Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Hemfri wrote:Beel,
Seti se i Hemfrija ako dodjes u Beograd,i ja bih te voleo sresti jer te i ja gledam kao neko bas dobru i kvalitetnu osobu koja itekako vredi i ima potencijala i bila bi mi čast da poznajem takvu devojku a još veća da te imam za prijatelja,baš mi je drago zbog tih novosti koje si napisala da su ti se otvorila i raduje me taj tvoj pomak napred -kao da se meni desilo nešto lepo,poljubac i sve naj bolje di želi tvoj drugar sa foruma :goodman: PDT_Love_18
Pa i ja bih vas volela upoznati, naravno da hocu, ako me ikad put nanese u Bg, javim i tebi i Dzankozi :) hvala vam puno, iskreno se nadam, a i volela bih da se upoznamo i ispricamo ' live ', jer ste postali moji virtualni drugari koje puno, puno cenim i postujem :)
Hvala drugar :) takodje, i ja tebi zelim sve najbolje ( to vazi i za ostale sa foruma ) :) :*
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

A KO JE TO NAMA BEEL NALJUTIO PA JE NEMA NA FORUMU. ILI JOJ FORUMASI VISE NISU ZANIMLJIVI :?:
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Ma ko da me naljuti :) naravno da ste mi zanimljivi, samo me posao smorio :D bukvalno samo radim i spavam :D udjem tu ponekad,kad uhvatim malo vremena :) kako ste mi vi ? :)
Post Reply