Zašto se neki vraćaju narkomaniji-koliko su bitne okolnosti u kojima su ovisnici?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Zašto se neki vraćaju narkomaniji-koliko su bitne okolnosti u kojima su ovisnici?

Post by Hemfri »

Evo,počevši od sebe,gde sam se uvak vraćao poznatoj i staroj družbenici narkomaniji-kad počnem da gubim svaki smisao življenja,dok kad ,makar u najavi postoje neke lepe stvari ne opisivo lakše prestajem da uzimam tu h(k)emiju...baš me zanima da čujem-pročitam šta i drugi misle o tom faktoru OKOLNOSTI,odnosi u porodici,uopšte životna situacija na problem zvan narkomanija-preciznije,šta bi drugi rekli ,spomenuli da su sve faktpori spoticanja u procesu lečenja...eto je toliko za početak,da započnem diskusiju na ovu ,po meni KRUCIJALNU TEMU.

(mislio sam da ovo stavim pod temu opće diskusije ali biće ovdi i ispovedanja pa sam zato to ovde postavio,na koncu svega i sam ću se ispovediti ovde)
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply