Ja, kao i svi mi !!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

e,Omare bas mi je drago sto ti je prisustvo na ovom forumu popravilo raspolozenje :smt023 !! eto vidis da ponekad samo malo treba da se dobre stvari pokrenu.zelim ti sve najbolje!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Da upravo tako,ja sam kao i svi ovisnici ostao bez pravih drugova.Znate ono kad ste se drogirali pa ono ocekujete ili smatrate da imate drugove koji bi vam pomogli da se ponovo dignete.Ja sam se uvjerio da nemam prijatelja,svi su mi vrata zatvorili,vrijedjali,ponizavali a zasto?,zato sto sam bio bolestan.Pa zar je grijeh biti bolestan,ne razumijem.Svi mi imamo neke razloge zasto smo se poceli drogirati,ja sam počeo zato sto sam bio razočaran u sve, u zivot u drugove u vjerenicu koja me je prevarila sa najboljim drugom itd.To se skupljalo,skupljalo i trebala je mala kao vode i da sve ode u P.M..To se i desilo,evo i dan danaskada sam bolje i kada sam se vratio ja nemam druga,moj drug je umro od owerdosea,drugi je dobio moždani udar isto od heroina itd.
Želim da vam kazem da sam postao jako oprezan u odabiru mojih drugova,citam iz srca,kakve su osobe.Ja vas stvarno volim sve vas ( a nisam homoseksualac majke mi hehhe), vi ste svi moja braca.
Zto vam jos jednom hvala na svemu. :-D :-D :-D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

ejla Fanatik

Post by Ramona »

Bog stari: i ja sam bila 45 dana u bolnici, ovog rata - i mene su frendovi tada, umisto da mi svaki dan dodu u posjet - odjebali (posli misec dana su mi po staroj poslali malu kutijicu (onu najmanju) Bajadera (koje inace mrzim iz dna duše) ... kad sam izasla mi je moja 'najbolja frendica' Jasna (a boli me kita - ako Jasna čita :D ) rekla da 'sori, ali znas, meni te bolnice 'djeluju', pogotovo tako taj zarazni odjel' i te šeme ... Krugeru je isla na psihijatriju, iako je na njoj proveo samo tri dana, jer je ić' u posjet na psihijatriju 'fora', dok amo žuća, itd. ... Ts-ts: kužiš? Ko im jebe mater. Kako bi mi tek crijeva pokupila da mi ih je granata izbila, ili mi 'vidala' rane, liječila groznicu? Gadljiva đubrad na jebenom zrnu graška. Pseudoraja. A ti - samo piši ako ti je lakše - ja nisam često tu zadnje vrime, al potrudit ću se da budem (Max ADSL je zlo!!! :twisted: )
:wink:
pusa svima
R.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo osobe okojoj skidam kapu i gledam je kao sebe i sestru svoju.SVAKA TI CAST RAMONA,upravo sam takav kako opisujes te gadljive osobe kojoj si dobar kad slusas kako se ona posvađala sa frajerom,kad treba da posudi lovu,kad starci istjeraju od kucee tu je pred tvojim vratima.ZNAS STA NECU DA SEREM MOJA USTA TIM IMENIMA,DOVOLJNO SAM IH ISRO.Sada jednostavno na 100km,prepoznam druga ili drugaricu.A DO SAD MOJA NAJBOLJA DRUGARICA JE TAMARA,KOJOJ SE ZAHVALJUJEM STO MI JE VRATILA SMIJEH NA USTA. PDT_Love_07
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Omare, baš mi je žao što se loše osjećaš :(
Mada, vjerujem da ti pisanje na forumu puno pomaže, jer skoro kad god se konektujem, vidim tvoj novi post. I bude mi drago...

A, ako mislimo na istu Tamaru - ona svakog može nasmijati. :) Ona je super pozitivna osoba. Možda bi s njom mogao otići na kafu. Garantovano ne bi više bio u depresiji :)

A što se tiče Anonimnih Narkomana, ako si išao u UGPROI, znaš o čemu se radi i, kažeš da ti se svidjelo, ovih dana ćemo staviti više informacija o Anonimnim na forum, pa možda da se uključiš i diskutuješ. Možda bi ti pomoglo...

Toliko od mene.

Želim ti sve najbolje :!:

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pozdrav Sanela,mene moze svako nasmijati ali Tamara je nesto posebno ,kao i ti i Jelena i Katarina.Svi su super,viiiii svi viii ste mi mnogo pomogli.Na psihičkom planu ja sam dosta napredovao i ja to osjecam na sebi ali,9ima taj jebeni crv koji mi seta hoda,nema sta mi ne radi a prošlo je 3 god. kako nisam se roknuo venu,sve je to zahvaljujuci nekim silama.Kaze pijesma CRVENE JABUKE "SVAKOG ČUVA NEKA SILA,A JA IMAM JABUKU".
I stvarno,svako ima nekoga ali kad dođes kuci,pa kad nemas citav dan pa pricas sa nekim eee to je zajebano.Da me opet KATARINE ne bi pogresno shvatila.Moj Otac i Sestra živa u drugom stanu jer moji su se razveli kad sam imao 8 god.,ja sam ostao sa mamom a oni tamo.I tako je ostalo,ja sam samcat,ko pustinjska HIJENA.Ali kad uključim kop. vidim puno mojih drugova koji znaju o čemu pričam i sta pricam.Voli vas vas drug Fnatik-Omćo :oops: :oops:
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Fanatik,
Najgore je kad nemas skim razgovarati o tome sto te muci a to svi znamo sta je. Ja sam recimo u takvoj situaciji da sam u sredini gdje moje okruzenje uopste nema pojma o tome sta sam ja bila i ko sam ja bila. Ni u snu nikad ne bi posumnjali. Oni su svi «normalni», koliko se to moze reci naravno da svako ima neke svoje musice, ali nekad kad ih cujemo o cemu oni razmisljaju i kakav je njihov domet razmisljanja, meni nekad pamet stane. A kamoli da razgovaram snjima o takvim problemima koji mene muce.
Zeznut je taj crv, ne da mira nikako. Nikad ne znas kad ce proraditi, nekad mi se desi da me neka sitnica asocira na iglu ili na dop i odmah bum, misli se ne zaustavljaju.
Razmisljala sam da idem kod psihijatra, ali nikako se ne mogu odluciti za taj korak. Imam osjecaj da mi on/ona nista ne moze reci sto ja vec znam ili ne znam. Tako da mi samo preostaje borba, ali dokle?
Pozdrav
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

chat

Post by katarinadimedici »

Dokle?Ceo život Anamarija!Šta bi radila do kraja života da ne moraš da se boriš?Bilo bi ti dosadno,zato smo mi i našli pravu stvar za razbijanje životne mootonije.Ovde nikada ne možeš da kažeš the end uvek idu nastavci!Navuci rukavice i ne napuštaj ring!
Omare,hvala na isrpnom objašnjenju ovoga puta!Treba da se upoznamo kada već govorimo o tako ličnim stvarima,poveravamo se jedni drugima,volimo se i svađamo,a da se ne vidimo i možda se nikada nećemo ni videti.Nego,bilo bi dobro da se nađemo na nekom chatu,dok ovde ne proradi!Šta mislite o tome?Možemo na primer na Krstarici da otvorimo svoju sobu?!Kažite šta mislite na predlogu pa da poradimo na tome!
Pozdrav
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Može naravno ja sam uvijek bio za to,može i na Paltalku ima čak i mik. i sve.Možemo se čuti,ja nikad nisam bio na "Krstarici,mozda i ona ima mikrofon",pa bi tako AnaMarija mogla pričati sa ljudima koji je shvataju,ja bi npr.čitav dan bio uz kompjuter,bi majke mi,bi jebo me svak.To Katarine ti je ideja broj 1,pa zamislite ljudi.Probudi te se,uključite kompjuter,napravite kaficu i na mikrofon kazete, dravo ili bok ili čao ili vozdra kako ste moji drugovi večeras spavali. :D Divno,krasno i jedva čekam.Ajmo plan napraviti,ja mislim da bi KATARINA kad se već prva sjetila napravila plan,a mi bi pripomogli ako bude zapelo.Šta kažete :partyman:
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Katarina to je super ideja! Ja cu se odmah pridruziti. Jedva cekam da krene chat, pa da „uzivo“ svi razgovaramo..
Samo ja nemam Paltalk. Mislim da je krstarica sasvim ok.
Znam da je to vjecita borba i pogotovo dozivotna, svjesna sam svega toga, naravno da ne napustam ring i da se borim, to mi je najpametnije... :wink:
Smajlici su ti pravi...
Post Reply