Pomoc veceras ako je moguce.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
andariel
Posts: 2
Joined: Mon Feb 16, 2015 1:20 am

Pomoc veceras ako je moguce.

Post by andariel »

Prijatelj mi je bio na speedu vec 4 dana bez sna, konstantno smrkanje. Danas me nazvo i reko da je presto uzimat i da ce pokusat zaspat, to je bilo jutros u 8:00, medjutim on jos uvijek ne moze oka sklopit. Ja nisam nikad koristio speed i ne znam kako i sta da mu radim da mu pomognem.
Inace on ne koristi speed redovno, jednom u 100god se znao ispostovat sa 1g speeda. Ovaj put je potrosio 4-5g koliko ja znam.

Otiso sam ga posjetit, uzeo sam mu cevape jer sam mislio da ce moc jesti, kontam hajd nek jede nek se oporavi malo pa nek zaspi. MEdjutim kad sam doso do njega prije 2h on je groznom stanju. Drhti, ne moze da spava, zivci i psihoze ga pucaju, ne moze u usta nista da stavi, malo je probo jesti i povratio. Je li to normalno? Je li trebam sta vise poduzet? Ni on nije nikad kroz ovo prolazio.
Ne moze da stoji na nogama, toliko je pogubljen...
Jedva sam ga nagovorio da mu kazem materi sve to, jer ga nisam smio ostavit samog tako a da mu niko u kuci nije svjestan u kakvom je on stanju.

DA ne odugovlacim, moje razmisljanje je da je to samo kriza koju mora sad proc i da ce sutra biti bolje. Ako moze neko iskusan samo da mi potvrdi ovo da se ne sikiram i da znamo i ja i on da je to to, nek izdrzi krizu i nek vise ne uzima ovo sranje.

Hvala na pomoci ko god se javi, izvinite za pogresnu sekciju foruma, ova je najposjecenija pa sam htio brz odgovor. Admin posle moze prebacit ovu temu na drugo mjesto.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Pomoc veceras ako je moguce.

Post by dina_d »

najbolje je da ide kod ljekara ..u hitnu na pregled tamo cemu dati nesto za smirenje i za spavanje …to je jedino …i da naravno prestane da uzima to sranje ..nadam se da se malo prepao ovaj put i nesto naucio ..pozdrav
Post Reply