SA DNA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: SA DNA

Post by lutalica »

Pozdrav,eto sad znam da nissam jedina.imala sam tako strahove da. Sam tripovala da ce mi neko nestonapraaviti,sta ni sama neznam,da mi se sprema nesto,i najsigurnija sam bila u kuci,nisam smjela da izadjem,al nije bilo stvarne potrebe.onda je proslo,sad se javi rijetko na momente.i mene zanima sta i od cega je i to.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SA DNA

Post by dzankoza »

Ja samo da se pohvalim. 2 meseca cist :lol: .od droge alkohola i drugih pratecih poroka..
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SA DNA

Post by sanela »

dzankoza wrote:Ja samo da se pohvalim. 2 meseca cist :lol: .od droge alkohola i drugih pratecih poroka..
Svaka čast džankoza!! =D> =D> \:D/
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SA DNA

Post by dzankoza »

Par danas sam radio nesto i danas sam to naplatio. 10000.u mojim rukama.drzim ih i gledam.Pomislih u sebi kako bi trceci otisao kod dilera i uzeo za sve pare.Gledam ih i neznam sta bi sa njima. posto sam sam sve svoje stare narkomanske dugove vratio odlucio sam da kupim sebi jaknu posto zadnjih dve,tri godine idem kao klosar.U vijetnamci po kojoj me zna pola beograda. jebote koja sitnica koja me je danas icinila vrlo srecnim.
A od sledece zarade cu mojoj divnoj porodici koja me je svim srcem podrzala u mom lecenju da kupim neke poklone posto sam im pokrao sav nakit i gomilu vrednih stvari.Znam da tim nemogu da im sve nadoknadim ali ce me i to uciniti jako sretnim a i njih verujem. Mogu vam reci da mi zivot konacno ide uzlaznom putanjom sa gore pomenutog dna.Jeste da je dva meseca kratak period ali se osecam bas dobro. Dobro spavam i bez lekova jedem redovno i obilno sto je za mene bilo nezamislivo. polako nalazim normalno drustvo i da neverujem sebi da pronalazim zajednicke teme sa njima.KO BI REKAO DA CU JA MOCI TAKO DA ZIVIM. :smt026
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: SA DNA

Post by nepopravljiv »

a dje ledna ti je u vijetnamku po beogradu. :D strah od izlazenja vani ,meni se desavalo da me puca takva nervoza da kad izadjem nedje nepravda me neka vata da je to strasno.svi su mi krivi konobar u kafic sto mi nije donio 3 kesice secera nego dvije,,,u saobracaj drugi vozaci.tripovao sam da na trafiku oce da me prevari za kusur.scene pravio po ulici.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SA DNA

Post by dzankoza »

NA VRHU
Ponovo sas sam...Gledam iza sebe put koji sam prosao da bi stigao dovde... Provlacio sam se kroz siprazje i trnje zivota. Kroz mulj koji mi je ponekad dolazio do grla. puzeci isaoa na gore kopajuci noktima klizavi prolaz ka svetlu koje se jedva i videlo. Dva koraka napred pa jedan nazad. najlakse je bilo odustati i prepustiti se mulju da me povuce u smrt.i kad sam konacno ugledao svetlo i stao na vrh pogledao sam u rupu iz koje sam izasao, i video sam ljude slicne meni nekie koje se bore kao ja i mnogi drugi koji su na vrhu. I one druge koji se muce traze oslonac, milost koji zele uspeh bez borbe.Zele ka cilju bez istinitog cilja i dalje su u zivom blatu i polako tonu. Ponos osecam ponos jer sam se makar za stepenik izdigao i izdvojio od njh, iznad zivota iznad sivila i proslosti. i zivot je polako poceo da prima smisao, da se vracaju boje. i vazduh koji je tako svez i lepo mirise daje mi oblik sigurnosti i srece.Ali ipak zar se to nebi moglo sa nekim podeliti.Zato bi hteo sve ovo podeliti sa svima koji se bore za sebe i osecaju isto. to je kruna posle svih trenutaka koje ovakav zivot nosi
User avatar
Nicolo b
Posts: 71
Joined: Wed Aug 20, 2014 5:20 pm

Re: SA DNA

Post by Nicolo b »

Najjaca je prica kad se ramisljam da kupim nesto od garderobe,telefon nebitno sta,pa se mislim skupo mi nije skupo,pa se setim koliko sam dnevno znao bez ramisljanja da skrcam na gluposti i nasmejem se sam u sebi i malo opustim ruku
PROTECT ME FROM WHAT I WANT !!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: SA DNA

Post by dina_d »

baravo dzankoza …samo naprijed …bice puno lijepih trenutaka u zivotu srecno
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SA DNA

Post by dzankoza »

pozz nikolo. i meni se upravo to desava. sad mi nekako zao da potrosim pare. i kad nesto kupujem obavezno gledam cenu. i da ne potrosim sve. A ranije je bilo tipa za sve pare nebitno dali ce mi ostati za za cigarete i klopu. evo 10 dana nosim neke pare sa sobom i prosto neznam sta bi sa njima ne svrbe me kao ranije. sigurno ti je poznat taj osecaj kad ti nedaju mira pa pocne budjenje dilera u 5h ujutru.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: SA DNA

Post by dzankoza »

3 meseca bez droge. antidepresivi na minimumu (ksalol 1,5mg) lekovi za spavanje nula jos malo pa ostaje samo naltrekson i esperal. neko bi rekao pa sta je to. ali za mene je to veliki uspeh. nikad nebi rekao da ja to mogu. :smt038
Post Reply