vutra i ekseri

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: vutra i ekseri

Post by oxo »

Svaka droga dolazi sa cenom, sta si mislio/la, da se drogiras i da sutra dan nastavis kao da nista nije bilo?

Ja sam u zivotu uzeo previse i eksera, i esida, spida... a pogotovo dopa.. svaku tabletu ili liniju sam petostruko platio.

tu je i odgovor za ovog klinca sto pita da li da uzme ekser, ili pola, ili cetvrtinu. Nemoj. Mada ces svakako uzeti.

jednog dana ce ti trebati godine da se oporavis od svega. Ako se pre toga skines
VolimSpeed
Posts: 7
Joined: Fri Jul 17, 2015 4:54 am

Re: vutra i ekseri

Post by VolimSpeed »

ako momak puši SAMO travu i to ne svakodnevno, ne vidim ništa loše da zguta taj exer i lumpuje.. očigledno mu je želja da proba i to "čudo" koje je nemoguće rijećima opisat' .. Možeš se ti i na travi zabavit, a i na "suho" , al' ako želiš da ga probaš i uradit' češ to prije ili kasnije.. Naravno, ako možeš izbjegni to, al' ti ako si naumio to zgutat ne može tebe niko odgovorit od istog.. Na tebi je odluka, al' kako god odlučiš znaj da je to mač sa dvije oštrice. Mene lično boba (ekser) vazda "sloši" i imam neke tripove i strah koji ne mogu opisat.. Mislio sam da je to samo prvi put al' svaki put vidim neke sjene koje me izluđuju.. Vidi šta češ i kako češ, ja sam svoje rek'o :)
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: vutra i ekseri

Post by preispitivac »

Ma koja zurka, kakav ekser, da l si normalan?! Zajebi to, evo ti kombinacija dzin+tonik+absynth, popi ta tri koktela, ma na dva ces vec da poletis. Nemoj da se drogiras sintetickim sranjima nepoznatog porekla, vidis da te sprdaju ljudi, unistise ljudi zivote tim sranjima, ti bi da zbog nekog DJa i komentara drugara da radis malo eksere. E jesi lud, majke mi. Nisu ti to neki ortaci, odmah da ti kazem, izjebali bi te za polovan Playstation. Dvojku, ne novi.
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: vutra i ekseri

Post by yasujirozu »

preispitivac wrote:sintetickim sranjima nepoznatog porekla
dočim je vutra nekrštena?
preispitivac wrote:ne znam gde da započnem spram gluposti u ovom poustu a započeh...
ni ja s tvojim - trabunjaš sve izvičući truizme spram drogze...

možda treba budeš moderator/administrator? deluješ ko kadar
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: vutra i ekseri

Post by preispitivac »

Mnogo si zagonetan kad tako pricas u stihovima, moras to jasnije da mi kazes, ja sam malo drveniji tip. Rekoh decaku da ne kaki i da ne guta eksere, nije to isto sto i prskana vutra.
Jurim rep
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: vutra i ekseri

Post by yasujirozu »

ma šalim, koj ti...

xexe, do ovog odsudnog momenta, imali smo isti broj poustova (469) - sate šijem za 1 :D
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: vutra i ekseri

Post by preispitivac »

"ladno sam i ja primetio. Aj da ti vratim. Nemoj me zezati, pa znas da sam labilna licnost, drogiram se travama. Kojih inace nema pa se i ne drogiram.
Jurim rep
Post Reply