Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Hvala svima vama koji ste stali uz mene i koji razumenet u kakvoj sam se bezizalznoj siutaciji nasla.
Instikt koji zena dozivljava ne moze se porediti ni sa cim na ovom svetu, najlepsi je a najbolniji kada znas da tog deteta nece biti.
Ali naravno, ONO, jaka sam i guram dalje, nece mene jedan neuspeh od pre nekoliko meseci da poremeti...Tj jos malo pa za nekoliko meseci bice godinu dana!
Pozdravljam vas sve!
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
Dj Simo
Posts: 2
Joined: Mon Feb 06, 2006 11:45 pm
Contact:

Re: Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Post by Dj Simo »

heh....evo ja cackam ovuda nako 2 godine.....vidin da si ti odavno prestala pisat, al me bas zanima sto se dogadja s tobon!!!!!aj nadam se da ces nac vremena i napisat koji post za nas znatizeljne...heheh.....btw ovo je jedini post koji sam postao jer me nadahnula tvoja ispovjest:

"pozdrav ljudi ja sam iz HR iz Splita, procitao sam cijelu tvoju ispovjest DA i potaknula me na nekarazmislanja; nikad nisam probao nista "jace" od trave ali travu i alkohol cesto knzumiram mislio sam probat extasy ali nakon ove tvoj price. OSTAJEM NA TRAVI I ALKOHOLU"

ali ovo sta san izjavio sam u protekle dvije godine sve bacio u vodu.....jer sad iza sebe imam poprilicno velik asortiman droga: od exera, speeda, ice-a do lsd-a cocaina, gljiva.....svega poprilicno....al sam sve to shvacam kao zafrkanciju!!!!!

nadam se tvom skorom javljanju!!!!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re:

Post by preispitivac »

Dracula wrote:Imao sam jednog prijatelja... bio je dobar covek, na zalost vise nije medju zivima... On se navukao prilicno kasno, sa trideset i nekoliko (to je izgleda jos gore). Kada je shvatio koliko je zaglibio (a to nije bilo nista u odnosu na ono sto ga je cekalo, a, na srecu ili na zalost, najveci deo nikada nije ni okusio, prerano se za njegov narkomanski staz overio), pozalio se i pitao me kako da se skine... Ja sam mu u polu-shali odgovorio: - Za pocetak bi morao da prekines da se drogiras :-)

Mislim, jasno je valjda sta hocu da kazem...
Ovo je anegdota sa najvise poente na koju sam ikad naisao vezanu za ove teme. Bravo.
Jurim rep
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Post by ONO »

8)
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Post by ONO »

Stvarno..proslo skkoro 4 god..Angel :axe: di si?
My lost...and here we go again...
User avatar
neko
Posts: 18
Joined: Wed Jan 06, 2010 11:50 pm
Location: montenegro

Re: Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Post by neko »

Bas potresna prica!Sta li je sa njom?Zna li ko?Nadam se da je uspela!
Pomiri se sam sa sobom,pa ce se sa tobom pomiriti i nebo i zemlja.Sv.Isak Sirin
Crne Rupe
Posts: 2
Joined: Sun Jan 27, 2013 8:42 am

Re: Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Post by Crne Rupe »

Dobro je. Ziva je i zdrava je.
Post Reply