DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by nepopravljiv »

a sto je tu je sa,d robija ne gine,a to da se skloni nedje sklonio bi se odavno da moze.a robija je posebni univerzum za sebe.moras malo ali samo malo gledat tudja posla jer oni gledaju tvoja.tako da to se mora proci,najpozitivnije kao da ides u vojsku,armiju, :D .tako reci, ko te pita mene kad su pitali dje si bijo? ,u vojsku :D reci
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by vudd »

nakon masu vremena se ulogovah na tacku ba. i to mi je doslo jer sam se dobio bijelim. sam u stanu i nenadjebiva potreba da kenjam, dovede me medj svoje. navodnici.
prvo da pozdravim parama mog starog neprijatelja kojeg cijenim i postujem unatoc vjecitom kenjanju. smajli .
dakle, param /nesoju ljudski, pozdrav neprijateljski.
da ti kenjam kako ce ti biti na robiji je bezze. svako je dozivi na svoj nacin. kodeksi, kurci palci,sjebani i poremeceni maderfakeri te iskompleksirane ojebine/ fuck it. ne upustaj se u spike, dilove, talove i ta sranja. izbjegavaj pametno i distanca nek ti bude pravilo. naravno ne daj na sebe. ovo ti govorim iskreno i dobronamjerno. ako neces / ko te jebe some. odradi svoje i vrijeme iskoristi na bas, trening i citanja.
nije mjesto da se ovde poserem, al mi daleko ta neka moja ko fol tema ...
nekad sam bio aktivan na ovom forumu. mislim, aktivan u smislu kenjanja o iskustvu, stazu narkomanskom te izdrkavanja kojekakvih gluposti i sve to zavaljen za kompom negdje u bosanskoj vukojebini .
ovo da se ode negdje VANI I NOVI POCETAK mi je zapalo za oko. dvije i nesto godine otkako sam otisao vani , uvjeren da sam jak dovoljno da napravim taj neki jebeni novi pocetak. napravio sam sebi situciju da se borim za totalnu propast i definitivni kraj ove zajebancije duge preko 20.
GUDRA samo sto se na kioscima ne prodaje. kvalitet sve bolji, cijena sve manja potrosaca sve vise
dakle, isti kurac ovde/ u jugi. u potrayi za boljim zivotom te nekim novim pocetkom koji je samo namjerna i podmukla laz samom sebi dovela me do toga da zivim sa prostitutkom koja je takodje u potrazi za novim boljim zivotom. zaradjujem tetovirajuci te nesretne rumunke , moldavke, srBske, ustaske i balijske patriJote. pravdam se cinjenicom da se nisam navuko i vratio heroinu. zato se zavalim koksom bar dva tri puta mjesecno.




sta hocu i imam potrebu da kazem za televizor:
mislio sam napisati kako je sranje drogirati se, kako bih jebo mater ovim mladim supcima koji hoce da probaju i kako moram da uradim nesto jer...
jer sam seronja koji ce sad povuci crtu i imati zelju dalje da sere. narkomanija je izljeciva bolest za ljude koji imaju srecu, ili koji vec kurac da im se podudari zelja, volja, vrijeme, trenutak , istrajnost te ostale picke materine.
realno gledajuci, nemam razlog da budem ovo sto jesam. jedini razlog je sto hocu ovako i hocu da mi bude lose. drugacije ne znam, necu i ne mogu . jer sam seronja, supak i bolesnik bez muda.
trebao bih pokusati sebi govoriti svakodnevno kako zelim da budem ok, da trazim pomoc, zavolim sebe, zivot i postanem dalaj lama u ferariju.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

vudd wrote: ovo da se ode negdje VANI I NOVI POCETAK mi je zapalo za oko. dvije i nesto godine otkako sam otisao vani , uvjeren da sam jak dovoljno da napravim taj neki jebeni novi pocetak. napravio sam sebi situciju da se borim za totalnu propast i definitivni kraj ove zajebancije duge preko 20.
Gdje god čovjek ode, nosi sebe, a ako su u tebi demoni, možeš otići i na kraj svijeta, ali im pobjeći nećeš. Dok se promjena ne desi u glavi, srcu i duši (kojim god redoslijedom), nema ni novog početka.

vudd wrote: realno gledajuci, nemam razlog da budem ovo sto jesam. jedini razlog je sto hocu ovako i hocu da mi bude lose. drugacije ne znam, necu i ne mogu . jer sam seronja, supak i bolesnik bez muda.
trebao bih pokusati sebi govoriti svakodnevno kako zelim da budem ok, da trazim pomoc, zavolim sebe, zivot i postanem dalaj lama u ferariju.
vudd, volim te, jer uvijek kažeš suštinu, a kad ti to kažeš, onda to ima i svoju težinu.
I jbg. krivo mi bude jer drugačije ne znaš, nećeš i ne možeš.
I najlakše je suštinu i istinu objaviti kad se nečim pukneš. I to me ljuti.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Sagy »

A vidi stare ekipe :)
Meni neki dan stigao mail,da imam ovdje PP,neki lik mi neke nebuloze traži....
Pa hajde da se ulogiram.
Ja dobar(konačno)...i nakon dugo vremena.

Započeo novi život,novi grad,lupam se odnedavno interferonom....
I tako,gadna je ova naša priča s drogom,gadna.
Malo nas se izvuče,jako malo.
Kad je najlakše lupit se,radit sranja,ja sam tu oduvijek bio na domaćem terenu.

Pozdrav svima,i držite se.
Glupo mi sad neka ohrabrenja,savjete davat ljudima o robiji,bijelom....
Teško mi je sebi složit pametan savjet,i ja mogu pokleknit...kao i puno puta do sad.
Ali,svaki put imam sve manje "manevarskog prostora",i to me drži...sada
Znamo mi svi sve :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Jeeej, Sagy... Pisi, pisi... Drago mi je da si dobar! Sta se desavalo s tobom? Duuugo te nije bilo.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Sagy »

Ma kod mene,više-manje klasika.
Metadon,pa skidanje(ne vjerujem da bi više imao snage kroz to proći),pa opet komuna...
Sada sam u stambenoj zajednici,u gradu u kojem namjeravam i posložit si život.

Morao sam dosta mostova porušit za sobom,da bi mi se neki novi vidici otvorili...

I tako,dobar sam,raduckam tu i tamo,upoznajem nove ljude,koje ova priča o drogi i ne interesira previše,
zadovoljan sam.
Ima 4 mjeseca,sam počeo s interferonom,a kako je i to rock'n'roll svoje vrste,nuspojave,svašta nešto,
obavit ću ga do kraja ovdje,pa idem dalje,posao,stan itd.
Možda se i ponovno oženim 8)
Sve je dobro,koliko može biti,ali sam i svjestan mog kapaciteta,da sve i brzinski rasturim,pa guram pomalo,bez žurbe...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

demijan wrote:Lepo sam rekao neko te prodao za tu kolicinu.90 posto te neko namesti.
A jok Demijane...Ove cumplonje od inspektora su meni ušli u trag,prativši me konstantno sa james bondovom opremom mesecima,pričaću jednom prilikom koliko su glupi i kakvi su oni presmešni manipulatori,jako skromnih intelelektualnih kapaciteta...90 posto sam siguran za jednog tipa i ne mogu mu uraditi to što sam želeo i ne bih o tome,jer me čini nervoznim ta tema...Kao i svi pametni ljudi i vi mi dajete dobre savete(niste idioti tipa"Buraz,slušaj ti mene,ja sam bivši robijaš...Kako udješ ti samo najvećeg s'vrata rokni)...Znam to sve što mi pričate,kako da se postavim i ja se nadam da mi ovo zrno od pasulja u glavi još uvek radi,pa ću pametno...brine me samo što sam sa živcima pukao...moraću trenirati kao lud da bih se smirio.Nadam se da me moja impulsivnost neće koštati tamo,no jebeš tu temu,biće kako bude.Naučio sam par stvari,izmedju ostalog,kako da se pomirim sa onim što ne mogu da promenim,bla bla bla.Pa dje si moj arhineprijatelju vudd-e,Evi i ja se prokenja ovde malo,ispusti čovek govna,bude mu lakše...Poželeo sam naša prepucavanja...iii znači tamo negde tetoviraš kite u inozemstvu...Šta da se radi ljudino,"teška vremena,prijatelju moj,djavo ih odnio-o" :)
slažem se sa Sanelom što te citirala,onom što se folira da je admin pa se primila a pritom pojma nema šta je narkomanija...Moraš Sanela prvo se navući...i dati meni u medjuvremenu da vodim ovaj forum :)
@Nepopravljiv je u pravu @Hemfri,da sam mogao,ja svejedno ne bih bežao,jer realno nemam ništa od bežanja,niti mi se to radi,da se nonstop osvrćem.Želim da završim što pre sa tim,ne bi li nešto planirao i tak...P dje si vudd-e,tebe sam najviše poželeo,voleo bih da sam te upoznao,slika govori više od 'iljada reči popio bih sa tobom jedno pet,šest piva...Mogu ti reći da nisam puno gadljiv na lobe pa ako se ikada svratimo nije problem ako častiš :twisted: ...Pozdravi ovom starom ljigavcu preispitivaču,koji si ti bre kurac da bilo šta preispituješ,a? :) Je l' i dalje pušiš cveće,sreće,sve vas ustvari pozdravljam,ne mogu gledati na oči...ceo dan sam vozio glupi cicikl pa sam mrtav umoran...Aj uzdravlje do sledećeg javljanja.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by Param-parcad »

Vide Sagija,pa gde si ti crve,vidim cvetaš dok ja tonem pa te nešto ne volim što si srećan...znaš i sam da te ionako nisam nikad zagotivio,tako da ništa novo :) Šalim se sagi đanđaro stara,drago mi je da da je sve dobro i kod tebe...otkako niko od vas,kada bih s'vremena na vreme,bacio pogled na forum,stare ekipe nije ništa objavljivao,pomišljao sam i na over dose...kako god,drago mi je da ste svi dobro,posebno ovi iz stare ekipe...pozz odoh više legat' u pičku materinu...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by sanela »

Param-parcad wrote: slažem se sa Sanelom što te citirala,onom što se folira da je admin pa se primila a pritom pojma nema šta je narkomanija...Moraš Sanela prvo se navući...i dati meni u medjuvremenu da vodim ovaj forum :)
Bocnuti Sanelu... :p

Sagy, jesi ti ono imao onu slatku djevojčicu? Ili sam ja nešto pomiješala...
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: DUGO NISAM NIŠTA NAPISAO...

Post by preispitivac »

Sta je bre cinculatoru, sve si pretekao, a dohvatio se gandze i zviz u vugla,a? :) Kazem ja da je to najgora droga, hahah. Pusim, sta ne pusim, I'm not a quiter, ho ho.
Uradiste me na sentiment old skul ekipice, koji je meni...

Ne daj se Parame, mislim, bulje ne daj :P
Jurim rep
Post Reply