nista novo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
ristabancho
Posts: 3
Joined: Mon Jan 26, 2015 12:42 am

nista novo

Post by ristabancho »

Cao raja! Citam ovaj forum odavno ali nikad nesto nisam nasao vremena da i ja nesto napisem, mada nista novo necu reci sto vec ovdje nije receno. Kao i vecina nas "sapatnika" ovdje i ja sam poceo sa vutrom vrlo rano sa nekih 12 god. Sa rajom se duvalo stalno i postalo normalno da se i na casovima u skoli(iz koje su me vise puta izbacivali) lagano pusilo. Sve do jednom dok mi haver nije donio kuci kutiju trola i reko da mu je dao lik da proba i reko mu da extra gudra! I ja naravno duno odmah 5 kom! Posle pola sata kad je poceo rad ja mislim da nije bilo sretnijeg covjeka od mene na svijetu! Tu ljepotu i taj rad do tada nikad nisam osjetio a imo sam citavih 15 god! Sutra dan pravac apoteka u kojoj je 5 mara bila tabla a vecina raje iz sarajeva zna koja da je ne spominjem! Od tada pa naredne 2 god nije prosao dan da nisam uzeo od 10 pa do 30 kom! Nisam mogao da jedem disem ma nikako da funkcijonisem bez njih! I onda klasika skidanje satro sa trola kako s cim drugo nego sa dopom reko lik da valja tako!!! E otad pocinje prava agonija! Tacnije 6 god agonije! Sto sam imo ukrasti sto od roditelja sto sa strane to se ukralo i prodalo! Robije nefali. Svaki put se satro skinem u tvorza a guta se sve sto padne pod ruku: trodoni, akinetoni, bensovi ... I da ne nabrajam kile i kile tableta! I posle 6 god i ko zna koje robije i sranja odlucim da palim. Preko noci spremim stvari kupim 5 kutija naravno trodona i zapalim za cg u nevidjeno! Srecom nadjem druga iz djetinstva koji nije imao veze sa drogama(jedan od rijetkih koje sam ja poznavo). Ispricam mu pricu i on mi izadje u suret i bude uz mene do kraja zikre! Ubrzo nadjem posao na gradjevini i pocnem sa sljakom. Sad hvala bogu ozenjen sam zenom koja nikad nije imala veze sa drogom i dobio sam cerku koja sad puni 7 god. Ali opet kad odem u sa( mada izbjegavam da idem cesto) cim sretnem staru raju (ili bar one sto su medju zivima) pocne me jesti crv i par puta sam pokleko a tek onda me pocne gristi savjest i razmisljam sta sve imam i sta sve tek sad mogu izgubiti!!! Poz za svu raju koja se bori i koja se izborila sa ovim zlom!!!
ristabancho
Posts: 3
Joined: Mon Jan 26, 2015 12:42 am

Re: nista novo

Post by ristabancho »

Ovo je skracena verzija posto bih imao pisati 3 dana a mora da se radi! ;-) :?
Post Reply