Pomoc SKIDANJE TRODON

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Nadi
Posts: 1
Joined: Fri Jan 02, 2015 1:13 pm

Pomoc SKIDANJE TRODON

Post by Nadi »

OVO JE UKRATKO MOGO SAM JA OVDJE RAZVUC DA SE MOZE CITAT DVA DANA .Npr bobe spid a trava da ne pricam svaki dan se pusilo.Ali to sam batalio zelim da budem normalan ali tesko..



Zdravo prije svega sretna nova 2015.. Eh da pocnem..
Vidim ovdje vecina je ovisnika o Heroinu na svu srecu u nesreci to nikad nisam tio u zivotu imo sam prilika ali nikad al znam da sam navucen na slicno govno tom..
Da ne oduzavam sad previse .. Na trodonima sam mozda oko 4 godine bilo je tu napocetku konzumiranje par puta u sedmicu ali svremena na vrjeme javlja se zelja za taj isti osjecaj svaki dan i kao sto znate to s vremenom na vrjeme je potrebno sve vise da bi se ponovio taj osjeca..Odlucio sam se skidat sa trodona nakon 4 godine konzumiranja uz koje sam pravio pauze.Najduza pauza je bila 6 mjeseci..Vecinom sam pusio travu uz trodon al kad sam jedno jutro zapalio joint a nisam se lupio trodonima nakon jointa se pojavila "VELIKA PSIHICKA KRIZA" ono bas sam samo mislio na to i tad sam bas svatio da sam u velikim govnima.Eh ova druga pauza od 6 mjeseci prvu sedmicu nisam tio pusit travu jer naprosto kad zapalim joint a ne pojedem dontrose bas se osjecam u kurcu..Poslje prve sedmice sam poceo pusit opet svaki dan i da bogda je tako i ostalo ali ne opet se javlja zelja za ponovnim uzimanjem i znate vec kako to ide uzeo sam.I onda opet svaki dan i opet se sjebem.I do neke dvije sedmice sam bas odlucio da mi je dosta toga i kreno sam da se skidam.U tih sedam dana uzimo sam 2mg SUBOXONA i pomoglo mi je ali sam samo jednom popio 10 trodona jbga povuklo me.I drugu sedmicu sam nastavio sa 2mg SUBA.I evo trenutno sam cist nisam na trolama ali znam ono da ce se opet u meni probudit taj osjecaj za ponovo isti fealing pogotovo nisi uzeo dugo sad bi ti bas sjelo.Eh sad IMAM PAR PITANJA NA KOJI MI TREBA ODGOVOR.Znam momka jednog on se roko subom u venu i on je BAS NAVUCEN NA TO GOVNO..Al ja ono 2mg pod jezik i dobar citav dan normalan nema filinga i sl.Trebam sad odgovor od nekog iskusnog ko je dugo uzimo suboxon 2 mg i kolko je potrebno dugo konzumiranje da se navuce na njeg?Upute o ljeku pise 2 godine al ti doktori nikad nisu uzimali to tako da im se ne moze vjerovat..IMAM JOS JEDNO PITANJE.DALI SE SUBOXON 2MG MOZE PREPISATI ZA LJECENJE OVISNIKA O TRAMALU preko 3 godine u BIH.Znam vecnim da to ide za H ali trodon i H su malte ne iso samo sto je ovo sinteticki H.Znaci interesuje me dali se BIH moze prepisati suboxon ovisniku preko 3 godine koji je na trodonima?Vec sam jednom bio kod psih... ali nisam tio jos nista pricati puno vezano za gudru i sl.Moli m vas odgovorite mi?Ja znam da se moze i nacisto skinut , al kad sam se god skido nacisto kad tad kroz par nedelja javi se prevelika zelja za uzimanjem a suboxon obnavlja receptore u mozgu tako da pomaze i unistava zelju za uzimanjem.Sry sto sam dosadan i sto postavljam opet isto pitanje dali se Suboxon moze prepisati ovisniku o Trodonima preko 3 godine?
ristabancho
Posts: 3
Joined: Mon Jan 26, 2015 12:42 am

Re: Pomoc SKIDANJE TRODON

Post by ristabancho »

Burazeru ja sam uzimo trole godinama nekad i po 30 kom na dan! Dali mislis da ce ti biti lakse ako se navuces na sub? Ja sam tako probao zamjenu doduse ja sam zamjenio sa dopom pa se nakacio na njega! Ista prica ti je i sa subom! Uzmi malo bensova i amizol i polako!!! Znam da nije lako ali ti je tako mnogo bezbolnije!!! Po i srecno!!!
Post Reply