DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by boki_ »

Ja sam za to da svi postave fotose...tako znas s kim pricas


jedna kratka prica vjecnog wikendasa (wikend zaista)

Jednom uzmem kristal meth i odem u setnju i pocnem mastati o zelenoj i vudu kao da smo raja itd...
i naidje neka zenska bila je noc i sa nje ili ona uvrjedime big "K" pa se pitam ko je ta zelena -japanka mozda ko bi znao
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by boki_ »

zeleni ako jesi ili nisi, svejedno, to i jeste japanski melem....
ako nisi nego nase gore list jos uvjek te cjenim malo ali te ne citam jer nisam bio na forumu sto proletja....
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by boki_ »

a, to je bilo ajd citao sam tad forum, pa o cemu cu misliti...imam motj da mislim o cemu hocu....malo skupo kosta kad te ljudi ne znaju odavno kao sto dozivjeh u BL -- pa jebote proslo je 20 godina - pola zivota...

Rjetko mislim o kljudima ali kad sam motj -- ne jebem nista, kuzish
hEIL hEIMAt
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Dje ba zapelo boki, drug?
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by boki_ »

I ja volem sam na cafe...s stampom, iako....

Ali naprosto ne mislim da zene, makar i one naaaj, naj, naj...imaju bolje nokte na nogama od mene..

ko reko taj ne poreko

Sanela, ruka ruci nismo k..ci

Drma mi swe drma mi se na katchketu cvjetak...
hEIL hEIMAt
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Jah...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Ladno sam dobio 3 godine robije za jebenu travu koju sam posedovao...lepše mi je bilo kada sam imao probleme sa gudrom,otkako sam prestao(preko tri godine)samo nizbrdice u zivotu...serem se u srpski pravosudni sistem.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Baš moraš ležati? Ništa uslov?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Ne.To je najmanja kazna(navodno)koju su mi mogli dati,od 3 do 12 godina...nisu ni dokazali prodaju ali sada ti clanovi stoje u paketu,ne mogu da ih satro razdvajaju...mater im jebem,dodje mi da uzmem zolju i opalim u sud,pička im materina...Ići ću na apelaciju i ako tu ništa ne smanje,prvo ću jebati mater advokatu i da mu tražim nazad 1000 evra što sam mu dao van okvira plaćanja,da se založi za mene.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Kad se setim koliko je vremena prošlo otkad sam se prvi put ulogovao na ovaj forum(a jos vise otkad sam ga pratio)...mislio sam da sam ga pogresno shvatio time sto sam se samo sprdao na njemu jer odavno mi je jasno da smo svi razliciti i sto vise pokusavamo nesto ovde nauciti,sve manje znamo...Zašto???
Bacio bih akcenat na zadnju reč"ZAŠTO"zato sto smo svi razliciti,bez obzira sto nas narkomanija spaja,ne mozemo svi u isti koš,pa da ga jebeš.nekom je pomoglo ovo,nekom ono,neko se nije izvukao ,neko nikad i nece,neko zivi u uverenju da je izlecen(farmaceutskim kurcima,palcima,da ih ne nabrajam),neko je jači,drugi je slabiji itd...Najgore od svega je što svi,polazeci od sebe,savetuju ljude sta i kako,da sam ja admin,bio bih najgori,ogranicio bih ljude sa foruma na maksimalno pet.Jedan bi govorio MRŠ U KOMUNU,drugi bi vabio ljude u anonimne,treći supstitucija...sve između je sranje tipa,popij dva rivotrila uveče,naravno uz 8 mg bup-a a sutra nabavi flormidale i videćeš kako će da bude bolje,"meni" je npr pomoglo.
Naravno da ne smatram sebe prvom rupom u saksiji sto pisem ovo ali ja sam uspeo bez ikakve zamene,komune,AN sastanke da ne uzmem heroin preko tri godine,ne znam ni kad je to bilo jer sam davno prestao da brojim...da li sam pio,povremeno duvao,pa naravno ZIVEO sam,zezao se,pravio greške...ali sve to bez trunke horsa u veni...Sad neću ostale da gnjavim kako sam ja uspeo jer ponavljam NISMO SVI ISTI...Kakva onda korist od mog savetovanja.
P.S Draga Sanela nisam mislio da ti na bilo koji način sabotiram forum,retko svraćam pa je red da nešto i napišem ;)
Post Reply