodaj stoku da kupiš koku :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
AAAAAAAAAAAaaaa :finga: :butthead: :finga: :snakeman:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: vutra i ekseri

Post by vladan »

Dragi prijatelju i brate shodnom tvom pitanju evo sledi ti i odgovor pod jedan kazes da samo pusis travu svremena na vreme,i da bi hteo pola eksera da uzmes na zurku.mala je verovatnoca da ces da uzmes pravuMDMA jer se vec vise od deset godina ne prave.fale im neki sastojci.djubre koje ces da uzmes ce da ti proizvede takve posledice da neces biti svestan sta ti se desilo,i da ako se pitas dali je moguce od pola da moguceje.put svake tablete je veoma dug dok dodje u receptore za osecaj bridemja i euforije.drugo dj se slusa strejt jer te ekser oboji zvuk i ne cujes pravu muziku.sam tehno muzika je radjena na specifican nacin to jes na brzinu otkucaja srca u toku vodjenja ljubavi.gde se efedrin i druge ttecnosti oslobadjaju i izazivaju euforiju tako da ekstazi ti nije ni potreban,ako mi neverujes uzni neke talbete koje imaju neki znak slican ekstaziju i dajih nekom i gledaj cudo.a sto se tice stetnosti to je neuporedivo sa bilo cim ali mogu da dam neki primer mozak radi na 37,5 temperaturu kad uzmes ekstazi temperatura skace gotovo 0,t to jes mozak radi na 38,2,sto izaziva nekotrolisanost u celom telu telo pusta vojsku prosto receni i pocinje borba da vrati temeraturu u narmalu pa se tako naprezu svi organi koj u vidu kamikaze ubijaju sebe da bi izvrsile zadatak pa ti tako celo telo starda,telo dozivljava sok koj se belezi u mozgu i to naravno u prednjem ceonom reznju.vidno neces da primetis da si strado ali s vemenom ce se osetiti ,tako da ti neprporucujem ekstazi.sto se tice trave trava itekako pravi zavisnost.i nema nikakvih pozitivnih dejstva,pad koncetracije,pad morala i drugih stvari,ako nis zaglavio sa koriscenjem bilo koih stimulansa ili bilo cega moj ti je savet da i ne poksavas,jer jedini nacin da stanes tome na putu je da nikad nista ne probas.Budi ono sto jesi.i nace sledi :axe:
shizzona
Posts: 6
Joined: Tue Jun 02, 2015 3:39 pm

Re: vutra i ekseri

Post by shizzona »

Možda i griješim, ali nekako osjetim da tu ima straha od toga kako će okolina reagovati ako ne uzmeš ekser, ako uzmeš samo gandžu... Možda podsvjesno imaš taj strah.
NemamFejsbuk wrote:A kad bi nekom rekao da sam samo na vutru bio smijali bi se, nepisem ovo zato sto mi je bitno sta ce drugi reci nego objasnjavam o kakvom se dj radi i kakva je vrsta muzike.
Prije svega, ti tamo ideš da se isfuraš dobro... Upoznala sam ljudi koji partijaju na "suho" ;) Mislim da se ne trebaš opterećivati time šta će ko misliti, ni šta će ko reći, jer valjda i oni idu da se zabave.
Furaj svoju furku... Sretno što god odlučiš.
Subjektivno, meni su bobe bile pravo drage, mile, slatke, dobre, najdraže, ali istrošile su me totalno i dovele u stanje neke čudne, nazovimo to, depresije; pa objektivno, odmaram od njih, vjerovatno duži vremenski period. :mrgreen:

Možda je najbolje da ne zaglavljuješ u taj začarani krug.
Post Reply