Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

Hemfri brate, mislim da jos nije vreme da menjam nick. istina je da sam prestao sa drogiranjem ali ocu da stoji tu i da me uvek podseca na 10tak godina propustenog zivota. mozda cu ga promeniti malo kasnije jos je rano. Znas kako je kod narkomana nikad se nezna sto donosi sutra. pozz
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dina_d wrote:cao beel …nadam se da si u dobrom raspolozenju …pisi jeli ti se javio …i kako stvari stoje…misli na sebe ..znam da nije lako kad nekoga volis a taj neko je zaljubljen u drogu ili alkohol …al dok osoba sama ne shvati da mu treba pomoc i da nemoze sam niko drugi mu nemoze pomoci ….pozdravljam te i zelim ti srecu ..pozdrav svima na forumu
Cao :) nije se jos javio, iskreno, ne znam ni da li ce :) Pa da, u pravu si, nadam se da ce shvatiti kad tad :) hvala ti puno, i ja tebi zelim puno srece :)
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Hemfri wrote:Pozdrav Beel,
Moraću da se i JA složim sa kolezom džankozom (menjaj bre taj nick-nisi više to-NEKOĆ si BIO DžANKOZA,VIŠE NISI)...ili jesi ? :( ...
ellllllleeeMM-
PIŠI draga NAŠA Beel,biće ti lakše i iskoristi ovaj period kada se gospodin tebi ne javlja i ODMARAJ SVOJ MOZAK,bavi se stvarima koje TEBI prijaju,koje TEBE ispunjavaju i čine da se osJećaš LEPO-Lijepo,s obzirom da smo došli zajednički ovde do zaključka da ti je nekako "lakše" od kako se ne baviš njime-....pa hajde da ne pričam unapRIJED,....ali,sad se malo bavi SOBOM i "sopstvenim problemima",ne želi da ti kažem-savjetujem,kako je to što si nam sve ovde napisala donosi dosta jasan zaključak da ti zapravo gubiš svoje dragoceno,ne samo vreme,snagu,emocije,itd,itd,VEĆ I SVOJE BIĆE-koje je taj momak "malo "zlo Upotrebio,sanela ti je lapo napisala (na žalost) i opet na žalost,e POTPUNO U PRAVU,da je on zapravo sad "LJUT na tebe jer si ga na TERALA da ide da se leči a on možda misli da NIJE narkoman,i da je razmišljanjem došao do zaključka da je ružno od tebe što ga gledaš takvim očima"on u stvari ima sad osećaj griže savesti,hajde bar malo da mu dam neki kredibilitet,da ne bude baš skroooz da on ništa ne valja i da ga treba otpisati,NE,ali ,DRAGA BEL ,JEDINO ŠTO MISLIM U VIDU SAVETA -KOMENTARA JESTE ,ono što su ti već napisali,DA NE POSUSTAJEŠ I DA GA NE JURIŠ TI VEĆ ON MORA DA SE TEBI,NE JAVI,VEĆ DA ON TEBE JURI KAKO BI MU BILA PODRŠKA -ALI NE U DROGIRANJU I ŠUPLJOJ PRIČI KAKO će da ide na lečenje a posle tri dana ,sve padne u vodu-JOK,da tako NE BUDE,ti se (shvatio,li smo ,sam,da ga voliš i da ti nije sve jedno,da jeste ,ne bi uopšte ni pisala ovdje i pitala za savjete...)MORAŠ BITI JAKA I IZDRŽATI,DA NE "UZMEŠ TU DROGU-KOJA JE ON",već da se REVNOSNO držiš svojeg stava -DA SI TU ZA NJEGA,DA GA VOLIŠ I DA ĆEŠ MU BITI PODRŠKA I OSLONAC ALI!!!-AKO SE ZAISTA BUDE KRENUO LEČITI ,A ne samo da se sve svodi na njegovu kupovinu vremena-praznim pričama,uostalom da sad više ni sam ja ne bih vrteo šuplju priču,ovime završavam post uz ,NE DAJ SE BEEL,SVI TI OVDE DRŽIMO FIGE DA IZGURAŠ SVOJE I DA SE ON "OPAMETI",pozdrav i ŽIVI SAD MALO SVOJ ŽIVOT :)

Pozdraaavcic :) ma iskoristavam maximalno, veruj :D Znam, rekla sam odmah da je sanela potpuno u pravu, ali sta da se radi :) Eh pa, cekam da vidim da li ce da me juri :D mozda nekad shvati neke stvari, samo sto ga lose drustvo i droga uzimaju u svoje kandje, a on naivan. HVALA vam svimaa punoo :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pomoc

Post by sanela »

@beel
Samo da ti kažem da je tvoja otvorenost i dijeljenje problema s nama sigurno pomogla i pomoći će velikom broju djevojaka koje se, nažalost, kao i ti nalaze u situaciji iz koje ne mogu vidjeti izlaz.
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

sanela wrote:@beel
Samo da ti kažem da je tvoja otvorenost i dijeljenje problema s nama sigurno pomogla i pomoći će velikom broju djevojaka koje se, nažalost, kao i ti nalaze u situaciji iz koje ne mogu vidjeti izlaz.
Nadam se da ce pomoci, iskreno bih voljela, jer nije lako biti sa osobom koja koristi drogu.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

beel jel ima nekih promena.
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dzankoza wrote:beel jel ima nekih promena.
Jos uvek ista situacija. :shock:
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Pomoc

Post by dina_d »

fino beel da si se javila …..drzi se …..i jai ako bude nekih promjena
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

dina_d wrote:fino beel da si se javila …..drzi se …..i jai ako bude nekih promjena

Drzim se jos uvek :) hocu, naravno :)
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Pomoc

Post by Hemfri »

Beel,
Dok čekaš "godoa"da ti se javi,i dok se jedeš razmišljući šta se sad dešava sa njim,zašto ti se ne javlja,da li te voli ili...i tako dalje i tako bliže...čisto ...hmm..."rekreacije radi"-hajde ,znam da se ljubav ne može meriti niti sa njom kalkulisati (što mi zavisnici itekako umemo da radimo-ne namerno već u trenutcima dok droga upravlja našim životima,dok zapravo mi uopšte nismo svoji-da se tako izrazim),stavi na papir,Šta ti sa tom vezom sa tim momkom "Dobijaš-šta imaš za uzvrat,kao neke pozitivne stavke"-a Šta GUBIŠ....kažem,čisto rekreacije radi,ako ništa drugo ,ono bar da prekratiš vreme i daš tvom mozgu jedan paralelni zadatak....ono debela crta na sred ,sa jedne strane "Ja sa tom vezom sa njime dobijam ...to..to..to..i TO...a sa druge strane,Ja sa tom vezom i bavljenjem njom i uopšte tom celom pričom sa tim momkom-Gubim....to,to,i TO....probaj...mošda sama sebe iznenadiš "rezultatom"-te interne,i intimne ankete,,,,pozzz i čuvaj se loših ljudi i situacija,iznad svega ,znaj da NISI SAMA ;) P.S. Rezultat ,Naravno je tvoja tajna :idea:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply