SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by killabeez »

Pozdrav svima, nova sam na forumu i ovo je prva tema koju zelim da pokrenem. Imam 17 godina a koristim speed 2 godine, od toga 1 godinu bas, bas aktivno. Moje licno misljenje je da sam mogla da se navucem to bi se do sada sigurno desilo, medjutim prestala sam sa tim, samo mi je puklo u glavi, jer sam videla da se gubim iz realnosti. Prva stvar je to sto sam imala drustvo sa kojim je bilo bas do jaja na ds-u, a druga stvar zbog koje sam speed zavolela jeste sto sam SMRSALA i bila sam presrecna sto sam konacno zadovoljna prvi put u zivotu svojom tezinom. Kada me je sve smorilo plasila sam se da prestanem da ne bih vratila kilograme sto mi se nazalost , cini mi se vec desava, i nemoguce sam se bacila u razmisljanje da se vratim na mrljanje nosa zbog svog jebenog kompleksa.
Druga strana price jeste da sam naravno pocela sa travom koju jos uvek koristim, zatim obozavam tripove na ekseru, ne zelim da zvucim poremeceno ali ne osecam zavist vec cistu ljubav prema gudri. Zbog svega sto sam se nagledala sigurna sam da nikada necu preci na dop, ali sam uvek na raspolaganju ljudima kojima je pomoc potrebna. Danas sam prvi put uzela antidepresiv, tacnije ksalol i osecala sam se neobicno vrlo brzo ali i moram priznati isparanosiano kao kad sam dozivela prvi trip na ekseru. Imam jaku zelju da vidim neku dobru halucinaciju ali sam previse paranoicna , ne znam zasto. Ne znam bas da li je ovo potpuna ispovest, ili pitanje, ali se nadam da ce naci ljudi koji ce mi pomoci da resim problem speeda, i da me posavetuju oko te moje paranoicnosti. Hvala unapred
andariel
Posts: 2
Joined: Mon Feb 16, 2015 1:20 am

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by andariel »

Imas jaku zelju da vidis neku dobru halucinaciju? :D Podsjecas me na mene... Ja sam iscito sve zivo o svim drogama trazeci gdje da nadjem najbolje halucinogene efekte i da ih probam... Sva sreca pa sam stao na gljivama i ne bih dalje da istrazujem. Ne znam je li moze se jace halucinirati od gljiva ali za mene je bilo vrh vrhova, dosta mi je bilo i necu vise.
Ispade ovo kao savjet da se trebas cjepnuti gljivama, mada nije mi to cilj :roll:

Sto se tice savjeta oko speeda... Najvise bi volio da se neko od iskusnijih clanova javi i kaze koju jer ja nemam puno iskustva s tim. Uzimo sam kokain rekreativno vikendima oko godinu dana, lagano presto bez nekih vecih problema.(reko sebi jedan dan da je dosta i zavrsio s tim). Ne znam koliko je ozbiljno to kod tebe i koliko cesto uzimas...

Ako ti je problem tjelesna tezina, budi jaka i pomozi sama sebi! Promjeni nacin zivota, mjenjaj navike iz korijena i ispuni sebi dan stvarima koje su produktivne.
Ako provedes dan radeci korisno nesto i produktivno, vjeruj da ces s osmijehom zaspati. Znam po sebi. Prije sam bio jako mrsav, napravio sam sebi malo kucne teretane, pocnem vjezbati, ishranu promjenim, pocnem i biciklo vani voziti. Sada mi je to nova droga, volim vjezbati i biti uporan.
Jako brzo sam stvorio svijet oko sebe koji prije nije postojao, imam prijetelje koji se bave sportom, vozimo zajedno bicikla i to se prosirilo i na izlaske sada, izlazim sa prijateljima koji ponekad popiju koju casu alkohola a drogu niko nit spominje nit uzima. (a sjecam se kad sam biciklo otiso sam kupiti, nisam nikoga znao ko jos vozi, jednostavno sam imo zelju da vozim biciklo).

Upozno sam i novu djevojku, super nam je. Na poslu sve super ide, imam snage i energije za sve itd itd itd....

JEDNA POZITIVNA PROMJENA ZA SOBOM NOSI DRUGE DVIJE.

Sta hocu reci ovdje jeste da sama sebi kreiras zivot i drustvo i sve oko sebe. Potrudi se mjesec dana neke stvari promjeniti iz korijena, stvori novi svijet,

P.S. Budi sretna jer si ziva i zdrava i dovoljno mlada da pravis takve promjene.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by dzankoza »

Devojcice :!: Imas 17 godina i vidim da volis drogu, Na dobrom si putu da u tvom istrazivanju zavrsis kao i vecina nas sa ovog foruma. To jes da nakon 10 god tebi zaista bude potrebna pomoc a tad ce sve biti mnogo teze ZATO TO URADI NA VREME DOK JOS MOZES. Ili sama bezi od toga sto dalje mozes ili baci karte na sto pa resavaj svoj VELIKI problem uz pomoc tvojih dok stvarno nebude kasno. zavaravas se ako mislis da mozes da eksperimentises sa drogama a da na neki nacin ne postanes zavisna od njih.nastavi tako i iznenadices se kako je proslo 6,7,8,9.....god u drogiranju e onda ce biti kasno da sama bilo sta uradis. Znam da ces pomisliti kako ovaj sa foruma sere i da ti nisi toliko u sranju, ali znaj da ti govori covek koji ima 35 god i poceo je mladji od tebe sa drogama i koji se drogirao tacno toliko koliko ti sad imas godina.I to sto svoju kilazu resavas spidom je velika greska. sa jedne strane regulises kilazu ali unistavas mozak. znas li ti uopste sta je spid i od cega se pravi i sta ce od mozga, tela i zuba da ti uradi za kratko vreme. Ite tvoje paranoje nisu bezazlene, i nemoj slucajno da ih resavas drogom ili lekovima na svoju ruku. kazes da si pila ksalol i da ti je bili super,reci mi koliko si ga popila i od koliko mg. Razmisli malo o svemu stosam ti napisao i veruj mi na rec da si krenula u jako losem pravcu tamo gde ne cvetaju ruze vec raste trnje iz koga ces tesko da se iscupas nazad :snakeman:
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by dzankoza »

I to sto si rekla rekla u vezi dopa nemoj dvaputa da kazes. nisi ni svesna koliko si blizu toga. verovatno ga oko tebe ima na svakoj strani.
killabeez wrote:sigurna sam da nikada necu preci na dop,
vrlo je opasno sto osecas veliku ljubav prema gudri . ako tako nastavis budi sigurna da ces i njega da probas. prvi put iz radoznalosti a onda ces svu tu tvoju ljubav da posvetis samo njemu. Poslusaj ti dzankozu i mani se svega toga. prelistaj malo ispovesti pa razmisli sta ti je ciniti
killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by killabeez »

Hvala Vam mnogo na odgovorima, bas mi je drago sto ste mi dali savete koje cu zaista primeniti. Jednostavno je tesko naci nekog sa kim mozes da razgovaras i ko ce da ti stavi sve karte ma sto.
Mislim da se nisam bas najbolje izrazila, ja speed ne koristim vec 2-3 meseca, mozda i jace, za novaka sam pojela srculence i ispusila par bux, i verovali ili ne, posle ng do danas sam samo jednom popusila buxnu.
Sto se haludza tice, dozivela sam ih samo na ekseru i bila sam sam jako uplasena kad sam ih videla prvi put. Ali sam nekako imala zelju za tim haludzama a opet sam se nemoguce paranoisala od njih.
Mada evo lepa strana price, znaci od ng sve je nekako drugacije, idem u skolu redovno, malo mi vise vremena treba za pamcenje ali dobijam petice skoro svaki dan,inace sam finansijski administrator , ne bas tako lak smer, kod kuce me moji mnpgo vise cene, pomazem im, raspremam, a tu su i njih dvojica. V i A dva burazera mladja od mene 10 i 13 godina, JA sam ih odgajila, ja sam postala majka i domacica sa 10 godina, jako je tesko. Posle prve buksne, znala sam da cu sa gudrom da pustim mozak na ispasu. Medjutim samo od sebe mi je doslo to STOP, svesna sam da sam verovatno i bez kriza bila narkomanka jer mi je toliko neobicno sada u normalnom zivotu. Ali, zivci su problem. Juce sam celu noc ucila za test, i ujutru mi je keva ostavila oba burazera koji su me toliko iznervirali da sam mogla da se onesvestim od besa. A onda sam se setila da mi se keva i cale kljukaju ksalolima svaki dan pa sam nasla jedan i popila. Odmah mi je bilo neobicno pa sam se zato isparanoisala opet , verovatno jer sam videla da mi se nesto neobicno desava, opustili su mi se misici i sve je bilo drugacije kao da sam na kseru. Inace popila sam 1, ne znam koliko mg
killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by killabeez »

E da, i da ne ispadne da lazem, u prvom postu sam rekla da jos duvam, to znaci da bih i sad kad mi se pruzi prilika ili mi dodje da izblejim, popusila buksnu, ali mi je taj momenat dosao samo jednom posle ng :)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by nepopravljiv »

speed uzas zadnji put kad sam uzimao speed u drustvo sam bio htjeli smo da bacimo jednu djevojku kroz prozor sa drugog sprata eto sto nam je speed napravio. :smt073
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by dzankoza »

Boze koji je to otrov i smece od droge. dovoljno mi je samo da pomislim na njega i da u ustima osetim njegov ukus. kao da sam popio najgoru naftu na svetu. cast evrodizelu :drinkers: :vom: :vom: :vom: :vom:
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: SPEED SPEED KILOGRAMI KILOGRAMI, UPOMOC

Post by Ludi Momak »

razumijem te i spid je bio moja prva ljubav,mogu ti reci ne moras se puno sikirat nije to neka opasna droga vremenom ti se zgadii mada je nemoguće da ti se do kraja zgadi al naučit ćeš se kontrolisat.što se tiče tableta savjetujem ti odmah stani!!!poslušaj me da sam mogo volio bi da sam osto na spidu i travi,tramale pogotovo izbjegaji to su najgore tablete na koje se najlakše navučeš,i ne možeš ih prestat nikad čak i kad napravim pauzu dužu imam snove od drogama pogotovo tramalima i kad se probudim budem nesretan crvić proradi i ja ode po tablete........za dop nadam se ne moram govorit ;)
Post Reply