velika podrska svima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
vivien
Posts: 4
Joined: Fri Dec 19, 2014 12:54 am

velika podrska svima

Post by vivien »

Pozdrav svim clanovima i onima koji mozda kao ja godinama citaju ovaj forum à nikada se nisu prijavili niti komentirali.Nisam imala problema sa drogom bilo koje vrste ikada vjerovatno iz velikog straha da uopce probam.Vec zaista dugo vremena citam ovaj forum (jos u vrijeme kada je katarinamedici pisala svoju ispovijest).Mozda ce vas zanimati zbog cega ako ne dijelim vasa iskustva i problem.Razlog je jedan dragi poznanik ,dobar,divan momak i prijatelj koji se predozirao ima vec mnogo godina.Cesto ga se sjetim i voljela bih da je jos sa nama.Da je kao onaj kojeg sam poznavala kada jos nije bio u problemima. Kako cesto citam vas forum,mnoge "likove"sam upoznala kroz ispovijesti i komentare i bez obzira sto nisam bila aktivan clan,bila sam sretna kada bi netko uspio da se izbori za "zivot"a isto tako tuzna kada bi napisali da je netko preminuo.Svima Vam zelim puno srece i snage da u svojoj borbi uspijete od srca!
vivien
Posts: 4
Joined: Fri Dec 19, 2014 12:54 am

Re: velika podrska svima

Post by vivien »

...nisam napisala kako je taj drugar preminuo...bili su on i njegova ekipa u stanu kod jednog prijatelja i sredili se svi...on nije bio dobro...od straha iznijeli su ga van iz stana i stavili na stepenice...stan je u centru grada...ulica je prolazna..ali bilo je kasno navece....ostavili su ga misleci da ce ga netko pronaci dovoljno brzo ali nije...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: velika podrska svima

Post by sanela »

Draga vivien, dobrodošla kao registrovani član foruma. Zaista ima ljudi koji nas nekako obilježe za život svojim životima, jednostavno nas dotaknu i ne možemo ih nikad "izbaciti" iz svog srca. Ja vjerujem da su ti ljudi ušli u naš život da nas učine svjesnijim.
Hvala ti što si svoje iskustvo podijelila s nama, jer ima puno ljudi koji "samo" čitaju, ali priče koje ovdje ljudi pišu utječu na svakog čitaoca, jer ih pišu ljudi koji se guše i pokušavaju doći do daha svaki dan.
Sve najbolje!
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: velika podrska svima

Post by manson4ever »

Allah da te nagradi! I tebe Sanela!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: velika podrska svima

Post by sanela »

Ja tebe, bogami, ne mogu da shvatim ozbiljno kad ovako nešto napišeš.
vivien
Posts: 4
Joined: Fri Dec 19, 2014 12:54 am

Re: velika podrska svima

Post by vivien »

Hvala lijepa na dobrodoslici.Imas pravo Sanela neki ljudi nam ostanu pri srcu i ostave trag u nasim zivotima.Rado ga se sjetim,bio je tako pozitivan vedar,dobronamjeran i gledajuci njega shvatila sam koliki je droga veliki problem i kako se lako navuci a vratiti se natrag u "zivot"dugacak i tezak put.Njegova cura se izljecila.Kad je dosla na njegov pogreb bila je tako mrsava da je izgledalo da ce se slomiti hodajuc.Ali eto uz veliku podrsku roditelja ona je uspjela. Zeljela sam isto tako dati pohvalu za forum,dobro je razmijenjivati iskustva,podijeliti teske trenutke ili pak misli,lakse nego drzati sve u sebi.Meni je ovo eto jedino mjesto gdje sam progovorila o tom momku.Inace ako bi krenula razgovarat sa nekim o tome,uvijek bi govorili da se netreba opterecivati ruznim stvarima a ja pak imam osjecaj da ljudi zive onoliko koliko ih se mi sjecamo.
Svako dobro svima!
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: velika podrska svima

Post by manson4ever »

Neko me hakovao, nisam ono ja napisao.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: velika podrska svima

Post by sanela »

manson4ever wrote:Neko me hakovao, nisam ono ja napisao.
Hahaha
Tako mi se i ucinilo.
Post Reply