šito i rešeto

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
ja_sam_ja
Posts: 3
Joined: Mon Mar 16, 2015 5:38 pm

šito i rešeto

Post by ja_sam_ja »

Prateći ovaj forum odlučio sam podijelit svoju priču,sve je počelo početkom sedmog razreda osnovne škole,tada sam se upoznao sa gospodinom zelenkom.Ja kao ja nije mi trebao dugo da pusenje bude svakodnevno (jako sam podvodljiv i nemam svoje ja),na početku dobrih godinu dana sam travulja,naravno uz sve to slusao se techno da bi ubrzo u osmom razredu pokvukao prvu crtu brzine nedugo su usljedili i jonkasi i tako u krug,krenula srednja škola nista se promijenili nije trava svakodnevno,a kemikalije(dizalice) vikendom,u srednjoj skoli su krenuli i techno partiji i to kad je krenulo opasno sam zabrijao na tu muziku i na rokanje svega i svačega šta me držalo budnim,kako sam "stario" tako sam i skupa sa svojim drustvo sa kojim sam u to vrijeme brijao počeo se i družit sa starijom ekipom od nas,jer naravno mi smo bili takozvani delikventi stalno smo radili gluposti,drogirali se izlazili po partijima,potukli se svako malo vani,bili smo jednostavno nenormalni,bolio na racku za sve i radi toga su nas stariji decki drzali na nekoj distanci kraj sebe da bi nakon nekog vremena mi mlađi počeli opasno radit za njih i tako je krenuo moj život u još veću propast.Droge je bilo u izobilju,opasno sam se sa svojih 17 godina navukao na bijelo,rokao sam ga nenormalno svaki dan,za dobro jutro uz kavu obavezno i crte bez toga da nije mogao počet moj dan i naravno uz to sam počeo i spuštat se sa tabletama da mogu bar nesto odspavat,nije mi trebalo dugo da počnem se i sa žutarom spšutat poslje izlazak poslje svega kada nisam mogao zaspat(zuto nisam cesto rokao) ali naravno nije mi dugo trebalo da se navucem na tablete i postanem jebeni tabletoman,bez apaurina od 10mg nisam mogao funkcionirat uopće a onda su krenuli čepovi i ostale tablete....nastavit cu ubrzo
twisted life
Posts: 1
Joined: Mon Mar 16, 2015 7:28 pm

Re: šito i rešeto

Post by twisted life »

cekamooo :)
ja_sam_ja
Posts: 3
Joined: Mon Mar 16, 2015 5:38 pm

Re: šito i rešeto

Post by ja_sam_ja »

i tako sam se navukao na sve i svasta od tableta,da bi jedan dan se nažderao apaurina i jednostavno sam se srušio,naravno hitna bolnica,iz bolnice ludara,i tu je nastao kaos,u bolnici su me tretirali da sam htjeo počinit suicid sta naravno nisam nego sam se jednostavno oduzeo i tu sam bio smjesten sa svakakvom ekipom,i tu su krenule njihove terapije,akinetoni,prazine od 100,zolofti od 100,perseni ma ni sam neznam sa čim me sve nisu šopali.Naravno kada su smatrali da sam izječen nakon 2 i pol mjeseca) izašao sam ali naravno gori nego šta sam ušao jer čim sam izašao tablete su bile svakodnevnica nikad propisana terapija nego sve i svasta u nenormalnim količinama(naravno imao sam svog psihijatra gdje sam se javljao),da jedan dan sretnem frenda i hop evo žutare(on opasno brijao,a mene se nikada nije trebalo nagovarat,probao sam vec i prije zuto ali nisam znao da cu tako cesto pocet brijat po tome,toga prijatelja danas nažalost više nema),i tako odjednom ja i on svakodnevno druženje brijanje po žutom(on se pucao,a ja udarao na nos nenormalno) naravno u kvartu se sve znalo,neki nas izbjegavli neki se druzili sa nama i tako,pošto sam iz dosta imućne obitelji sa 19 god sam imao već svoj vlastiti stan koji nam je bio sve,znači mjesto gdje smo mogli u miru raditi šta smo htjeli rokat ono šta nam je postalo sve a to je žuto...nastavit cu
ja_sam_ja
Posts: 3
Joined: Mon Mar 16, 2015 5:38 pm

Re: šito i rešeto

Post by ja_sam_ja »

dulje vrijeme nisam u stanju nastavit jer me oduzelo opet,drugom prilokom,
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: šito i rešeto

Post by noel »

još jedan primjer loše psihijatrijske prakse dva posta iznad... kažeš nisi imao suicidalnih misli, ali eto oni to nisu prepoznali, okačili krivu dijagnozu i... akinetoni, prazine??? strašno...

kad budeš mogao, nastavi s pričom...
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
pavaoiztarza
Posts: 30
Joined: Fri Mar 13, 2015 7:41 pm

Re: šito i rešeto

Post by pavaoiztarza »

ja_sam_ja wrote:Prateći ovaj forum odlučio sam podijelit svoju priču,sve je počelo početkom sedmog razreda osnovne škole,tada sam se upoznao sa gospodinom zelenkom.Ja kao ja nije mi trebao dugo da pusenje bude svakodnevno (jako sam podvodljiv i nemam svoje ja),na početku dobrih godinu dana sam travulja,naravno uz sve to slusao se techno da bi ubrzo u osmom razredu pokvukao prvu crtu brzine nedugo su usljedili i jonkasi i tako u krug,krenula srednja škola nista se promijenili nije trava svakodnevno,a kemikalije(dizalice) vikendom,u srednjoj skoli su krenuli i techno partiji i to kad je krenulo opasno sam zabrijao na tu muziku i na rokanje svega i svačega šta me držalo budnim,kako sam "stario" tako sam i skupa sa svojim drustvo sa kojim sam u to vrijeme brijao počeo se i družit sa starijom ekipom od nas,jer naravno mi smo bili takozvani delikventi stalno smo radili gluposti,drogirali se izlazili po partijima,potukli se svako malo vani,bili smo jednostavno nenormalni,bolio na racku za sve i radi toga su nas stariji decki drzali na nekoj distanci kraj sebe da bi nakon nekog vremena mi mlađi počeli opasno radit za njih i tako je krenuo moj život u još veću propast.Droge je bilo u izobilju,opasno sam se sa svojih 17 godina navukao na bijelo,rokao sam ga nenormalno svaki dan,za dobro jutro uz kavu obavezno i crte bez toga da nije mogao počet moj dan i naravno uz to sam počeo i spuštat se sa tabletama da mogu bar nesto odspavat,nije mi trebalo dugo da počnem se i sa žutarom spšutat poslje izlazak poslje svega kada nisam mogao zaspat(zuto nisam cesto rokao) ali naravno nije mi dugo trebalo da se navucem na tablete i postanem jebeni tabletoman,bez apaurina od 10mg nisam mogao funkcionirat uopće a onda su krenuli čepovi i ostale tablete....nastavit cu ubrzo
Izvini, šta je gospodin zelenko ? Je li to marihuana ?
Zanima me tvoj privatni život prije nego si uzeo sve te tvari: da li si živio sa roditeljima ? Sam ?
Obzirom da ne razumijem osjećaje koje proizvode te tvari, može li mi neko objasniti kada uradi tu stvar, kakve osjećaje to proizvodi ?
Moje pitanje je pitanje sa čvrste stijene, i namjera mu je da razumije osnovni razlog, zbog kojeg to ljudi uopšte urade.
Ja znam da je stvar štetna ali ne shvatam motivaciju uzimanja. A upravo je vjerujem, to korijen te biljke koja prolista zlim i otrovnim listovima.
Post Reply