Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Hemfri wrote:Beel,
Dok čekaš "godoa"da ti se javi,i dok se jedeš razmišljući šta se sad dešava sa njim,zašto ti se ne javlja,da li te voli ili...i tako dalje i tako bliže...čisto ...hmm..."rekreacije radi"-hajde ,znam da se ljubav ne može meriti niti sa njom kalkulisati (što mi zavisnici itekako umemo da radimo-ne namerno već u trenutcima dok droga upravlja našim životima,dok zapravo mi uopšte nismo svoji-da se tako izrazim),stavi na papir,Šta ti sa tom vezom sa tim momkom "Dobijaš-šta imaš za uzvrat,kao neke pozitivne stavke"-a Šta GUBIŠ....kažem,čisto rekreacije radi,ako ništa drugo ,ono bar da prekratiš vreme i daš tvom mozgu jedan paralelni zadatak....ono debela crta na sred ,sa jedne strane "Ja sa tom vezom sa njime dobijam ...to..to..to..i TO...a sa druge strane,Ja sa tom vezom i bavljenjem njom i uopšte tom celom pričom sa tim momkom-Gubim....to,to,i TO....probaj...mošda sama sebe iznenadiš "rezultatom"-te interne,i intimne ankete,,,,pozzz i čuvaj se loših ljudi i situacija,iznad svega ,znaj da NISI SAMA ;) P.S. Rezultat ,Naravno je tvoja tajna :idea:
Svidja mi se ta ideja. Mogla bih. A iskreno, SAD sam u fazonu ' ako hoce - hoce, ako ne - sta da se radi, zivot ide dalje '. A kako dani prolaze zivot gledam drugacije, toliko pozitivno, dok prije nije bilo tako. Ajde makar sam se malo odmorila od svega, pa sad sta bude bit ce.
Hvala ti puno.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

Beel_ wrote: SAD sam u fazonu ' ako hoce - hoce, ako ne - sta da se radi,


Zdravo Beel. los ti je to fazon da prepustas njemu sta on hoce a sta nece. to treba ti da odlucis.Imam utisak da bi kad bi te pozvao pristala da opet bude ista prica sa tvojim i njegovim zivotom
Hemfri wrote:znam da se ljubav ne može meriti niti sa njom kalkulisati (što mi zavisnici itekako umemo da radimo-ne namerno već u trenutcima dok droga upravlja našim životima,dok zapravo mi uopšte nismo svoji-da se tako izrazim),stavi na papir,Šta ti sa tom vezom sa tim momkom "Dobijaš-šta imaš za uzvrat,kao neke pozitivne stavke"-a Šta GUBIŠ.
Kazes da ti je zivot poceo da se menja na bolje. iskoristi to. nije da te sad nagovaram da prekines tu vezu ali kao sto rece Hemfri stavi na papir i podvuci crtu i vidi gdesi i sta dalje. Drago mi je zbog tebe sto si ukapirala neke stvari u vezi tebe i njega. jedna moja poznanica koja isto kao i ti nikad nije imala kontakt sa drogom posle duze veze sa zavisnikom je i sama postala ista kao on. Sad oboje imaju veliki problem. sve i da jedno od njih hoce da se skine tu je ono drugo koje je tu i pravi veliki problem cak i samim prisustvom tako da to njihovo skidanje traje par dana i onda je sve po starom. LOS PRIMER :!: CITAJ I UCI SE NA TUDJIM GRSKAMA A NE NA SVOJIM.Mnogo je bezbolnije. zelim ti puno srece i uspeha naravno. Sad gledaj malo sebe i svoj zivot i pusti vreme da odradi svoje
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dzankoza wrote:
Beel_ wrote: SAD sam u fazonu ' ako hoce - hoce, ako ne - sta da se radi,


Zdravo Beel. los ti je to fazon da prepustas njemu sta on hoce a sta nece. to treba ti da odlucis.Imam utisak da bi kad bi te pozvao pristala da opet bude ista prica sa tvojim i njegovim zivotom
Hemfri wrote:znam da se ljubav ne može meriti niti sa njom kalkulisati (što mi zavisnici itekako umemo da radimo-ne namerno već u trenutcima dok droga upravlja našim životima,dok zapravo mi uopšte nismo svoji-da se tako izrazim),stavi na papir,Šta ti sa tom vezom sa tim momkom "Dobijaš-šta imaš za uzvrat,kao neke pozitivne stavke"-a Šta GUBIŠ.
Kazes da ti je zivot poceo da se menja na bolje. iskoristi to. nije da te sad nagovaram da prekines tu vezu ali kao sto rece Hemfri stavi na papir i podvuci crtu i vidi gdesi i sta dalje. Drago mi je zbog tebe sto si ukapirala neke stvari u vezi tebe i njega. jedna moja poznanica koja isto kao i ti nikad nije imala kontakt sa drogom posle duze veze sa zavisnikom je i sama postala ista kao on. Sad oboje imaju veliki problem. sve i da jedno od njih hoce da se skine tu je ono drugo koje je tu i pravi veliki problem cak i samim prisustvom tako da to njihovo skidanje traje par dana i onda je sve po starom. LOS PRIMER :!: CITAJ I UCI SE NA TUDJIM GRSKAMA A NE NA SVOJIM.Mnogo je bezbolnije. zelim ti puno srece i uspeha naravno. Sad gledaj malo sebe i svoj zivot i pusti vreme da odradi svoje

A mozda si pogresno shvatio. Kazem ako hoce neka pozove, ako nece okej. A rekla sam i kada bi zvao da mu se ne bih javljala :) verovatno da si pogresno protumacio :)

Pa ucim se na tudjim greskama, zar ne primetis. Nisam se raspitivala,ali mi je drugarica rekla kako ga je videla u prolazu i nije joj nista rekao, prosao kao da je ne poznaje. Sto je trazio to je i dobio, ako zeli da se promeni morat ce se dosta na muciti.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

super je ako gresim. samo tako nastavi. budi malo sebicna pa misli o svom zivotu. bas mi je drago sto kazes da si ok :D :D :D
Posveti se malo svom zivotu. uopste ti netreba da imas bilo kakve veze sa drogom, pa cak i kao suovisnik. ako ikako mozes izbegavaj to. velika je to muka i svakodnevni problemi. nista lepo ne donosi. budi jaka i bori se i raduj svom normalnom zivotu, E TO JE NESTO NAJVREDNIJE. Mislim da ce se samnom sloziti vecina sa ovog foruma
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dzankoza wrote:super je ako gresim. samo tako nastavi. budi malo sebicna pa misli o svom zivotu. bas mi je drago sto kazes da si ok :D :D :D
Posveti se malo svom zivotu. uopste ti netreba da imas bilo kakve veze sa drogom, pa cak i kao suovisnik. ako ikako mozes izbegavaj to. velika je to muka i svakodnevni problemi. nista lepo ne donosi. budi jaka i bori se i raduj svom normalnom zivotu, E TO JE NESTO NAJVREDNIJE. Mislim da ce se samnom sloziti vecina sa ovog foruma
Pa pokusavam biti sebicna iako mislim da ne valja, ali sad sam se posvetila samo sebi.
Ma imala sam drugove narkomane, eto i on je bio narkoman, drug bio na syntelanu i ne znam na cemu jos, evo 2 godine cist od svega. Pa sam zbog toga i verovala da ce se ' dinGospo ' promeniti, ali vidim kuda vodi sve to. Ovako mi je super, uzivam u zivotu :roll:
Kakva je situacija kod tebe ? :)
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

Beel_ wrote:Kakva je situacija kod tebe ?
Ok sam, probudim se popijem blokatore i jos pola sake raznih lekova. Onda ucenje novog i boljeg nacina zivota koji sam zaboravio pre vise od deset god. Svet mi izgleda skoroz drugacije i nije vise siv i mracan kao nekad. Juce sam se vozio kroz grad ulicama kojim sam hiljadu puta prosao nisam ni primetio kako stvarno izgledaju kao da sam ziveo na nekom drugom mestu i vremenu. trudim se da izbegavam mesta i ljude koje imaju bilo kakve veze sa drogom. to je ukratko to,e da upoznao sam jednu finu i normalnu devojku sa kojom povremeno izadjem. Tj nisam je upoznao vec sam je znao od ranije ali je nisam primecivao zato sto me tad to nije bilo bas nesto interesovalo
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dzankoza wrote:
Beel_ wrote:Kakva je situacija kod tebe ?
Ok sam, probudim se popijem blokatore i jos pola sake raznih lekova. Onda ucenje novog i boljeg nacina zivota koji sam zaboravio pre vise od deset god. Svet mi izgleda skoroz drugacije i nije vise siv i mracan kao nekad. Juce sam se vozio kroz grad ulicama kojim sam hiljadu puta prosao nisam ni primetio kako stvarno izgledaju kao da sam ziveo na nekom drugom mestu i vremenu. trudim se da izbegavam mesta i ljude koje imaju bilo kakve veze sa drogom. to je ukratko to,e da upoznao sam jednu finu i normalnu devojku sa kojom povremeno izadjem. Tj nisam je upoznao vec sam je znao od ranije ali je nisam primecivao zato sto me tad to nije bilo bas nesto interesovalo

Drago mi je sto ide na bolje, eto vidis, odmah i fina devojka :) Drago mi je cuti kad posle svega sto ste prosli situacija je iole bolja. Zelim ti puno srece i da to sve bude jos mnogo, mnogo, mnogo bolje.
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Pomoc

Post by Hemfri »

E mene Bel ,ne pitaš ništa...šmrc...neka,ako,,tako mi i treba....idi i ostavi me ,budi negde daleko...što dalje od mene..neka me izdaleka gledaju tvoja oka dva (recimo plava),jer ljubav je LIJEPA samo dok se ČEKA. :rock:
hahahahahahahahahaaaaa................
Hat,međutim,ja se smijem sad ovdije od muke,jer ja sam u svet narkomanije i zavisnosti ušao zahvaljujući jednoj devojci koja mi je napravila PAKAO od života...ija sam izgubio oko deset i malo preko godina u zavisničkom životu ,sad sam tek u početnoj fazi oporavka (tek skoro dve godine se NE drogiram,već sam na Buprenorfinu -što sve NE redovnije uzimam,jer imam nameru da i to batalim),želja mi je da se "drogiram životom"-ako se već takvom terminologijom koristim. A Ono što mi NAJ VIŠE OD SVEGA FALI JESTE NE DEVOJKA KAO DEVOJKA,VEĆ koliko god to patetično zvučalo,TREBA mi ,i osjećam NE OPISIVO VELIKU prazninu na mestu gde bi trebala BIT neka moja srodna duša,,,,toooo je nešto za čime moja i duša i srce i um,i uopšte CIJELO BIĆE VAPIJE ,da imam pored sebe tu neku posebnu,koju samo u snovima srećem a u životu ni jednom-svo su to bile loše ljubavne priče koje sam imao,ako ne računam onu PRVU PRRRRVU,-e TA JE ,bar ako mene pitate ,bila PRAVA,ali su okolnosti bile jako loše i razdvojili su nas drugi (zavisnost nema nikakve veze sa time jer tada nisam ni znao šta je zavisnost),da zaključim....fali mi ljubavi,,,i za mene je apstraktna i misaona imenica -ona NE DOKUČIVA,da se neka cura bavi samnom kao što se ova Bel zanima za tog momka,u mojem životu ne postoji takva devojka....ma kakvi ,ne postoji ni neka iole NORMALNA,...a meni TO JAAAKO MNOGO FALI i neDostaje.pa kažem,sanjam da imam takvu neku pored sebe i kako smo zagrljeni i kako se volimo i mazimo i ljubimo i ...tako ....ništa ,pozdarav..... :(
Hemfri je tužan... :cry: :cry: :cry:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Hemfri wrote:E mene Bel ,ne pitaš ništa...šmrc...neka,ako,,tako mi i treba....idi i ostavi me ,budi negde daleko...što dalje od mene..neka me izdaleka gledaju tvoja oka dva (recimo plava),jer ljubav je LIJEPA samo dok se ČEKA. :rock:
hahahahahahahahahaaaaa................
Hat,međutim,ja se smijem sad ovdije od muke,jer ja sam u svet narkomanije i zavisnosti ušao zahvaljujući jednoj devojci koja mi je napravila PAKAO od života...ija sam izgubio oko deset i malo preko godina u zavisničkom životu ,sad sam tek u početnoj fazi oporavka (tek skoro dve godine se NE drogiram,već sam na Buprenorfinu -što sve NE redovnije uzimam,jer imam nameru da i to batalim),želja mi je da se "drogiram životom"-ako se već takvom terminologijom koristim. A Ono što mi NAJ VIŠE OD SVEGA FALI JESTE NE DEVOJKA KAO DEVOJKA,VEĆ koliko god to patetično zvučalo,TREBA mi ,i osjećam NE OPISIVO VELIKU prazninu na mestu gde bi trebala BIT neka moja srodna duša,,,,toooo je nešto za čime moja i duša i srce i um,i uopšte CIJELO BIĆE VAPIJE ,da imam pored sebe tu neku posebnu,koju samo u snovima srećem a u životu ni jednom-svo su to bile loše ljubavne priče koje sam imao,ako ne računam onu PRVU PRRRRVU,-e TA JE ,bar ako mene pitate ,bila PRAVA,ali su okolnosti bile jako loše i razdvojili su nas drugi (zavisnost nema nikakve veze sa time jer tada nisam ni znao šta je zavisnost),da zaključim....fali mi ljubavi,,,i za mene je apstraktna i misaona imenica -ona NE DOKUČIVA,da se neka cura bavi samnom kao što se ova Bel zanima za tog momka,u mojem životu ne postoji takva devojka....ma kakvi ,ne postoji ni neka iole NORMALNA,...a meni TO JAAAKO MNOGO FALI i neDostaje.pa kažem,sanjam da imam takvu neku pored sebe i kako smo zagrljeni i kako se volimo i mazimo i ljubimo i ...tako ....ništa ,pozdarav..... :(
Hemfri je tužan... :cry: :cry: :cry:
Oci su mi smedje :( iako bih celim bicem volela da su plave :'(
A izvini, izvini, izvini sto te nisam pitala, ali eto sam si rekao, pa drago mi je sto si u sustini cist i naravno drago mi je sto zelis i to da batalis, zivot je mnogo lep bez toga. Moj jedini porok su pljuge iako i bez njih mogu :D a polako, ne moze u zivotu sve odmah, bit ce i neka djevojka koja ce da se zanima za tebe i koja ce te voleti, maziti i ljubiti, samo, nazalost, moras sacekati dok se ne desi :) Doci ce sve na svoje pa vise neces biti tuzan, prvoj mi se pohvali kad se to desi :D eto bar tako da se oduzim, kad te nisam pitala kako si :)
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Da se javim malo :) situacija sa njim je ista kao i predhodnih dana, niti ide na bolje, niti na gore. Sto se tice mog zivota :D treba da dobijem neki poslic ubrzo, tako da necu imati bas ovoliko vremena da razmisljam o njemu, vjerovatno ce mi biti bolje :)
Eto toliko, cisto da znate sta se desava :)
Post Reply