KRENOH !

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
la noise star
Posts: 17
Joined: Sat Aug 09, 2014 3:07 pm

KRENOH !

Post by la noise star »

Ušoh u 3ći dan apstinencije od bup-a, smanjivao sam terrapijuu do 0.5. i ništa, nije toliko loše, čisto da ohrabrim ekipu koja je u fazonu ostavljanja ovog go...ta.
Ništa strašno, nesanica je po meni glavni problem, ali uzeo sam lorazepam, i mogu da vam kažem - pomaže.
Dalje, imama tramale, u slučaju da zagusti s bolovima, i bilo je perioda do sada, i pomagali su - koliko - toliko, ali najviše 100mg tramala...
Malo sam više nervozan, ali šta da očekujem nakon dugogodišnje rendaljke s bupom...
Godinu dana sam primenjivao "terapiju" xonom, i nije labavo - odmah da vam kažem, ali za razliku od ujda, pesmica, SAMO AKO SE SPUSTI NA MNOGO NISKU DOZU !
Sada ću još malo na spavanje, pa ću videti, sinoć sam spavao 5h, tako da je to TO. Nisam verovao da ću uspeti da odspavam, jes da sam se budio na svaki zvuk, ali nije greda, podnošljivo, bitno da se odkunta... Ništa, idemo dalje, javljam kako je posle 3 dana... Uglavnom, nema frke ljudi, samo kažem opet, mora da se spusti doza na 0.5 minimala.
Aj pa tako, pa se javljam ! poz
la noise star
Posts: 17
Joined: Sat Aug 09, 2014 3:07 pm

Re: KRENOH !

Post by la noise star »

Aj da opletem jedan textić, jer ne mogu da spavam, tj. u glavi mi je neki čudan osečaj, a telo je kao izmoreno, dobro, danas sam posvetio dan šetnji, i tako sličnim aktivnostima, i izmorio sam se, ali danas je tek 3-ći dan, dakle tek je sada, možda izašlo svo bupovs-ko zlo.
Elem, nije toliko strašno, narode - NIJE.
Jedino ako se čovek stvarno odluči za priču bez droge, dakle vraćanje osmeha na lice, vraćanje snage, koja je sve vreme bila fejk. Sintetički jbg..
U nedelju sam uzeo zadnju dozicu, nekih 0.5. max. uveče... I ništa, sutra je već krenula neka - nazovimo panika, ali kada čovek reši, ta panika nije toliko jaka. Svakako, nije prijatno ni malo, ali ako je čovek u pokretu, neka šetnja. nešto, onda to nestaje u 90%
Rekao sam za lorazepam, to pred spavanje, pride imam neke tramala, od kojih sam potrošio svega 3 komada, za 32h.
Ali ok, nije to velika doza, i pride imam još i rivotril, koji pijem 0.75max - dnevno.
Eto to je moja terapija u ovih 3 dana, nisam osetio neko mnogo gorije stanje od ovog - mislim da ga neće biti, jer su male šanse, a i u glavi sam ČVRSTO REŠIO, tako da sutra, ili ti 4-ti dan može samo da ga duva :) Pa ne ozbiljno, nema, trenutno sam u fazi - SVE TE KIDA U ISTO VREME, da ne kazem, batice ovo je sam vrh krize, - ali jos jednom napominjem - lagano, nije preša kao što neki pričaju, ali to su oni na abnormalno visokim dozama.
Kada osetim boljinu boljitka, smanjujem sve navede tableturine. Po mom mišljenju, ovako će mi biti još 10-ak dana max. i to sam još častio vreme :)
Rezimiranjem svega, smanjivanja, ove lekiće pride i sve ostalo, NIJE LOŠE, ŠTAVIŠE, MOŽE SE !
Eto to sam hteo da vam napišem, onako iz iskrene duše, ali ko že ga znati... možda sutra tek krene neka ludnica, ne daj Bože, naravno, ali kažem . . .
Laka noć, pa se javljam ja već ...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: KRENOH !

Post by dina_d »

sad izdzi --radi na sebi …i bori se --srecno
la noise star
Posts: 17
Joined: Sat Aug 09, 2014 3:07 pm

Re: KRENOH !

Post by la noise star »

Hoću dina, hvala ti na podršci, ni malo mi nije prijatno, ali samo se setim dana kada mi je bilo "lepo", i odmah mi se u glavi pali crvena lampa, trenutno osećam da će biti opak roštilj u krevetu, ali ako sam ja uspeo sinoć da spavam 5h, onda neka sada bude makar pola - nekih 2.5h :) Ehh, mukica, što bi rekli.. :)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: KRENOH !

Post by sanela »

@la noise star, svaka čast! Naravno da se može! Izguraj fizičku krizu uz te tabletice i onda lagano, korak po korak, skroz čist. Glavno je da si odlučio. :wink:
Piši kako si i šta se dešava, da i drugi vide da se može...
la noise star
Posts: 17
Joined: Sat Aug 09, 2014 3:07 pm

Re: KRENOH !

Post by la noise star »

Hvala Sanela, evo ga i 4-ti dan, i ide, što ti kažeš - bitno je da se odlučilo (prelomilo u glavi), i guram, juče je bilo malo frke, ali ljudi - MORA MALO DA BOLI, nismo konzumirali žvake, stoga ne možemo ni da očekujemo da sve prođe glat !?
Mislim da tramale više neću ni da uzimam (zašto praviti štetu organitmu ako nema potrebe), imam ove druge "hemiije" pa ću videti, uglavnom - nije strašno, imao sam osećaj da će biti mnogo gore, ali nije, ipak, bolje se pripremiti na depresije-bolove i sve što donose čari hemije :)
Izlaganje suncu, šetnjice, što više vode i organizam se polako sam apdejtuje...
Pozdrav svima, pa ću napisati kako mi ide..
Ae
Post Reply