Pocetak

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

novibgdjbt
Posts: 7
Joined: Thu Apr 03, 2014 4:25 pm

Re: Pocetak

Post by novibgdjbt »

Ma kakvi, raskrstio sam sa sobom i video da ne ide nicemu.Prestao sam.Izgubio sam svaki kontakt sa "ekipom"
aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: Pocetak

Post by aca »

Kad si pre raskrstio ako si prosle nedelje radio lobe?
Sada bi trebalo u debilnom maniru ovog foruma da te potapsem po ramenu I cestitam,ali ne ide to tako batice.
Ja sam morao da sa preselim da bih prekinuo sa mentolima,promenim broj fona itd.
polako,ribicu za ruku pa na Adu,a ovi,ako su ti ortaci nece te cimati.Problem je sto ces ti cimati njih.Ne zato sto si slab nego sto imas 16 dina.Tada te libo tuki za sve.
Opet,nisi ni svestan koliko si sretan,sta bih ja dao da imam sweet 16 I mogucnost ponovnog izbora.Clean sam dugo ali rane tesko zarastaju.
Drz se limach :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pocetak

Post by sanela »

U debilnom maniru ovog foruma... Nasmija me pravo, jarane! :D :D
aca
Posts: 28
Joined: Thu Apr 10, 2014 11:19 am

Re: Pocetak

Post by aca »

Sorry Sanela,ali,nazalost,poznajem neke od autora 'potresnih' prica I ne razumem to perverzno zadovoljstvo laganja ljudi kako bi se izvuklo malo empati je,razumevanja itd dok oni umiru od smeha pred monitorom.Dobra si devojka,ali si zelena k'o Kosutnjak.
Ovakvi forumi privlace vise ludaka nego zavisnika.
Dobro,nije strasno,ima ih samo dvoje............. :D
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Pocetak

Post by demijan »

Mislim da ce saneli biti simpaticno sto je dobila toliko komplimenata.zelena.neiskusna?nego sanela forum je vrlo potreban.ja sam ovde nasao gro informacija o komunama pre nego sto sam otisao i jos neke sitnice koje su mi trebale,tako da je meni ovo ok.i da svi imamo ludilo u glavi kada smo u problemu.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pocetak

Post by sanela »

Aca, druže, dobrodošao na forum! Vjerujem da si odavno ovdje, ali si se nedavno prvi put javio...
Ovaj forum postoji skoro deset godina i razni ljudi su ostavili svoj pisani trag ovdje, podijelili svoja razmišljanja, tuge, žudnje i radosti... Zbog toga forum postoji.
Da li su bili iskreni? Da li su lagali samo nas ili i sebe? Da li smo svi mi željni suosjećanja i tapšanja po ramenu kad nam je teško? Nebitno, jesmo li ovisnici ili ne...
Ko sam ja da sudim nekome? Ja dajem prostor, kažem svoje mišljenje i omogućim drugima da kažu svoje mišljenje (iako se ne slažem sa svime što je ovdje napisano).
Jesam li zelena ili ne, hm... Svako ima pravo da misli šta hoće o meni. Neki s foruma me lično znaju, pa im dajem za pravo da procijene. Ostalima, not so much... Ti, misli što želiš, imaš pravo, ali dok me ne upoznaš lično, mislim da ne možeš stvoriti pravu sliku o meni. Niti iko o nekome može stvoriti sliku samo preko foruma. To je ograničenje virtualnog svijeta. Nekome to i odgovara, pa zato i piše ovdje, a ne traži pomoć u real world. Uglavnom, da ne dužim..
Demijane, nije te dugo bilo, lijepo te je čitati opet... Vidim koprcaš se. Pročitah ono o dilemi kako biti zadovoljan i preživjeti s legalno stečenim novcem... Uf, teško, bogami, ali se može. Poredaš prioritete, pa jedan mjesec jedno otplatiš, drugi nešto drugo i tako... pomalo ;)
Post Reply