Ja, kao i svi mi !!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa Ana lako je Paltalk instalirati,registracija i gotovo.Nabaviš mikrofon i eto čak se i čujemo ali opet kazem kako hočeš.
Ja se ljudi danas jako,jako grozno osjecam u nekakvom odvratn0om stanju sam.Bojim se da opet napisem ono,ja odo ,ja cu ovo,ja cu ono...
Ne znam mozda budem tu a mozda ne.
Ali samo znam da mi je drago sto sam vas upoznao,pa makar sam uradio jednu pravu stvar u zivotu. :smt090
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Nedaj se da te opet uhvati crnjak! Bori se protiv njega, jer ipak si toliko dugo vremena clean! I sam znas sta te ceka ako mu se vratis u zagrljaj, samo se smisli na one silne prevare, lazi, pa na onaj silni novac! Ne dopusti mu da te opet namami. Zaista je tesko ali ako si do sad uspjeo onda ces i dalje!
Budi hrabar, glavu gore! I javi se obavezno!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

tu sam stalno,razmisljam da li da se obučem i odem po njega ili da trehnem apaurin pa da legnem,pa čak bi volio i zapaliti.Otislo bi sve u helač,zadnji put ono kad sam uzeo ,uzeo sam ga na nos.Ali kad bi se roknuo sigurno,100% ja bi se nakačio.Majooojjj,kontam starog boli briga,sestru također,brat me voli ja sam mu uzor u svemu.Šta bi uradio,joooojjjjj ljudi sta da radim.Previše u ovo 2 sedmice ili tjedna mi se nesto češče javljaju crnjaci,da nije to od onog sto sam na nos uzeo,ali nisam bas neki feeling osjetio valjda od hepa.Uhhhhh teško,da teze ne može.Volim vas i uvijek budite zajedno :cry:
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

moze i na icq-ili na mirc-ili msn a vidim da ga vecina ima.. Mada na mirc moze nas 50 pricati...ja mogu naci "sobu" i onda vam javiti koji je server i to sve a vi onda javiti kada kontate tamo biti:)...cheka prava:) a nadam se da svi znaju za mirc ako ne javite pa da vam dam uputstva...pa to i jaste najbolje...moderatori su i onako prezauzeti, vjerujem da bi im to koliko toliko pomoglo...Sta mislis Sanela? Jel to ok? pa ne mozete ni vi sve stici jel' tako...
sleepless :shock:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Cao Luna,

Vec sam negdje napisala da ce chat biti gotov danas u toku dana, tako da cete moci chatati do mile volje. :) Hvala ti sto si htjela pomoci.

Srdacan pozdrav,

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

HVALA BOGI I MODERATORIMA

Post by Fanatik »

HVALA BOGU I MODERATORIMA TAJ CHAT NAM TREBA KO SUBUTEX,DAVAJ GA VAMO ŠTO PRIJE HEHHEHE,SANELA I SVOJ RAJI HVALA NA ULOŽENOM TRUDU. :supz: [/url]
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

I ja se tome pridruzujem, super da ce krenuti chat, bas me to raduje :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Alo gdje ste neko mi je uvalio virus,ma znam ko je i sta je ,nema veze ali ovako hinjavo nikad nesto nisam vidio.Kako ste vi sta ima,ja sam imao nevjerovatno iskustvo gledao sam 2 momka kako se rokaju i mene nuda ali sam uspjesno odbio.Nemate poooojmmaa kakkoo mi je bilo,sav sam se tresao,sav sam se znojio,nikakv sam bio isto kao da sam se ja roknuo a ne oni.Puno puno vas pozdravljam i nadam se da će mi se javiti moja rajaa.Vass Omar
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ej stari - evo taman ti odgovorih tamo na 'supstitucijska...'
DOBRO DOŠAO NATRAG
wanted
Posts: 1
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:49 am
Location: Sarajevo
Contact:

ovoono

Post by wanted »

Pozz ljudstvo....fakat mi mrsko chitati predhodne postove :roll:
Uglavnom eto samo da vas pozdravim.
Samo Techno Raja :twisted:
mir s vama, techno u dushi
Post Reply