Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

[tanz] =D> :smt041 bas se radujem za tebe virtualna prijateljice.delujessi mi kao super osoba. bas bi voleo da te upoznam licno.ako nekad slicajno dolazis u Beograd ako zelis pusti mejl ili pp
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dzankoza wrote:[tanz] =D> :smt041 bas se radujem za tebe virtualna prijateljice.delujessi mi kao super osoba. bas bi voleo da te upoznam licno.ako nekad slicajno dolazis u Beograd ako zelis pusti mejl ili pp
Obecajem, ako ikad budem dolazila da cu ti javiti :) :roll:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc

Post by sanela »

Super, draga @beel...
Drago mi je što ćeš dobiti posao. Time će ti se otvoriti nova vrata i imaćeš još više prilika da se baviš svojim životom i da se usmjeriš na ono što tebe raduje. Sretno i piši šta ima. Ovdje imaš ekipu koju zanima šta se dešava s tvojim životom... :D
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

sanela wrote:Super, draga @beel...
Drago mi je što ćeš dobiti posao. Time će ti se otvoriti nova vrata i imaćeš još više prilika da se baviš svojim životom i da se usmjeriš na ono što tebe raduje. Sretno i piši šta ima. Ovdje imaš ekipu koju zanima šta se dešava s tvojim životom... :D
Ekipica je savrsena, pa makr i ovako virtualno :)
Hvala ti, naravno da hocu :)
Verujem da hoce, jer lakse je kad misli zaokupiras sa necim, i verujem da ce krenuti na bolje, mislim vec i jeste :)
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Pomoc

Post by Hemfri »

Beel,
Seti se i Hemfrija ako dodjes u Beograd,i ja bih te voleo sresti jer te i ja gledam kao neko bas dobru i kvalitetnu osobu koja itekako vredi i ima potencijala i bila bi mi čast da poznajem takvu devojku a još veća da te imam za prijatelja,baš mi je drago zbog tih novosti koje si napisala da su ti se otvorila i raduje me taj tvoj pomak napred -kao da se meni desilo nešto lepo,poljubac i sve naj bolje di želi tvoj drugar sa foruma :goodman: PDT_Love_18
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Hemfri wrote:Beel,
Seti se i Hemfrija ako dodjes u Beograd,i ja bih te voleo sresti jer te i ja gledam kao neko bas dobru i kvalitetnu osobu koja itekako vredi i ima potencijala i bila bi mi čast da poznajem takvu devojku a još veća da te imam za prijatelja,baš mi je drago zbog tih novosti koje si napisala da su ti se otvorila i raduje me taj tvoj pomak napred -kao da se meni desilo nešto lepo,poljubac i sve naj bolje di želi tvoj drugar sa foruma :goodman: PDT_Love_18
Pa i ja bih vas volela upoznati, naravno da hocu, ako me ikad put nanese u Bg, javim i tebi i Dzankozi :) hvala vam puno, iskreno se nadam, a i volela bih da se upoznamo i ispricamo ' live ', jer ste postali moji virtualni drugari koje puno, puno cenim i postujem :)
Hvala drugar :) takodje, i ja tebi zelim sve najbolje ( to vazi i za ostale sa foruma ) :) :*
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

A KO JE TO NAMA BEEL NALJUTIO PA JE NEMA NA FORUMU. ILI JOJ FORUMASI VISE NISU ZANIMLJIVI :?:
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Ma ko da me naljuti :) naravno da ste mi zanimljivi, samo me posao smorio :D bukvalno samo radim i spavam :D udjem tu ponekad,kad uhvatim malo vremena :) kako ste mi vi ? :)
Post Reply