Da se predstavim...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Da se predstavim...

Post by noel »

Pozdrav svima na forumu, novi sam ovdje, zapravo, tek sam obavio registraciju (iako me Google često u svojim web pretragama odvodio baš na ovaj forum, tako da mi nije posve stran).

Muško, na koncu dvadesetih, s nekih 10-ak godina "staža" kad je H & supstitucija u pitanju. S ostalim supstancama počeo nešto ranije - mladenačka radoznalost odvela me zaista svugdje, probao hrpu toga, da bi nažalost, kao što to i obično biva, sve kulminiralo s heroinom koji me odveo u stanje odnosno bolest ovisnosti od koje se trenutno "lječim" odnosno izbjegavam isto prolongirajući čitavu stvar uz (aktualno) buprenorfin. Naročito lud nisam, za sada tek dva F-a, od kojih jedan otpada na ovisnost a drugi je depresija & anksioznost, koju lječim fluvoksaminom (SSRI) te benzićima.

Trenutno pokušavam održati apstinenciju te napraviti više na polju resocijalizacije, što mi polazi teško, posebice jer imam problema oko pronalska posla (znam, nije izlika), a kao što znamo, stan i dosada su naši zakleti neprijatelji.

Nadam se ugodnom druženju - spreman sam dati te potražiti savjet ili podršku. Verujem da ste ok ekipa i da ćemo se složiti, ipak smo svi u istom problemu. Budite mi pozdravljeni! :wink:
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Post Reply