Oproštaj sa svima :(

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Oproštaj sa svima :(

Post by Hemfri »

...Ne znam ni sam kako da napišem ovaj"post"-ovo POSLEDNJE ISPOVEDANJE,i kako da se oprostim sa svima Vama na ovom forumu preko koga sam upoznao puno divnih ljudi (pored onih koji su vrlo rado me podjebavali i prozivali i stajali na muku -osuđujući me ,a da me pri tom uopšte i NE POZNAJU...)..
al sad...šta je-tu je...
U mom životu se ,umesto da se napokon dogode neke stvari i ostvare "sigurna obećanja"-od strane poslodavca koji je trebao da mi život iz TEMELJA promeni na dobro-da mi to bude BUKVANO ODSKOČNI "BOOSTER"
STEPENIK,da zahvaljujući tome zaradim pristojan novac,uđem u ne osvojivo zatvoreni krug ljudi-ekipe koja stalno radi i snima,meni je to SVE IZMAKLO pod nogama,kad sam pre tri dana od druga koji je scenac,saznao da su oni koji su mi 1 kroz 1 obećali posao i da je to gotova stvar -na mail su mi poslali marta scen...i rekao mi je "glavni" -vođa CELE te priče ,da sam ja apsolutno u tome i da negde avgusta očekujem da počneMO da radimo-što bi u mom slučaju kažem,značilo,ozbiljan finansijcki priliv sa tendencijom da toga TEK bude i to jOŠ MNOOGO VIŠE+da napokon uđem u tu stalno-radeću ekipu i da dobijem dugo očekivani manevarski prostor da se ODVOJIM od mojih i da ZAPOČNEM SVOJ NE ZAVISTAN ŽIVOT! NE ZAvistan u SVAKOM SMISLU TE REČI,sa raznim supstitucijama sam od marta ,od kad mi je to "OBEČANO" od...jednog JAAAKOG i BITNOG ČOVEKa-neću spominjati imena,niti ŠTA-o čemu se radi,ali ,od tada-marta sam počeo da smanjujem i to na svoju ruku postepeno BUPRENORFIN do TE MERE da ja već neko vreme taj lek podižem čisto da bi moj lekar mislio da sam i dalje u zavisničkoj priči ,a ja zapravo već DVA MESECA NE UZIMAM APSOLUTNO NIŠTA! Ni trava,ni Bensedini,a o onom šejtanovom prahu i da ne govorim-dakle zbog svega toga sam POTPUNO "RASKINUO" SA Psiho Aktivnim Supstancama-kako bih psihički zdrav i spreman po svim stavkama ,sačekao taj posao!
Međutim desilo se to ,da mi NIŠTA NISU JAVILI,što sam ja očekivao ovih dana,da mi kažu samo datume kad i šta precizno-umesto toga ja sam saznao da su oni još PRVOG AVUSTA POČELI da UVELIKO sada već RADE na TOME a meni ama baš ništa niko nije javio,i sad kada sam to saznao -da sam ispušio za šansu koja bi mi proenila život iz temelja,je PROPALA,sad više ja nemam šta ni da kažem dalje a bogami ni da mislim sem da se lepo pristojno pozdravim sa svima Vama ovde,posebno saneli,koja je imala zaista puno strpljenja i razumevanja za moje "ispade" ovde na forumu i pokazala da je zaista moderator koji zaslužuje da to i bude,ali na stranu sad to....moj život je sad dospeo u REALNO beznađe,bez IKAKVE MAKAR APSTRAKTNE TEPRETSKE IDEJE ŠTA DALJE-tako da...ako se ne desi neko čudo(a ja u čuda nešto više i ne verujem),ovo je kraj za mene i moja planiranja i nadanja da ću bar sa 37 godina napokon se staviti na SVOJE noge i napokonposle dugo cimanja,truda i iščekivanja dobiti ono što mi menja život a i obećano mi je da je sve to 100 posto sigurno i završeno ,samo da sačekam avgust kad se počinje....ništa da se ne ponavljam više-saneli sam napisao na privatnoj poruci koja je moja porodična situacija i sad javno pišem da je ovo -što mi je ,sad je i VIŠE NEGO JASNO izmaklo ,lišilo mogućnosti da se sklonim od svega toga i ne budem više zavistan ne od narkotika od koji već neko vreme i nisam,već i egzistencujalno,ali avaj...više sile su tako presudile,neću se vraćati drogiranju,ali se isto tako neću vraćati haosu o kojem sam pisao saneli...tako da je ovo jedno veliko ZBOGOM SVIMA na ovom mudrom forumu,neka mi oprosti ako sam nekoga nečime povredio,....odlazim ko znma gde i ko zna kako ću sad dalje,sad prvi put ZAISTA POJMA NEMAM NI U TEORIJI ŠTA ĆU DA RADIM SA SOBOM,da se ubijem neću,tu fazu sam prevazišao,ali da živim u ovoj priči u kojoj sam,a da pritom nemam niakkve šanse za boljitak....nemam šta dalje da napišem,jbg,life is a bitch :( Zbogom svima. Kraj-Gotovo ,neće se nastaviti. Sanela možeš ugasiti moj nalog ako hoćeš,jer ,ako se ne desi meko čudo,...to je TO-KRAJ!
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply