Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

Nisi ti zla. I treba da se pomuci oko tebe. niko nije zaslluzio da zivi sa narkomanom,to je vrlo tezak zivot koji cak ni roditelji ne zele.Kapiram da si ok osoba, i nebih da sad ovo bude kao moje nagovaranje da ga ostavis ili tako nesto, ali moras da mu postavis jasan uslov da jedino ako pocne da se leci mozete biti zajedno. Mene su devojke ostavljale iz slicnih razloga i veruj mi da su potpuno upravu.Kad pricas o njemu ja vidim sebe i meni slicne. a svi smo isti. jednostavno nevolimo i nepostujemo nikog i samo nam je droga bitna.Nije nam bitno kaga cemo da povredimo i prevarimo,a to najblizi najteze podnesu.A to tvoje bolje raspolozenje je posledica toga sto ga nevidjas i necujes par dana. malo si mozak odmorila zar ne.Uh kad pomislim samo kako sam ja unistio sve oko sebe i do kojih granica je sve to islo,to nebih pozeleo ni najvecem neprijatelju. netreba ti narkoman u zivotu :!: . osim ako nepocne da se ozbiljno leci. e to je vec sasvim druga osoba nakon mesec dana. e to je jedino ok. budi dobro i pisi ponekad bice ti lakse ako nista drugo. i menjaj i ti svoj zivot rad na sebi i svom raspolozenju :D :D :D :D :D
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Ne mrzim stvarno narkomane, Boze moj, oni biraju kakvi ce da budu, marihuana mi je skroz okej, naravno, ako se ne koristi previse i ako posle nje dolazi neka teza droga.Ma ne birini, znam da nije nagovaranje i iako te ne znam, imam potrebu da verujem u sve sto mi kazes i uvazim svaki tvoj savet, jer vidim da mi govoris iskreno i onako kako si ti naučio iz svojih gresaka. Imas moje ogromno postovanje :) Pa veruj da jesam odmorila mozak i sve mi je nekako pozitivno :rolleyes: Eh sad, vreme ce pokazati svoje, mada ne zalim ni jedan trenutak, ni jedan atom svoje snage i volje ulozene u vreme provedeno s njim :)
A pisat cu, kao sto kazes, dosta pomaze :)
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: Pomoc

Post by Nicolo b »

Ponekad se bas iznenadim kad vidim kako ljudi koji nisu dolazili u kontakt sa narkoticima izlaze u susret narkomanima i trpe sve obmane lazi i drugo sto uz to ide i svaka im cast.Krecem od sebe i ja sam bezbroj puta prihvatao da idem na lecenje ali ne zbog sebe nego zbog pritiska od matorih ili devojke,cudo je taj mozak kako razmislja u opijenom a kako u treznom stanju,desavalo sa da najiskrenije sam hteo da se stabilizujem stanem na noge cvrsto obecam svima i to traje neko kratko vreme i onda napravim neki lazni izgovor i upropastim sve,pogotovo ako imas lepo drustvo koje te *podrzi*u nameri ismejavanjem i bacanjem rovca.Veliki je uspeh da je priznao da ima problem te vrste ali dzaba kad je porekao posle par dana,verovatno misli kako uspeva sve da kontrolise a to je najveca zabluda.Ako su samo marihuana i brzine u pitanju bice dobro samo da nije uzimao nesto za spustanje i ubijanje depresije.U svakom slucaju tu na lepe oci nema vise nista nego samo test i tu vodi racuna da ne podvali nesto jeste bedak ali gledaj dok to radi,to ti pricam jer od sebe polazim kako sam prolazio testove i majmunisao oko mene ljude a oni meni su mislili samo sve najbolje.U svakom slucaju puno srece i javljaj sta se desava
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Pomoc

Post by dina_d »

cao beel …nadam se da si u dobrom raspolozenju …pisi jeli ti se javio …i kako stvari stoje…misli na sebe ..znam da nije lako kad nekoga volis a taj neko je zaljubljen u drogu ili alkohol …al dok osoba sama ne shvati da mu treba pomoc i da nemoze sam niko drugi mu nemoze pomoci ….pozdravljam te i zelim ti srecu ..pozdrav svima na forumu
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Pomoc

Post by Hemfri »

Pozdrav Beel,
Moraću da se i JA složim sa kolezom džankozom (menjaj bre taj nick-nisi više to-NEKOĆ si BIO DžANKOZA,VIŠE NISI)...ili jesi ? :( ...
ellllllleeeMM-
PIŠI draga NAŠA Beel,biće ti lakše i iskoristi ovaj period kada se gospodin tebi ne javlja i ODMARAJ SVOJ MOZAK,bavi se stvarima koje TEBI prijaju,koje TEBE ispunjavaju i čine da se osJećaš LEPO-Lijepo,s obzirom da smo došli zajednički ovde do zaključka da ti je nekako "lakše" od kako se ne baviš njime-....pa hajde da ne pričam unapRIJED,....ali,sad se malo bavi SOBOM i "sopstvenim problemima",ne želi da ti kažem-savjetujem,kako je to što si nam sve ovde napisala donosi dosta jasan zaključak da ti zapravo gubiš svoje dragoceno,ne samo vreme,snagu,emocije,itd,itd,VEĆ I SVOJE BIĆE-koje je taj momak "malo "zlo Upotrebio,sanela ti je lapo napisala (na žalost) i opet na žalost,e POTPUNO U PRAVU,da je on zapravo sad "LJUT na tebe jer si ga na TERALA da ide da se leči a on možda misli da NIJE narkoman,i da je razmišljanjem došao do zaključka da je ružno od tebe što ga gledaš takvim očima"on u stvari ima sad osećaj griže savesti,hajde bar malo da mu dam neki kredibilitet,da ne bude baš skroooz da on ništa ne valja i da ga treba otpisati,NE,ali ,DRAGA BEL ,JEDINO ŠTO MISLIM U VIDU SAVETA -KOMENTARA JESTE ,ono što su ti već napisali,DA NE POSUSTAJEŠ I DA GA NE JURIŠ TI VEĆ ON MORA DA SE TEBI,NE JAVI,VEĆ DA ON TEBE JURI KAKO BI MU BILA PODRŠKA -ALI NE U DROGIRANJU I ŠUPLJOJ PRIČI KAKO će da ide na lečenje a posle tri dana ,sve padne u vodu-JOK,da tako NE BUDE,ti se (shvatio,li smo ,sam,da ga voliš i da ti nije sve jedno,da jeste ,ne bi uopšte ni pisala ovdje i pitala za savjete...)MORAŠ BITI JAKA I IZDRŽATI,DA NE "UZMEŠ TU DROGU-KOJA JE ON",već da se REVNOSNO držiš svojeg stava -DA SI TU ZA NJEGA,DA GA VOLIŠ I DA ĆEŠ MU BITI PODRŠKA I OSLONAC ALI!!!-AKO SE ZAISTA BUDE KRENUO LEČITI ,A ne samo da se sve svodi na njegovu kupovinu vremena-praznim pričama,uostalom da sad više ni sam ja ne bih vrteo šuplju priču,ovime završavam post uz ,NE DAJ SE BEEL,SVI TI OVDE DRŽIMO FIGE DA IZGURAŠ SVOJE I DA SE ON "OPAMETI",pozdrav i ŽIVI SAD MALO SVOJ ŽIVOT :)
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

Hemfri brate, mislim da jos nije vreme da menjam nick. istina je da sam prestao sa drogiranjem ali ocu da stoji tu i da me uvek podseca na 10tak godina propustenog zivota. mozda cu ga promeniti malo kasnije jos je rano. Znas kako je kod narkomana nikad se nezna sto donosi sutra. pozz
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dina_d wrote:cao beel …nadam se da si u dobrom raspolozenju …pisi jeli ti se javio …i kako stvari stoje…misli na sebe ..znam da nije lako kad nekoga volis a taj neko je zaljubljen u drogu ili alkohol …al dok osoba sama ne shvati da mu treba pomoc i da nemoze sam niko drugi mu nemoze pomoci ….pozdravljam te i zelim ti srecu ..pozdrav svima na forumu
Cao :) nije se jos javio, iskreno, ne znam ni da li ce :) Pa da, u pravu si, nadam se da ce shvatiti kad tad :) hvala ti puno, i ja tebi zelim puno srece :)
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Hemfri wrote:Pozdrav Beel,
Moraću da se i JA složim sa kolezom džankozom (menjaj bre taj nick-nisi više to-NEKOĆ si BIO DžANKOZA,VIŠE NISI)...ili jesi ? :( ...
ellllllleeeMM-
PIŠI draga NAŠA Beel,biće ti lakše i iskoristi ovaj period kada se gospodin tebi ne javlja i ODMARAJ SVOJ MOZAK,bavi se stvarima koje TEBI prijaju,koje TEBE ispunjavaju i čine da se osJećaš LEPO-Lijepo,s obzirom da smo došli zajednički ovde do zaključka da ti je nekako "lakše" od kako se ne baviš njime-....pa hajde da ne pričam unapRIJED,....ali,sad se malo bavi SOBOM i "sopstvenim problemima",ne želi da ti kažem-savjetujem,kako je to što si nam sve ovde napisala donosi dosta jasan zaključak da ti zapravo gubiš svoje dragoceno,ne samo vreme,snagu,emocije,itd,itd,VEĆ I SVOJE BIĆE-koje je taj momak "malo "zlo Upotrebio,sanela ti je lapo napisala (na žalost) i opet na žalost,e POTPUNO U PRAVU,da je on zapravo sad "LJUT na tebe jer si ga na TERALA da ide da se leči a on možda misli da NIJE narkoman,i da je razmišljanjem došao do zaključka da je ružno od tebe što ga gledaš takvim očima"on u stvari ima sad osećaj griže savesti,hajde bar malo da mu dam neki kredibilitet,da ne bude baš skroooz da on ništa ne valja i da ga treba otpisati,NE,ali ,DRAGA BEL ,JEDINO ŠTO MISLIM U VIDU SAVETA -KOMENTARA JESTE ,ono što su ti već napisali,DA NE POSUSTAJEŠ I DA GA NE JURIŠ TI VEĆ ON MORA DA SE TEBI,NE JAVI,VEĆ DA ON TEBE JURI KAKO BI MU BILA PODRŠKA -ALI NE U DROGIRANJU I ŠUPLJOJ PRIČI KAKO će da ide na lečenje a posle tri dana ,sve padne u vodu-JOK,da tako NE BUDE,ti se (shvatio,li smo ,sam,da ga voliš i da ti nije sve jedno,da jeste ,ne bi uopšte ni pisala ovdje i pitala za savjete...)MORAŠ BITI JAKA I IZDRŽATI,DA NE "UZMEŠ TU DROGU-KOJA JE ON",već da se REVNOSNO držiš svojeg stava -DA SI TU ZA NJEGA,DA GA VOLIŠ I DA ĆEŠ MU BITI PODRŠKA I OSLONAC ALI!!!-AKO SE ZAISTA BUDE KRENUO LEČITI ,A ne samo da se sve svodi na njegovu kupovinu vremena-praznim pričama,uostalom da sad više ni sam ja ne bih vrteo šuplju priču,ovime završavam post uz ,NE DAJ SE BEEL,SVI TI OVDE DRŽIMO FIGE DA IZGURAŠ SVOJE I DA SE ON "OPAMETI",pozdrav i ŽIVI SAD MALO SVOJ ŽIVOT :)

Pozdraaavcic :) ma iskoristavam maximalno, veruj :D Znam, rekla sam odmah da je sanela potpuno u pravu, ali sta da se radi :) Eh pa, cekam da vidim da li ce da me juri :D mozda nekad shvati neke stvari, samo sto ga lose drustvo i droga uzimaju u svoje kandje, a on naivan. HVALA vam svimaa punoo :)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc

Post by sanela »

@beel
Samo da ti kažem da je tvoja otvorenost i dijeljenje problema s nama sigurno pomogla i pomoći će velikom broju djevojaka koje se, nažalost, kao i ti nalaze u situaciji iz koje ne mogu vidjeti izlaz.
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

sanela wrote:@beel
Samo da ti kažem da je tvoja otvorenost i dijeljenje problema s nama sigurno pomogla i pomoći će velikom broju djevojaka koje se, nažalost, kao i ti nalaze u situaciji iz koje ne mogu vidjeti izlaz.
Nadam se da ce pomoci, iskreno bih voljela, jer nije lako biti sa osobom koja koristi drogu.
Post Reply