ZANIMA ME....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

ZANIMA ME....

Post by killabeez »

Cao svima, moj drugi post, nisam sigurna da li ovde pripada, ali muka mi je da citam 1000 istih stvari na internetu kako bih se informisala o necemu :!: posebno zato sto su svuda navedena doktorska sranja o simptomima i slicno. Naime zanima me ISKUSTVO sa LSD-jem, nisam probala i verovatno necu jer znam da sam paranoicar i da bi me 99% spucao badtripp (ovo sam procitala u tim clancima) tako da se plasim svake halucinogene droge a opet bih toliko volela da vidim nesto uvrnuto a plasim se da se ne istripujem na ruzno kao sto je bio slucaj sa mojim prvim ekserom. Dakle impresionirana sam snimcima i recima o LSD-u i ubijam se trazeci iskustva koja me nemoguce zanimaju. Ali sto detaljnije moze, bila bih vam zahvalna. Pozdrav :)
User avatar
hiperaktivnasanjarka
Posts: 7
Joined: Wed Oct 24, 2012 12:34 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by hiperaktivnasanjarka »

Nekako ko da sam sada doživjela neki fleš pročitavši napisano..Dakle ,ako se nevaram, ovo je forum za podrške u oporavku....ili ne? :?:
Negrickaj kao miš dane....
killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by killabeez »

Oprosti molim te, ocigledno me nisi razumela. Ja sam trenutno str8 i apsolutno zelim da dam podrsku u oporavku, posedujem i ja neka iskustva koja sam stekla iako imam samo 17 godina, razni ljudi su bili oko mene i mnogima u svom okruzenju sam takodje pomogla. I ja sam bila u problemu, precizno zbog speeda , i na samo 3 komentara dobrih ljudi sa ovog foruma i zbog citanja ispovesti sam promenila misljenje i poglede na svet sto mi se nije desilo ni sa psihologom, ni sa roditeljima ni sa prijateljima. Dakle, apsolutno postujem sve ljude sa ovog foruma pa i tebe, tako da nisam sigurno sa ovim imala losu nameru, niti bilo kakvu vrstu uvrede nisam uputila da bih izazvala ironican komentar. Izmedju ostalog procitala sam mnogo slicne i jos "gore" stvari koje bi stvarno mogle da se uzmu za zlo. Ako me zanima nesto u vezi droge mislim da nisam mogla da nadjem bolje mesto da se informisem, jer ne zelim da probam lsd ali me zanima jednostavno kako to izgleda. Ako administrator smatra da moje pitanje nije prikladno i da postoji nesto zlonamerno u postu, ja ga molim da izbrise post i u tom slucaju bih se izvinila jer zaista nisam zelela da napisem nesto sto ce u bilo kom smislu da uvredi nekog ili slicno. A tebi licno i posebno izvinjenje. MORALA SAM DA NAPISEM ROMAN DA BIH OBJASNILA SVOJE STAVOVE JEDNOM ZA SVA VREMENA , VELIKI POZDRAV ZA SVE CLANOVE I PODRSKA NARAVNO. SPECIJALAN POZDRAV ZA DZANKOZU. :wink:
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: ZANIMA ME....

Post by dzankoza »

killabeez wrote: SPECIJALAN POZDRAV ZA DZANKOZU.
:?: :?: :?: :?:
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: ZANIMA ME....

Post by dzankoza »

nerazumem cime sam zasluzio taj specijalan pozdrav. mozes da odg i na pp
karantena35
Posts: 28
Joined: Tue Dec 23, 2014 6:02 am

Re: ZANIMA ME....

Post by karantena35 »

Zašto te zanimaju uopče takve stvari? Nemoj uopče dolazit u doticaj s njima. Informiraj se o drugim, bitnijim stvarima. Vidiš da si i sama imala problema sa drogom, zar ti treba još koja da ti napravi probleme? Bavi se sportom, igraj igrice, čitaj knjige, gledaj slikovnice, pa i gledaj crtiće (evo npr. pepa prase hehehehe)..

Ma šalu na stranu, ozbiljno, zašto se informiraš o nekoj drogi? Ako to misiš iskoristit u cilju informiranja sebe i drugih vezane za štetnost navedenih droga, to svakako, tu imaš podršku nas svih. Ako ne, napiši bilo kakav razlog zašto te zanima?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by Param-parcad »

E Killabeez...Nemoj da mi jedeš govna tu!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ZANIMA ME....

Post by sanela »

Param-parcad wrote:E Killabeez...Nemoj da mi jedeš govna tu!
Uvijek direktan... :wink:
karantena35
Posts: 28
Joined: Tue Dec 23, 2014 6:02 am

Re: ZANIMA ME....

Post by karantena35 »

Param-parcad wrote:E Killabeez...Nemoj da mi jedeš govna tu!
hahahahha :mrgreen: :mrgreen:
killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by killabeez »

sanela wrote:
Param-parcad wrote:E Killabeez...Nemoj da mi jedeš govna tu!
Vau
Post Reply