Peti mjesec normalaa

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

bbbbb90
Posts: 16
Joined: Sat Apr 04, 2015 12:02 am

Re: Peti mjesec normalaa

Post by bbbbb90 »

Hvala vama sto ovaj forum postoji, ovdje sam procitao i spoznao da se ljudi zaista pravo lome psihicki zbog raznih stvari i gdje me moze pogresan nacin razmisljanja i zivljenja odvesti, ovdje sam u biti prvi put uvidio da se cijena za svaku noc provedenu u nekom "ludilu" svi skupo plate. Bio sam blizu eto povratka, mozda bi to bil otad i nikad vise, ali nisam htio da rizikujem i da pisem kroz koju godinu ovdje ispovjest daleko ozbiljnijeg karaktera. Ovaj forum mi je probudio svijest i to da je svaki narkotik droga, a svaki covjek koji uzima narkotike narkoman, kada se stvari tako postave mnogo se lakse borit isa problemom, a ne zavaravati sebe da je to zabava ili nesto drugo, svi misle da su drukciji i jaci od toga, ali vrlo malo ljudi je zaista jace. Da sam se sinoc vratio mozda bi opet za tri mjeseca razmisljao da li cu da prezivim, a to nisam htio, niti zelim.

PS. nije lose ni na ledenom caju, pogledas trijezno kako izgledaju ta lica kad se urade i sve mnogo drugacije izgleda nego kada se okice iste kao kod drugih, a i sve te price koje se ispricaju sa laznim emocijama zvuce glupo kada nisi u tom stanju uma.

HVALA JOS JEDNOM NA OVAKVOM FORUMU I SVIM LJUDIMA CIJE SAM ISPOVJESTI CITAO.
Post Reply