Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Umesto ispovesti neka tudje reci govore za mene

"Na mahove sam pomisljala da se utacem u neku vecu stvarnost kao sto se reka utace u more, da u njoj posedujem neko mesto ili da joj makar pristupam na plodan nacin, da na toj stvarnosti ostavljam nekakvog belega, da joj ugarak kradem, neko mesto odakle je izgledalo da se neprozirnost svega otvara zamucenom curenju svetlosti i krvi. Verovala sam ziva,otvorenih ociju presecam cvor iz koga sam se radjala. Turobna i snosljiva patnja, prigusujuca ugodnodt najednom su bili otklonjeni blagodareci ustrojenom ozarenju nekih beznadno uskladjenih reci. Podudarali smo se izvan vremena, ali vreme je podavijalo kolena i, ako njegovom toku nisam davala pravac, bila sam upravljala njegovim silovitim pomracenjima. u to sam verovala. A damar ponora pogresno je skandirao zrtve darova koje rosa prinosi suncu,na polju, na svakoj bodlji..."
Zak Dipien

"Pisanje. da li je ono san nepostojaniji, san u kome sudeluje mnostvo sporednih lica? Ili je prekomerno uzbudjenje nekog bdenja koje satire sve sto ga podnosi, dok nas baca u beskrajno otvoreno srediste njegove zenice? Mi trpimo uticaj tok unezverenog oka u kome se sustizu sve svetlosti nepisanog zakona, i zemljotresni uzlet ponad mora. Njegova urobna vecnost, njegovo balsamovanje u slovu i u vremenu obnavljaju se u muckom ubistvu cutke koje odgadjamo toliko dugo koliko pisanje prolazi kroz nas i cini nas nevidljivima. Jedna zvezda, nepripremljena, prelazi preko bedema. pacenici smo njenog perverznog matrijaharta. I uskladivsi svoje disanje sa njegovim ostajemo zatocenici mirisa mahovine u naprslinama njegovog carstva."
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Koliko je puta bol sibao misli i otkrivao iznova i iznova da sadasnjost u kojoj zivimo zauvek je iskasapljena bolom proslosti koji ne mozemo da zaboravimo.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

zasto si ubila bebu?zasto su ljudi tako sebicni? najlakse je reci ja to ne mogu!
User avatar
Dlakava Strvina
Posts: 33
Joined: Tue Nov 22, 2005 5:30 pm

Post by Dlakava Strvina »

opravdano je jedino shizofrenija i sida i sl...za druge stvari nema opravdanja..zivot nije med i mlijeko...vishe smara nego sto daje..ali ubijati nesto sto je vec dato to je uzasno...PS..nisam nikakav vijernik ni kvazivijernik vec sam samo tata...koji je stisnuo muda i pogledao zivot..otvorenim ocima...
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

Dlakava Strvina wrote:opravdano je jedino shizofrenija i sida i sl...za druge stvari nema opravdanja..zivot nije med i mlijeko...vishe smara nego sto daje..ali ubijati nesto sto je vec dato to je uzasno...PS..nisam nikakav vijernik ni kvazivijernik vec sam samo tata...koji je stisnuo muda i pogledao zivot..otvorenim ocima...
ko kaže da je jedino to opravdano?

tata, stisni muda i pogledaj život, otvorenim očima... sigurna sam da ćeš videti da ništa nije crno ili belo... opravdano iz tvog ugla ne znači i opravdano ili neopravdano iz mog ugla...

tata, stisni muda pa nauči da je mnogo pametnije ćutati kad ne možeš da promeniš nešto što je već urađeno, a komentarima možeš otežati nekome kome je već dovoljno teško i bez tvojih komentara. tako ćeš možda i naučiti svoje dete da bude bolje od tebe - da nauči šta je milosrđe, ljubav i saosećanje.

darkangel, žao mi je što ti je bilo teško i što ti je sada teško. znaš zašto si to uradila. gotovo je, nema nazad. neka ti bude nauk za ubuduće.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

ljudi, stvarno, i bez vasih komentara devojci je tesko. A, sto se muda tice, sta mislis druze, kolika su potrebna da bi se neko odlucio na tako nesto i plus da tako nesto pustis u etar.
P.S. Angel, nadam se da su ti stigle moje dve poruke, jer su kod mene u folderu "poruke koje se salju" jos od jutros, a tebi je poznato da sam analfabeta sto se tice tih stvari :-D
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

evo da vam odgovorim...Toliko sam hemije strpala u sebe, kilograme speeda, exera, trodona, raznih lekova i heroina,plus sam mesec dana pre toga bila na terapiji silnim infuzijama, injekcijama,lekovima...Zar da igram igru na srecu???Loto??Da se tako zezam pa da rodim debila, dete koje ce da se muci ceo zivot zato sto sam ja zatrovala i uprljala svoj organizam????Bolje da se uopste ne rodi nego da se rodi i pati, ako cemo tako da gledamo. I jeste,tesko mije, uzasno mi je, ali bolje je ovako, nego tako...Ti jesi tata ali da li je mama narkomanka ili je cista???IMA RAZLIKE....
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

da se nadovezem na strvinin komentar...koliko se ja sjecam, ispravite me ako grijesim, ali otac po prici darkangel, je bio nesposoban da omoguci normalan zivot sebi, a kamoli djetetu...uostalom nije mi jasno kako iko moze da je osudjuje?...pa valjda ona najbolje zna zasto je to uradila...
mislim, strasno mi idu na zivce kometari tog tipa, pogotovo kad su autori muskarci, koji by-the-way nemaju pojma sta sve prodje kroz glavu jednoj normalnoj zeni prije nego sto donese takvu odluku....pa jel' vi mislite da je abortus isto' sto i recimo otici na pijacu jbte?...ma ne moze ba ni jedan muskarac da razumije borbu izmedju prirodnog majcinskog instinkta i griznje savjesti...najlase je sklepat' dijete i onda polemisat o moralnosti izbora majke koja je ostavljena na cjedilu...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...neka prvi baci kamen onaj tko je bez grijeha...

...prema tome D.A. što je bilo bilo je...
Sad imaš priliku,za razliku od prije, da svojoj djeci (kad ih budeš imala) pružiš kvalitetniji život...

...i razumijem te u potpunosti...

Pozz...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao Angel!!

Ma divim ti se kako si to izgurala, cak sam i ponosan na tebe na neki nacin.
Eto slucajno se ista stvar desila s jednom frendicom, ma identicno skoro...trazila me pare za operaciju, pomogao sam joj.
Naravno da ne mogu pojmiti taj instinkt i bol koju prozivljavas...krivnju,ali mislim da si dobro ucinila, kako kaze Jose, nek prvi baci kamen ko nije nesto zasrao u zivotu. I niko ti nema pravo suditi! Ovo je tvoj zivot!

Ajd fajterice, budi mi jaka, bit ce sve ok... :wink:

jago
My lost...and here we go again...
Post Reply